«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Golden Ark, 4/20’de Dünyanın İlk Metaverse’sini Tanıtacak

Golden Ark, 4/20’de Dünyanın İlk Metaverse’sini Tanıtacak

golden-ark-press-release-1650480917b8nrzeor9x.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Los Angeles, ABD/Kaliforniya, 20 Nisan 2022, Chainwire

Golden Ark, kripto topluluğunu hedefleyen Metaverse platformunun ilk Alfa Sürümünü piyasaya sürüyor. Platform, katılımcılara istedikleri ve yapmaları gereken her şeyi getirmeyi amaçlıyor. Sosyal ağlardan sosyal oyunlara, Ark City’de farklı dispanserler bulmaya ve Golden Ark Mağazalarından tişörtler ve aksesuarlar gibi giyilebilir 420 ilgili öğeyi elde etmeye, dijital bitkiler yetiştirmeye ve Seed Horizons’da gerçek ürünlerle değiştirmeye kadar, üyelerin çok şeyi var. topluluk içinde dört gözle beklemek.

Golden Ark Metaverse’in Alfa Versiyonunun lansmanı, 420 topluluk üyesi için büyük tatil gününde 4/20 olarak planlanıyor. Kullanıcılar Golden Ark Metaverse’e eriştiğinde, TKullanıcıların gezinebileceği tüm erişilebilir alanları tutan Ark Ağacı.

Kullanıcıların bu ağaçtan, tamamen gezilebilir bir kentsel peyzaj olan ve Golden Ark metaverse’nin başkenti olan Ark City’ye ışınlanabileceği bu ağaçtan, kullanıcıların kendi sanal çiftliklerini geliştirip bunlardan para kazanabilecekleri bir evren olan Seed Horizons veya ortak bir alan olan Lounge Zone kullanıcıların sosyalleşmesi, sigara içmesi veya en son NFT’lerini sergilemesi için. Sakinler, kullanıcıları başka bir önemli hedef olan Golden Ark Mağazalarında kullanılabilecek jetonlarla ödüllendiren, kazanma ve kazanma stratejisine sahip heyecan verici bir arcade oyunu olan Skunktastic Voyage’ı oynamak için bir Arcade makinesine atlayabilirler.

Sakinler Golden Ark metaverse’i keşfedip oynadıkça, herhangi bir Golden Ark Mağazasında kullanabilecekleri jeton kazanmak için birçok fırsatı olacak. Mağaza ürünleri, kullanıcı tarafından yönetilen çiftlikler için kullanıcı avatarları, koleksiyonlar ve tohumlar için NFT’lerin yanı sıra gönderilebilecek gerçek ürünleri içerir. Oyuncular, her bir dünyada saatlerce seyahat edebilir veya ödül yapısını kazanmak ve kazanmak için Golden Ark’ın oyunuyla deneyimlerini stratejik olarak oyunlaştırabilir. Golden Ark, dünya çapındaki kripto meraklıları için metaverse’in merkezi olacak.

Alfa Sürümü, 4/20’de 16:20 PM, PST’de satışa sunulacak.

Şu adreste Metaverse’in Alfa Sürümüne dalın goldenark.com.

Altın Ark Hakkında

Golden Ark, kripto topluluğunu başka bir boyuta taşımayı amaçlayan Kaliforniya’nın önde gelen blok zinciri geliştiricilerinden oluşan bir ekip. Golden Ark, şimdiye kadarki en benzersiz, merkezi olmayan eğlence ekosistemlerinden birini geliştirdi. Dünya çapında milyarlarca kripto meraklısı, sosyal medya kullanıcısı ve çevrimiçi oyuncunun ilgi alanlarını birleştiren bu ekosistem, dijital ve fiziksel dünyalar arasında etkin bir şekilde köprü kuran özel bir sosyal ve eğlence merkezini destekleyebilir.

Twitter: twitter.com/goldenark420
Instagram: instagram.com/GoldenArk420
Anlaşmazlık: discord.com/invite/GkCJsb6Yj6

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *