«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. Hisse Senetleri ABD Hanelerine Kriptodan Daha Fazla Zarar Verdi, Commonwealth Bank Kripto Planlarını Duraklattı, Bitcoin PizzaDAO + Daha Fazla Haber

Hisse Senetleri ABD Hanelerine Kriptodan Daha Fazla Zarar Verdi, Commonwealth Bank Kripto Planlarını Duraklattı, Bitcoin PizzaDAO + Daha Fazla Haber

adobestock-318231585-min.jpg
Kaynak: Adobe/Nuthawut

Günümüzün kripto haberlerinin radarı altında uçuşan hikayeleri araştırarak, kripto varlık ve blok zinciri ile ilgili haberlerin günlük, küçük bir özetini alın.

__________

Yatırım haberleri

 • Bloomberg’in aktardığına göre, kripto varlıkları 2021 sonunda yaklaşık %33 olan hisse senetlerine kıyasla ABD hanehalkı net değerinin sadece %0,3’ünü oluşturuyor. Goldman Sachs. Son zamanlardaki fiyat düşüşleri, muhtemelen hanehalkının net değerini yaklaşık 8tn USD azalttı. Goldman Sachs’a göre, “Hisse senedi fiyatlarındaki dalgalanmalar, hanehalkının net değerindeki değişikliklerin ana itici gücüyken, kripto para birimleri yalnızca marjinal bir katkı sağlıyor”.
 • Kapı Girişimlerikripto platformunun risk sermayesi kolu kapı.iokripto platformu için 27 milyon ABD Doları tutarında bir finansman turuna katıldığını duyurdu. Vaha Profesyoneli. Bu finansman, üst düzey yönetim ekibini oluşturarak, iş geliştirmeyi genişleterek ve tamamlayıcı blok zinciri teknolojileri ekleyerek Oasis Pro’nun büyümesini hızlandırmak için kullanılacak.

evlat edinme haberleri

 • Avustralya kamu bankası Guardian, piyasadaki kargaşa ve belirsizliğin ortasında uygulaması aracılığıyla kripto varlık ticaretinin başlatılmasını duraklattığını bildirdi. Ne zaman devam edeceğine dair bir zaman belirlenmedi ve ilk pilotta olanlar uygulama aracılığıyla kripto ticaretine devam edemediler.

DAO haberleri

 • Merkezi olmayan pizza topluluğu PizzaDAOWeb3’ü bağımsız işletmeleri desteklemek ve bedava pizza dağıtmak için kullanmayı hedefleyen aktör Seth Green, müzisyen Steve Aoki ve sanatçı Kenny Schachter ile birlikte Bitcoin Pizza Günü’nü kutlayacak. Etkinlik, Londra, Etiyopya, Buenos Aires, Seul, Sidney, Vancouver ve diğerleri dahil olmak üzere dünya çapında 100’den fazla pizzacıda kutlanırken, New York ve San Francisco, ABD sokaklarında merkezi olmayan pizza ağını görecek.

DeFi haberleri

 • Çok zincirli DeFi protokolü iZUMi yeni merkezi olmayan borsalarının (DEX) lansmanını duyurdu iZiSwap Ekosistemini genişletmeyi amaçlayan 30 milyon ABD doları tutarında bir yatırım haberiyle Binance Akıllı Zinciri (BSC) hakkında.

Yönetmelik haberleri

 • Panama Devlet Başkanı Laurentino Cortizo, Bloomberg’e göre daha sert kara para aklama kontrolleri içerene kadar kripto kullanımını düzenleyen bir yasayı imzalamayı reddedeceğini söyledi. Ülkenin yasama meclisi geçen ay tasarıyı onayladı, bu da kripto varlık borsalarının ülkede faaliyet göstermek için lisans almasını kolaylaştıracak ve dijital para birimlerindeki işlemleri düzenleyecekti.
 • Birleşik Devletler Ticaret Bakanlığı‘s Uluslararası Ticaret İdaresi Başkan Joe Biden’in kriptoyla ilgili yürütme emrine nasıl yanıt verebileceğine dair kamuoyu yorumları istiyor. Yazılı yorumlar 5 Temmuz Doğu Saati ile 17:00’de veya öncesinde alınmalıdır.

kariyer haberleri

 • Binance.US Krishna Juvvadi’nin Hukuk Bölümü Başkan Yardımcısı olarak atandığını duyurdu. Borsaya katılmadan önce Juvvadi, araç paylaşım uygulamasında Global Operasyon Uyumluluk Başkanı olarak görev yaptı. Uber Teknolojileri A.Ş..

Hukuki haberler

 • Birleşik Devletler Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), Sam Ikkurty ve Ravishankar Avadhanam’ın yanı sıra Ikkurty’nin şirketini suçladı Jafia LLC, dijital varlıklara ve diğer araçlara yatırılan sözde “gelir fonu”na katılım payları için hileli olarak en az 44 milyon ABD doları talep ederek. CFTC, dolandırılan yatırımcıların tazmin edilmesini, haksız kazançların geri ödenmesini, para cezalarını, kalıcı ticaret ve kayıt yasaklarını ve daha fazla ihlale karşı kalıcı bir ihtiyati tedbir talep ediyor.
Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *