«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. İflas için Voyager Dijital Dosyaları

İflas için Voyager Dijital Dosyaları

adobestock-393576166-min.jpeg
Kaynak: Adobe/JJ Gouin

Voyager Dijital Holdinglerbir kripto platformunun ABD merkezli operatörü Voyager Dijitalve iki bağlı borçlu, Amerika Birleşik Devletleri İflas Kanunu’nun 11. stretobir iflas uzmanı, veri.

Bloomberg Yasası verilerine göre, hem tahmini yükümlülükler hem de varlıklar 1 milyar ABD Doları ile 10 milyar ABD Doları aralığındadır.

Daha fazla ayrıntı verilmedi.

Bölüm 11 genellikle, genellikle bir şirket veya ortaklığı içeren yeniden yapılanmayı sağlar. Bölüm 11 borçlusu genellikle işini canlı tutmak ve alacaklılara zaman içinde ödeme yapmak için bir yeniden yapılanma planı önerir.

Bildirildiği gibi, geçen hafta Voyager Digital, ticareti, para yatırma, para çekme ve sadakat ödüllerini “geçici olarak” askıya aldığını söyledi.

Voyager CEO’su Stephen Ehrlich, “Bu karar, birlikte kurduğumuz Voyager platformunun değerini korurken, çeşitli ilgili taraflarla stratejik alternatifleri keşfetmeye devam etmek için bize ek zaman veriyor. Uygun zamanda ek bilgiler sağlayacağız,” dedi. o zaman derken

Ayrıca bildirildiği gibi, şirketin sorunlu kripto fonuna maruz kalması Üç Ok Sermaye BTC 15.250 (USD 307 USD) ve USDC 350m USD’den oluşurken, aynı zamanda bir multi-milyon kredi limiti anlaşması imzaladılar. Alameda Venturesnicel bir ticaret firması ve ana şirket FTX değiş tokuş.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Sorunlu Kripto Fonu Three Arrows Capital’in 7,5 Milyon ABD Doları Değerinde Blue-Chip NFT’leri Var – Rapor
– Sorunlu Vauld Alınabilir ve ‘Nexo Umbrella’ Kapsamına Girebilir

– Bu Yaz Daha Fazla Kripto Erimesi Görülebilir, Ama En Kötüsü Arkamızda – Pantera’nın Morehead’i

– Crypto.com CEO’su Söylentiler Yayılırken Piyasayı Sakinleştirmek İçin Acele Ediyor
– Krediler Firması Para Çekme Limitini Keserken, 3AC Fonları Hareket Ettirirken ve Santigrat Yapıcıya Ödeme Yaparken Kripto Kaosu Devam Ediyor

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *