«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. FIREPIN Token (FRPN), Binance (BNB), Ripple (XRP): Bunlar 2022’nin En Başarılı Tahmini Paraları mı?

FIREPIN Token (FRPN), Binance (BNB), Ripple (XRP): Bunlar 2022’nin En Başarılı Tahmini Paraları mı?

firepin.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Henüz yapmadıysanız, kripto dünyasına yatırım yapmak için en iyi zaman. Kripto patlamasının portföyünüzü kalkıştan caydırmasına izin vermeyin. İşte bir sonraki yatırımınızdan önce keşfetmeniz gereken üç madeni para.

Bu Kripto Pazarında Yeni Bir Hit mi?

Henüz piyasaya sürülmemiş bir jetonla başlamak, FIREPIN Simgesi (FRPN) topluluk odaklıdır merkezi olmayan özerk organizasyon (DAO). Şu anda satış öncesi aşamasında olan FRPN, her geçen gün değerinde artan bir esneklik göstermiştir.

Çoklu zincir entegrasyonu, kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunarken, ara bağlantılar arasında bir boşluk oluşturur. kripto para birimleri. Madeni para, sahiplerine NFT ve oyun dünyasında ticaret yapma şansı sunduğu için oyuncular için çok avantajlıdır.

Teknik incelemelerinde görüldüğü gibi, her birinden yüzde iki ücret kesilir. işlem sahipleri satın alır veya satar merkezi olmayan değiş tokuş. Bu ücret daha sonra, mevcut sahiplerin her hafta jetonlarından bir airdrop aldığı bir airdrop havuzuna eklenir. Jetonlar alındıktan sonra, sahipleri FIREPIN ekosisteminde değiş tokuş yapma olanağına sahip olurlar.

Şu anda Token’ın fiyatı, mükemmel bir gelecek potansiyeli ile 0,000067 USD’dir.

Binance’deki (BNB) Yeni Neler Var?

Terime aşina değilseniz, BNB’nin kısaltması Binance Coin. Bu bir kripto para Tarafından yayınlanan Binance borsası seçilen web sitelerinde seyahat düzenlemeleri için ödeme yapmak, ödemeleri işleme koymak ve/veya Binance Borsasında yatırım yapmak dahil olmak üzere işlem ve ticaret ücretlerini ödemek için kullanılır.

BNB Binance’in madeni para fiyatının hala çok fazla ilgi görmesiyle, altcoin pazarında dirençli olduğunu kanıtladı. Spekülasyonlar, maksimum fiyatın Kasım 2022’ye kadar 547 USD’ye yükseleceğini tahmin ediyor. Binance gerçeğine rağmen (BNB) piyasada bir darbe aldı, hala en büyük beşinci sırada yer alıyor kripto para 318,45 USD fiyatla piyasa değeri cinsinden varlık.

Platform, en düşük işlem ücretlerinden bazılarını sunan 600’den fazla kripto para birimine sahiptir. Yakın zamanda, ağın merkezi olmayan yapısını iyileştirecek, performansı ve verimliliği artıracak ve onu çok daha fazla arzu edilir hale getirecek yeni bir lansman için planlar yayınladı.

Neden Hemen Şimdi Ripple’a (XRP) Yatırım Yapmalısınız?

Finansal hizmetler genelindeki uygulamalar için en pratik kripto para birimlerinden biri olarak tasarlandı Dalgalanma (XRP) iki para birimi arasında köprü kurmak ve dünya çapında ortalama işlem ücret 0,0002 USD’dir. Kripto para birimleri bankaların yerini almak istiyor olsa da, Ripple (XRP) operasyonları iyileştirme ve bankalar arası işlemleri kullanma yaklaşımı nedeniyle benzersizdir. Dünyanın dört bir yanındaki şirketler, XRP Defter (XRPL) inanılmaz faydası nedeniyle.

Ayrıca geliştiriciler, güçlü uygulamalar oluştururken XRP kullanarak çevreyi koruma fırsatına da sahip oluyor. esasen, XRP izinsiz ve merkezi olmayan, karbon nötr açık kaynak platformu. Bu platform hakkında bu kadar etkileyici olan şey, inanılmaz hızlı üç ila beş saniyelik takas işlemleridir.

Portföyünüzü keşfetmek ve gelecekteki olasılıklara genişletmek istiyorsanız FIREPIN (FRPN), Binance (BNB) ve Ripple (XRP), incelemeye değer paralardır.

Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

Ön Satışa Katılın: https://presale.firepin.io/login

İnternet sitesi: https://firepin.io/

Telgraf: https://t.me/FIREPINRESMİ

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *