«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Galaxy Digital’in Novogratz Şüphesi Bitcoin 30.000 USD Engelini Yakında Geçecek

Galaxy Digital’in Novogratz Şüphesi Bitcoin 30.000 USD Engelini Yakında Geçecek

screenshot-2022-08-09-at-10-48-15-novogratz-happy-with-bitcoin-between-20-30k-1.jpg
Mike Novogratz. Kaynak: bir video ekran görüntüsü, Bloomberg Technology / YouTube

Dijital varlık odaklı finansal hizmetler firmasının CEO’su Mike Novogratz Galaksi Dijital, bitcoin’in (BTC) yakın zamanda 30.000 USD bariyerini geçeceğinden şüpheli. Yatırımcı, son zamanlarda sektöre önemli bir sermaye enjeksiyonu olmadığı göz önüne alındığında, dünyanın önde gelen madeni parasının en son fiyat aralığında hareket etmesini beklediğini söyledi.

“Bitcoin bu yükselişte 30.000 USD’yi geçecek mi? Göreceğiz. şüpheliyim. Sanırım şimdi muhtemelen bu aralıkta olacağız. Novogratz, Bloomberg’e şunları söyledi:

“Adil olmak gerekirse, büyük kurumsal akışlar görmüyoruz, ancak bir geri adım görmüyoruz.”

09:01 UTC’de, BTC 23.838 USD’den işlem görüyor ve bir günde %1 düşüş ve bir haftada %2 artışla. BTC bir ayda %10 sıçrayarak yıllık kayıplarını %46’nın altına düşürdü.

ABD’nin etkisi hakkında “Bitcoin’in hikayesi Fed’e çok bağlı” dedi. Federal Rezerv kripto para biriminin fiyatı üzerinde çalışıyor ve “varlıkların arttığını” ve Fed’in “artırmayı bırakacağını” düşündüğünü ekliyor. [interest] oranları.”

Küresel piyasaların önünde bir “yumuşak iniş” olduğundan şüphe duyan ve dünyanın resesyona doğru gittiğine inanan Novogratz’a göre, “2021 veya 2017’de gördüğümüz çılgınlığın yeniden alevlendiğini görmüyorum”.

Novogratz, Galaxy Digital’in 2022’nin ikinci çeyreğinde 554 milyon ABD doları zarar bildirmesine rağmen, aslında şirketinde daha fazla hisse satın almaya karar verdiğini söyledi. İşadamı, fiyat düşüşleri açısından kripto para birimi endüstrisi için en kötüsünün şimdilik sona erdiğini, ancak kripto yatırımlarına “üç ila dört aylık ufukta değil, üç ila dört yıllık ufukta” bakmaya kararlı olduğunu söyledi. ”

Novogratz, mevcut kripto piyasası gerilemesinin erken aşamasında, şirketinin bazı çalışanlarını işten çıkarmayı düşündüğünü itiraf etti.

Girişimci, “İşime gerçekten çok baktım ve ilk içgüdüm şuydu: Çok fazla kesinti yapmalıyız” dedi. Ancak, “iş kollarımızın her birini yeniden değerlendirdikten sonra, çok az kesinti yaptık ve aslında yılı, başladığımızdan muhtemelen %25-30 daha fazla çalışanla kapatacağız.”

____

Daha fazla bilgi edin:
– Novogratz, Bitcoin ve Sabit Varlıkların Enflasyon Arttıkça Kazanacağını Söyledi ve BTC’yi 500 bin USD’de Görüyor
– Kripto Düzenleme Alanında 6-12 Ay “Gerçekten Uçucu” Duruma Hazır Olun – Novogratz

– Çoğunluk Bitcoin’in Yükselmeden Önce 10.000 USD’ye Ulaşmasını Bekliyor – Anket
– Panel, Tahminleri Bir Kez Yeniden Ayarladıktan Sonra Bitcoin Bu Yıl 13,6 Bin USD’ye Düşebilir

– MicroStrategy’den Saylor, CEO Olarak Görevden Ayrılmanın Bitcoin’e Daha Fazla Odaklanmasına İzin Vereceğini Söyledi
– Analistler, Ralli Azalırken Bitcoin ve Kriptoda ‘Doğal Dayanıklılığı’ Tartışıyor

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *