«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. IamUkraine Studio, Ukrayna’yı Desteklemek İçin Zelenskiy’in NFT Koleksiyonunu Duyurdu

IamUkraine Studio, Ukrayna’yı Desteklemek İçin Zelenskiy’in NFT Koleksiyonunu Duyurdu

img-20220429-094353-560-1651247497ytimtr703n.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Kiev, Ukrayna, 29 Nisan 2022, Chainwire

IamUkraine stüdyosu, Ukrayna’ya yardım edecek ikonik bir sanat formunun yolunu açmak için NFT koleksiyonunun lansmanını duyurdu. Yurtiçi insani ortamı iyileştirmeye odaklanan koleksiyonun, mücadele eden nüfusa destek sağlaması bekleniyor.

IamUkraine, Zelenskiy’nin NFT koleksiyonunun tanıtımıyla Ukrayna davasını destekleme girişimini duyurmaktan gurur duyar. Şirket, Ukrayna’daki yerel nedenlere insani destek ve yardım sağlamak için en önemli koleksiyonu başlatıyor. Sahadaki korkunç insani durumu kabul eden şirket, Ukrayna’da mücadele eden vatandaşlara etkili destek sağlamanın yolunu açtı. IamUkraine, küresel girişimleri desteklemek için ikonik dijital sanat yaratma geçmişine sahiptir.

Yaklaşan lansman hakkında daha fazla bilgi şu adreste bulunabilir: zelenskiynft.com.

Yaklaşan lansman hakkında daha fazla bilgi veren Proje Direktörü Volodymyr Samoilenko, “Bu projeyi destekleyerek Ukrayna davasına insani destek sağlamak için dünyanın bir araya gelmesini istiyoruz. Zelenskiy’in NFT koleksiyonu, sergilenen cesareti kutlamak için benzersiz sanat formlarını sergilemeye odaklanıyor. Ukrayna halkı ve Başkan Volodymyr Zelenskyy son aylarda liderin ruhu tüm dünyadaki insanlara ilham kaynağı oldu.Ülkeye küresel destek göstermenin ne kadar etkili olduğunu fark ettik ve bu bu yönde atılmış önemli bir adım. “

Baş sanatçı Mariya Makarenko’ya göre, “Proje, Zelenskyy’nin bu çalkantılı dönemde aldığı küresel desteğin tarihsel bir hatırlatıcısı olarak hizmet edecek. Sanatsal yön, bu zorlu zaman boyunca ulusal liderliğin gösterdiği cesaret ve metanetin temsiline odaklanıyor. Bu sanat eserlerini dünyaya sunarak, dünyanın birleştirici bir görüntüsünü sunmayı umuyoruz. Ülkenin ulusal kimliğinin temsili, projenin ayırt edici bir unsurudur ve bu lansmanla desteğimizi iletmeyi umuyoruz.”

Küresel içerdekiler, ilk halka arz için büyük destek göstererek lansmanı memnuniyetle karşıladı. Lansman, IamUkraine’in etkileyici sanat formları aracılığıyla bir etki yaratma felsefesini takip ediyor. Şirket, sağlam kalma ve birleştirici bir güç olarak hizmet etme eğilimi gösterdi. IamUkraine, projenin birleştirici odağı sayesinde Ukrayna için en umut verici destek projesi haline geliyor. Yaratıcı proje aynı zamanda müşterilere ve takipçilere tarihi bir değer önerisi sunmak için gelişmiş bir yardımcı programla eşleştirilir. Bu zorlu zamanlarda sanat, önemli bir güç ve destek kaynağı olarak ortaya çıkıyor.

Fırlatmanın yardımcı programı ve unsurları hakkında daha fazla ayrıntı şurada bulunabilir: İnternet sitesi.

Zelenskiy’nin NFT’si hakkında

10.000 benzersiz Zelenskiy NFT koleksiyonu, Ukrayna halkı ve Başkan Zelensky tarafından sergilenen tarihi çabaları ve cesareti ölümsüzleştirmek için oluşturuldu. Ukraynalı mültecilere ve insani nedenlere geniş topluluk faydalarıyla yardım etmek için özel olarak oluşturulmuş koleksiyon. Ukrayna’ya dünya çapında destek göstermek için benzersiz sanat formu ve üretken temsil. NFT alanının ötesine geçmek ve Ukrayna’nın aşılmaz cesaretine dair kalıcı bir tarihi içgörü sunmak için küratörlüğünü yaptı.

IamUkrayna Hakkında

IamUkraine stüdyosu, dijital sanat yoluyla küresel topluluklara destekleyici yardım sağlamak için başlatılan bir blok zinciri girişimidir. Proje, mücadele eden toplulukları güçlendirmek ve zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için sanatsal temsili güçlü bir sosyal amaç ile bir araya getiriyor. IamUkraine, Zelenskiy’nin NFT Koleksiyonunu 12 Mayıs 2022’de piyasaya sürecek.

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *