«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. gDEX Metaverse Metaverse’e Birlikte Çalışabilirlik Getiriyor

gDEX Metaverse Metaverse’e Birlikte Çalışabilirlik Getiriyor

gdex.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

gDEX Metaverse ilk zincirler arası lonca yönetim aracıyla gizlice çıkıyor. Bu tam ölçekli lonca yönetim aracı, meta veri tabanında bir profesyonel gibi loncanızın seviyesini yükseltmek için sağlam bir özellik seti ile birlikte gelir.

Loncalar, P2E ekonomisinde daha belirgin bir özellik haline geldikçe, yönetim verimliliği ve teknolojisi ile doğal olarak ölçek açısından sınırlıdırlar. Loncalar artık işlerini verimli bir şekilde büyütebilecek, oyun NFT’lerinin değerini en üst düzeye çıkarabilecek, kazançlarını ve akademisyenlerin faaliyetlerini izleyip yönetebilecek, üye bordrosu ve NFT kiralama sistemini kullanarak iş süreçlerini optimize edebilecek ve loncaları yönetip büyütebilecek. bir şirket gibi yüzbinlerce.

Muhasebe, bordro ve insan kaynakları yönetimine yönelik geleneksel çözümler, merkezi olmayan bir defter veya blok zinciri üzerinde çalışan bir iş modeli için geçerli değildir. Varlık transferinin sadece bir banka işleminden daha fazlası olduğu bir dünyada, kişinin mali durumunu izlemek için olağan uygulamalar artık geçerli değil. gDEX Lonca Yönetim Aracı, tüm bu sorunlar için tek noktadan çözüm sağlamak için inşa edildi ve Web3 oyununun bir sonraki evriminde lonca işletmelerini ölçeklendirmek için zemin hazırladı.

gDEX’in zincirler arası lonca yönetim aracı, temel ürünlerinin ve meta veri tabanı altyapı araçlarının ilk sürümüdür. Bütünsel, gDEX Metaverse oyuncuların, yaratıcıların ve loncaların meta veri deposunda oluşturmasını, özelleştirmesini ve oynamasını sağlayan sağlam bir web3 zinciri agnostik araçları paketi ile meta veri deposunda birlikte çalışabilirliği sağlayan birleşik bir GameFi katmanı oluşturur.

Bir ekosistem bağlayıcısı olarak, son derece genişletilebilir platform modeli, geliştiriciler, oyunlar, zincirler, loncalar, pazar yerleri, köprüler ve daha fazlası için birleştirilebilir Lego blok entegrasyon çözümleri sağlar.

Bu tak ve çalıştır, kodlama gerektirmeyen ürünlerden bazıları, geliştirilebilir ve meta veri tabanında oyun yolculuğunuzu izleyen tokenize edilmiş bir Metaverse Pasaportu, NFT’lerin platformlar arası kullanılabilir olmasını sağlayan devrim niteliğindeki NFT standartları ve kodlama gerektirmeyen Web3 oluşturma araçlarını içerir. Geleneksel oyun geliştirmenin maliyetlerini ve risklerini azaltan, token haline getirilmiş oyunların hızla dağıtılmasına izin veren dinamik bir meta veri yönetim sistemi.

Şirket, son 2 aydır müşterileri ve kullanıcıları gizli olarak ölçeklendiriyor; 46 Lonca, 8 oyun, 45.000 Lonca Bilgin ve Kullanıcı, 160.000 doğrudan topluluk üyesi ve sosyal takipçi, 2.000.000 Güney Doğu Asya entegre ortak topluluğu ve daha fazlasında önemli bir çekiş kazanıyor.

Bu çekiş, şirketin daha önce Nintendo, Ubisoft, JP Morgan, Disney, Pokemon, Final Fantasy gibi büyük oyun markalarıyla çalışmış olan ekibine atfedilebilir. Bunun dışında, şirket Pro Gaming Influencer yatırımcıları ve danışmanları tarafından desteklenmektedir. 30.000.000 takipçi ve 5.000.000.000 görüntüleme bir araya geldi, bu da ekibin yeteneklerine daha fazla güvenilirlik ve onay eklemeye hizmet ediyor.

Basit bir ifadeyle, gDEX, Play to Kazanma Metaverse için Steam’dir. Steam’in Web2’de oyuncuları, yaratıcıları, topluluklarını tekelleştirdiği ve her yerde değer sömürdüğü yerde… gDEX, Web3 oyunlarının bir sonraki evrimini sağlar. Ancak şirketin çözümleri ve teknolojisi, oyun varlıklarını NFT’lere dönüştürmekten çok daha fazlasıdır.

Şu anda metaverse için kaçırılmış büyük bir fırsat var. Oyuncular sürekli olarak zamanlarını, çabalarını ve katkılarını tüketme riskine maruz kalırlar; NFT’ler, devredilemez oldukları ve her platformun dışında tüm kullanımlarını serbest bıraktıkları metaversiyonlar ve oyunlar arasında sıralanır; Oyuncuların ve lonca yatırımlarının oyunlara kilitlenmesi, kaybetme riskini artırıyor; ve sıfırdan oyunlar ve oyuncu toplulukları oluşturmak için yüksek maliyetler, zaman, kaynaklar ve teknik uzmanlık vardır. Son olarak, şu anda oyuncuların ve lonca sahiplerinin oyun oynamak ve sanal varlıkları yönetmek için birden fazla tekrarlanan adımı tamamlaması gereken önemli Sürtünme ve Düşme Oranları vardır.

Birlikte çalışabilirlik, Gaming’in ve meta veri deposunun potansiyelini ortaya çıkarmanın anahtarıdır. Mark Zuckerberg bile bu büyük sorunu belirtiyor 6 ay önce Meta’yı halka ilk kez sunduğunda. Bu Zuckerberg için yeni bir keşif olabilir, ancak çekirdek gDEX geliştirme ve yürütme ekibi, önemli beta prototipleri, konsept kanıtı ve MVP’ler ile bu çözümler üzerinde neredeyse 2 yıldır birlikte çalışıyor.

Oyun dünyası genişlemeye devam ettikçe, birlikte çalışabilirlik ihtiyacı da artmaya devam edecek. Acil bir çözüme ihtiyaç var ve gDEX bu devrimin ön saflarında yer almaya hazırlanıyor. Şu anda Lonca Yönetim Aracı, ortak loncalara kapalı erişim için mevcuttur, ancak ilgilenen oyuncular ve loncalar şunları yapabilir: şimdi kayıt ol daha geniş bir kitleye sunulur sunulmaz bilgilendirilecek.

Medya soruları için:

gDEX Metaverse

[email protected]

gDEX Metaverse hakkında

gDEX (Merkezi Olmayan Finans Oyun Platformu Değişimi), Metaverse’deki oyuncuları, yaratıcıları ve loncaları destekleyen devrim niteliğinde bir Play to Kazanma platformudur.

gDEX Metaverse, oyuncuların çabalarının değerini en üst düzeye çıkarması, içerik oluşturucuların kolayca oyunlar oluşturması ve dahil etmesi için bir dizi sağlam zincir agnostik kodlama gerektirmeyen araçlara ve DeFi destekli GameFi belirteç ekonomisine ev sahipliği yapan meta veri deposu genelinde birlikte çalışabilirliği sağlayan birleşik bir GameFi katmanı görevi görür. ve loncaların loncalarını daha önce hiç olmadığı gibi yönetmesi ve büyütmesi için – hepsi benzersiz metaverse pasaportlarına bağlı.

gDEX Metaverse topluluğuna katılın:

İnternet sitesihttps://gdexmetaverse.com/

LinkedInhttps://www.linkedin.com/company/gdex-metaverse/

anlaşmazlıkhttps://discord.gg/gdexmetaverse

heyecanhttps://twitter.com/gDEXMetaverse

Telgrafhttps://t.me/gdexmetaverse

Ortahttps://gdexmetaverse.medium.com/

Youtubehttps://www.youtube.com/c/gdexmetaverse

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *