«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Hive – Dünyadaki Tek Serbest Konuşma Blok Zincirinde İçerik için Kripto Kazanın

Hive – Dünyadaki Tek Serbest Konuşma Blok Zincirinde İçerik için Kripto Kazanın

hive-iologo.jpg

Crypto’da kazanma sonrası fırsatlarla ilgili tüm vızıltıları duydunuz mu? Kovan, bu vızıltıyı yaratan arı kovanıdır. Hadi işe başlayalım ve size Hive’ın sunduğu her şeyi gösterelim

resim.png

kovan çok az yatırımla veya hiç yatırım yapmadan kripto para birimi kazanmanın birçok yolunu sunan gelişen bir uygulama ekosistemine sahip, tamamen merkezi olmayan sosyal medya odaklı bir blok zinciridir.

Kazanmanın en yüksek ödeme yollarından biri, Kazanç Sonrası’dır. Bu, Hive.io’da yayınlanan içeriğe gerçekten sahip olmanız dışında, normal sosyal medya uygulamalarına gönderi göndermeye benzer. Ancak kazanç yazmakla bitmiyor. Yukarı oy veren içerikten ve yorum yaparak kazanabilirsiniz.

Hive.io

Başlangıcından bu yana, Hive blok zincirinden tek bir kelime kaldırılmadı. Benzer platformların aksine, tasarım gereği hiçbir merkezi otorite herhangi bir içeriğin yayınlanmasını kaldıramaz/değiştiremez veya reddedemez. Kullanıcının hesabı tamamen kendisine aittir ve hesap yasaklanamaz, kaldırılamaz veya kullanıcıdan alınamaz. Bu, Hive’ı dünyadaki tek gerçek Özgür Konuşma platformu yapar.

Ve kazanca göre, aşağıda bulunan verileri görebilirsiniz. Hive.blog, ekosistemdeki en popüler Dapp’lerden biri. Bu gönderi, hem Küratörlere hem de İçerik Oluşturuculara yapılan ödemeleri tartışıyor.

“Hive blok zinciri ağı, varlığının iki yılında, içerik yaratıcıları ve küratörler için yerel paralar, Hive ve HBD’de 17.717.810 USD dağıttı. Kabilelerden ve oyunlardan 2. katman jetonlarını düşünürsek, bu sayı çok daha yüksek oluyor…”

Bu iki yılda Hive için toplam içerik ödülleri aşağıdaki gibidir:

Yazar Ödülleri: USD 8.199,546

Küratör Ödülleri: 9.518.264 USD

Toplam İçerik Ödülleri: 17.717.810 USD

Hive, İki Yıl İçinde En Az 17.717.810 USD İçerik Ödülü Olarak Dağıtıldı

Hive, kullanıcılarına ve içerik oluşturucularına 17 milyon ABD Doları değerinde ödül verdi. Kovan belirteçleri ve HBD (Kovan Destekli Dolar). Dahası, bu sayı yalnızca iki yıllık bir zaman dilimini gösteriyor. Platform, topluluk üyeleri için fırsatlar gibi büyümeye devam ediyor. Bunlar sağlam topluluklardır – gün geçtikçe daha büyük ve daha çeşitli büyüyorlar!

Yeni kullanıcılar, Reddit gibi sosyal medya devlerinde “Subreddits”i andıran bir sistemde sunulan Hive’da sayısız topluluk bulabilir. Bu topluluklar, aşağıdakiler gibi sayısız konuyu kapsar: müzik, sanat, seyahat, spor, fotoğrafçılık, ve daha fazlası. Bu toplulukların her biri, kullanıcılarını yalnızca katılım için ödüllendirerek katılımı kolaylaştırmak için farklı zamanlarda çeşitli etkinlikler düzenler.

Tarih alanlarının formatı ‘YYYY-WW’ şeklindedir. Yani 2021-25, 2021 yılının 25. haftasıdır (21 Haziran Pazartesi’den 27 Haziran Pazar’a kadar).

1. Haftalık Gönderi Sayısı (yorumlar dahil)

resim.png

https://peakd.com/hive

Hive.io topluluğuna katılmak çok basittir. kolayca yapabilirsiniz hesap oluştur ve bugün kazanmaya başlayın! Tüm ekosistemin nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız – aşağıdaki bağlantılardan Hive ile bağlantı kurun!

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *