«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Gnox (GNOX), Olumsuz Piyasa Koşullarında NEAR (NEAR), Fantom (FTM) ve Çığ (AVAX) Yanında Pasif Gelir Getirmeye Nasıl Devam Ediyor?

Gnox (GNOX), Olumsuz Piyasa Koşullarında NEAR (NEAR), Fantom (FTM) ve Çığ (AVAX) Yanında Pasif Gelir Getirmeye Nasıl Devam Ediyor?

1656308974_gnox.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Abartılı bir yükseliş yılının ardından, piyasa bir noktada soğumak zorunda kaldı. İşler herkesin beklediğinden daha hızlı oluyor ve dibe düşündüğümüzden daha erken yaklaşıyor olabiliriz. Ne olursa olsun, Gnox token sahiplerini zaman içinde biriken kolay bir pasif gelirle ödüllendirmeye devam ediyor.

Gnox, yansıma belirteçlerinde yeni bir standart belirleyerek, göz alıcı teşvikler yoluyla yukarı yönlü doğal bir önyargıyı sürdürüyor. Ödüller, her token sahibinin pastadan pay aldığı DeFi protokolleri arasında hazine dağıtımına dayalı olarak tahakkuk eder. Piyasada ne olursa olsun, kullanıcılar sadece Gnox’u uygun bir cüzdanda tutarak ödülleri toplayabilirler.

Yatırımcılar ayrıca AVAX’ı hem merkezi hem de merkezi olmayan platformlarda stake ederek büyük getiriler elde ediyor. Getiriler genellikle diğer tokenlerin çoğundan daha yüksektir (%11-15) ve yakın gelecekte Avalanche potansiyeli göz önüne alındığında, uzun vadeli sahipleri için bir para basıcıdır. Varlıklarından faiz elde etmenin bir başka yolu da Blockfi, Nexo ve Crypto.com gibi platformlarda bir tasarruf hesabı kullanmaktır.

Öte yandan, NEAR blok zinciri, en güvenlisinin kendi yerel varlığı olduğu sınırsız getiri fırsatlarına ev sahipliği yapar. Jetonlarınızı bir doğrulayıcı havuzuna devredebilir ve varlıkları elinizde tuttuğunuz sürece ödüller kazanabilirsiniz. İstikrarlı madeni para çiftlerinde bile %100’e varan APR’ler elde etmek için Trisolaris çiftçilik seçeneklerinden de yararlanılabilir.

Avalanche, bir Proof-of-stake mekanizması üzerinde çalışan ve ağın güvenliğini sağlamak için kullanıcılara pasif ödüller sunan başka bir Katman-1 blok zinciridir. Tutarlı getiri elde etmenin en kolay yolu, APY’nin %21’e kadar çıkabildiği Binance gibi borsalarda AVAX’ı stake etmektir. Ayrıca, AVAX sahiplerinin havuz sahipliğinin bir temsili olarak PGL jetonlarını almalarına izin veren Pangolin’deki havuzlara likidite sağlayabilir.

Piyasa düşmeye devam ederken, Gnox gibi risksiz platformlar sayesinde ayı piyasasına pasif gelir fırsatları hakim olacak. DeFi’yi temele kadar basitleştirerek giriş seviyesi yatırımcıların önündeki engeli kaldırdı!

Ön satışa katılın: https://presale.gnox.io/register

İnternet sitesi: https://Gnox.io

Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *