«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Fireblocks, TRON DAO’nun TRX’i ve tüm TRC20 Jetonları için Destek Ekliyor

Fireblocks, TRON DAO’nun TRX’i ve tüm TRC20 Jetonları için Destek Ekliyor

fireblocks.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Singapur, Singapur / 24 Mayıs / – Önde gelen dijital varlık ve kripto altyapı platformu olan Fireblocks, bugün kurumsal odaklı dijital varlık platformunda TRX ve TRON DAO blok zincirinin tüm TRC20 tabanlı belirteçleri için destek ekledi.

En büyük ve en aktif topluluklardan biri, oldukça düşük işlem ücretleri ve yüksek ölçeklenebilirliği ile TRON, En İyi 3 blok zinciri ve sektördeki en popüler katman 1 DAO’larından biridir. Fireblocks’un müşterilerin TRON işlevselliğini almasını sağlayan Erken Erişim Programının ilk 72 saatinde, Fireblocks 35 milyon ABD Doları işlem hacmi gördü.

Fireblocks şu anda 1.100’den fazla jetonu ve 35’in üzerinde protokolü desteklemektedir. Bugüne kadar, Fireblocks müşterileri, kurumların dijital varlık transferlerinde 2,5 trilyon ABD Doları’nın üzerinde güvence sağlamak için kullandığı platformda 45 milyar ABD Doları tutarında gözetim altında varlık biriktirdi. Bugünkü duyuru, kurumsal DeFi erişimini genişletirken, platforma eklenen yeni varlıkların son zamanlardaki artışını takip ediyor.

Fireblocks Ağı üzerindeki 1.200’den fazla likidite ortağı, ticaret yeri ve karşı taraf artık TRON DAO’nun platformunu kullanarak TRX ve diğer TRC20 jetonlarını güvenli ve sorunsuz bir şekilde gönderebilir, alabilir veya saklayabilir.

“Müşterilerimizden TRX ve TRC20 tokenlerini desteklemek için çok talep gördük. Fireblocks CEO’su ve Kurucu Ortağı Michael Shaulov, “Bu belirteçleri kurumsal müşterilerimize sunabilmekten heyecan duyuyoruz ve ekosistemin devam eden büyümesini desteklemeyi dört gözle bekliyoruz” dedi.

TRON’un Kurucusu HE Justin Sun, “TRON, kullanıcılar, geliştiriciler veya yatırımcılar için blok zinciri teknolojisini erişilebilir kılmak temel misyonuyla inşa edildi” dedi. “TRON DAO’nun büyümeye devam ettiğini ve kurumsal topluluğun Fireblocks gibi endüstri liderleriyle ortaklıklar kurduğunu görmek heyecan verici.”

Fireblock’lar hakkında

Fireblocks, dijital varlıkları taşımak, depolamak ve yayınlamak için güvenli bir altyapı sunan kurumsal düzeyde bir platformdur. Fireblocks, borsaların, borç verme masalarının, emanetçilerin, bankaların, ticaret masalarının ve koruma fonlarının, Fireblocks Ağı ve MPC tabanlı Cüzdan Altyapısı aracılığıyla dijital varlık operasyonlarını güvenli bir şekilde ölçeklendirmesini sağlar. Fireblocks, 1.200’den fazla finans kurumuna hizmet veriyor, 2,5 trilyon ABD dolarının üzerinde dijital varlık transferini güvence altına aldı ve depolama ve aktarımdaki varlıkları kapsayan benzersiz bir sigorta poliçesine sahip. En büyük ticaret masalarından bazıları, hem CISO’ların hem de Operasyon Ekiplerinin sevdiği tek çözüm olduğu için Fireblocks’a geçti. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin www.fireblocks.com.

Medya bağlantısı

Hokku Halkla İlişkiler CEO’su Chi Zhao

[email protected]

TRON DAO hakkında

TRON, blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) aracılığıyla internetin merkezsizleştirilmesini hızlandırmaya kendini adamıştır. Eylül 2017’de HE Justin Sun tarafından kurulan TRON ağı, MainNet’in Mayıs 2018’deki lansmanından bu yana etkileyici başarılar sunmaya devam etti. Temmuz 2018 ayrıca, aylık 100 milyonun üzerinde aktif kullanıcısıyla merkezi olmayan Web3 hizmetlerinde öncü olan BitTorrent’in ekosistem entegrasyonuna da damgasını vurdu. TRON ağı son yıllarda inanılmaz bir çekiş kazandı. Mayıs 2022 itibariyle, blok zincirinde 94 milyondan fazla toplam kullanıcı hesabına, 3,2 milyardan fazla toplam işleme ve 10 milyar ABD dolarının üzerinde toplam kilitli değere (TVL) sahiptir. TronScan. Ayrıca TRON, Nisan 2021’den bu yana Ethereum’da USDT’yi geçerek dünya genelinde en büyük dolaşımdaki USD Tether stabilcoin arzına ev sahipliği yapıyor. TRON ağı, Aralık 2021’de tam merkezsizleştirmeyi tamamladı ve şu anda topluluk tarafından yönetilen bir DAO. Yakın zamanda, blok zinciri endüstrisi için ilk kripto rezervi olan TRON DAO Reserve tarafından desteklenen TRON blok zincirinde algoritmik stabilcoin USDD duyuruldu ve TRON’un merkezi olmayan stabilcoinlere resmi girişini işaret etti.

İnternet sitesi | Telgraf | Orta | heyecan | Youtube | Reddit | GitHub | Forum

Medya bağlantısı

Feroz Lakhani
[email protected]

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *