«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Hisse Senedi Yerine Şu Kriptolara Yatırım Yapın: Gnox (GNOX), Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC)

Hisse Senedi Yerine Şu Kriptolara Yatırım Yapın: Gnox (GNOX), Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC)

btc.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Federal Rezerv ve diğer merkez bankaları 40 yılı aşkın bir süredir en yüksek enflasyonu kontrol altına almak için savaşırken, bu yıl faiz oranlarındaki keskin artışın ardından, yatırımcılar belirsizlik ve korkuyla mücadele ediyor. Daha yüksek oranlar enflasyonu düşürebilse de, ekonomiyi yavaşlatır ve durgunluk olasılığını artırır. Bu, hisse senetlerinin, tahvillerin, kripto para birimlerinin ve diğer yatırımların değerini düşürmeye yardımcı oldu.

Öte yandan, kripto para birimi, özellikle son birkaç yılda dünyayı kasıp kavurdu. Bloomberg, tüm bu dijital para birimlerinin toplam değerinin yaklaşık 2 trilyon dolara yükseldiğini söylüyor. CoinMarketCap.com’a göre, Bitcoin bunlardan en popüleri ve kendi başına 800 milyar dolardan fazla değere sahip. Yatırımcılar, genellikle çok az bilgi ve çok umutla bu dijital altına hücuma ısındılar.

Kriptolara yatırım yapmak harika bir fikir gibi görünse de, yatırım yapmak için doğru paraları bulmak kolay bir iş değil. Bu yazıda, piyasadaki en ilginç ve karlı üç kriptoyu sunuyoruz: Gnox, Bitcoin ve Litecoin.

GNOX (GNOX)

GnoxVerim çiftçiliğini hizmet olarak sunan ilk protokolün bu yılın 3. çeyreğinde (Binance Akıllı Zincir) BSC’de yayınlanması bekleniyor. Ayı piyasasına rağmen, Gnox hala gelişiyor ve yol haritası hedeflerine ulaşıyor. Çoğu protokol, bir ayı piyasası sırasında başlatmaktan kaçınır, bir boğa piyasası sırasında başlatmayı tercih eder, ancak Gnox devam ediyor ve bu ekibin alana kattığı gerçek değerin farkında olduğunu öne sürüyor.

Gnox’un geliştiricileri tarafından yaratılan düşük temaslı bir yatırım aracı, yatırımcılara DeFi (merkezi olmayan finans) kazançlarına maruz kalma ve aylık bir stablecoin yansıması sunuyor. Ek olarak, GNOX jetonları her saat sahiplerine otomatik olarak yeniden dağıtılır. Bu, her ticarette uygulanan alım ve satım vergileri ile uzun vadeli sahipleri göz önünde bulundurularak özel olarak oluşturulmuş bir simgedir. Piyasa bu bilgiyi emdiğinde, zamanla genişleyen ve daha fazla stabilcoin yansıması üreten bir hazine protokolüne sahip olduğu için GNOX’un yükselmesini bekleyin.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin’in ömrü, herhangi bir kripto para biriminin en uzunu olmuştur. Her ikisi de diğer kripto yatırım seçeneklerinden önemli ölçüde daha yüksek olan ücreti ve piyasa değeri göz önüne alındığında neden lider olduğunu anlayabiliriz.

Bu akıllıca bir satın alma. Buna benzer şekilde, birçok şirket zaten ödeme olarak bitcoin kabul ediyor. Örneğin, Visa işlemler için bitcoin kullanır. Ek olarak, dört yıllık bir kripto para birimi aradan sonra Stripe, kullanıcıların bitcoin ödemelerini kabul etmesine izin verecek. Daha büyük bankalar, bitcoin işlemlerini hizmetlerine de dahil etmeye başladılar.

Litecoin (LTC)

En eski kripto para birimlerinden biri ve piyasadaki tek tamamlayıcı kripto para birimlerinden biri, 2011 yılında piyasaya sürülen Litecoin’dir.

“Bitcoin’in altınına karşı gümüş” olan Litecoin, Lightning Network gibi yeni özellikler için bir beta test ortamı olarak hizmet ederek Bitcoin’in ilerlemesine yardımcı oldu. Litecoin, işlemleri Bitcoin’den daha hızlı onaylar, bu da onu ticari işlemler için daha cazip hale getirir. Ancak bu kripto para birimi, Bitcoin ve ekosistemin büyümesi için destekleyici bir rol oynamaya devam edecek. Uzun geçmişi, onu yatırımcılar için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

LTC şu anda 59.31 dolardan işlem görüyor, üç tam piyasa döngüsü gördü ve art arda üç ATH (Tüm Zamanların En Yüksekleri) kaydederek çok az kripto para projesinin başardığı bir başarıya imza attı.

Gnox hakkında daha fazla bilgi edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.gnox.io/register

İnternet sitesi: https://gnox.io

Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Instagram: https://www.instagram.com/gnox.io

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *