«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Kanada’nın En Büyük Kripto Para Birimi Etkinliği, Blockchain Fütürist Konferansı, Dördüncü Yılı İçin Toronto’ya Döndü

Kanada’nın En Büyük Kripto Para Birimi Etkinliği, Blockchain Fütürist Konferansı, Dördüncü Yılı İçin Toronto’ya Döndü

1200-x-630-blockchain-futurist-conference-canada.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

9-10 Ağustos 2022’de Toronto, Kanada’da 5000’den fazla katılımcıya katılın

TORONTO, 1 NİSAN 2022 – Kanada’nın en büyük blok zinciri ve kripto para etkinliği, 9-10 Ağustos 2022’de Toronto, Kanada’ya geri döndü ve Untraceable, dördüncü yıllık etkinliği sunuyor. Blockchain Fütürist Konferansı

Blockchain Fütürist Konferansı 2022, yıllar içinde kriptonun en dikkate değer ağır toplarından bazılarını çeken amiral gemisi konferansının geri dönüşünü temsil ediyor. Önceki konuşmacılar şunlardır: Vitalik Buterin (Ethereum), Charles Hoskinson (Cardano), Anatoly Yakovenko (Solana), Zac Prince (Block-Fi), Robert Lessner (Bileşik), Brock Pierce (Crypto Pioneer), Elena Sinelnikova (CryptoChicks) ve merhum Larry King. Bu yıl 60’tan fazla oturum, panel, çalıştay ve yuvarlak masa toplantısı ile 100’ün üzerinde birinci sınıf konuşmacı yer alacak.

Dünya çapında 40’tan fazla ülkeden binlerce katılımcıyı çekme konusunda başarılı bir geçmişe sahip olan Untraceable’ın Blockchain Fütürist Konferansı 2022, Web3 dünyasının bir birleşimidir. Bu yıl konferans kaçırılmaması gereken sürükleyici bir deneyim yaratmak için Crypto, Metaverse, DeFi, GameFi, NFT’ler, DAO’lar ve daha fazlasını bir araya getiriyor.

Konferans bir kez daha Toronto’daki Rebel Eğlence Kompleksi ve Cabana’da, son teknoloji ses ve aydınlatma sahnesi, VIP kabinleri, açık hava pazarı ve iki seviyeli katılımcı kabinleri ile gerçekleşecek. Tamamen etkileşimli bir kripto deneyimi olarak tasarlanan konferansta kripto destekli pazar yerleri, NFT Galerileri, Crypto ATM’leri ve daha fazlası yer alıyor. Önceki yıllarda Untraceable, blockchain teknolojisini kullanarak çiftlikten sofraya taze ürünlerin takibi, kripto etkin helikopter gezileri ve Canlı NFT Oyun Turnuvaları gibi türünün ilk örneği aktivasyonlarla blockchain teknolojisini hayata geçirdi.

Yeni bu yıl konferans içerecek ETHToronto Hackathon, katılımcıların blockchain teknolojisindeki bir sonraki yeniliği geliştirerek geleceği inşa etmelerini sağlayan üç günlük bir hackathon yarışması. Yarışmacılar diğer geliştiricilerle tanışabilir, işe alım şirketleri ile bağlantı kurabilir, konuşmacı oturumlarına katılabilir ve Fütürist ana sahnede yapılarını sunmak için rekabet edebilir.

“Blockchain Fütürist Konferansı bir konferanstan daha fazlasıdır, dünyaya Kanada’nın bir blockchain lideri olmaya devam ettiğinin bir ifadesidir” dedi. izlenemez Kurucu ve CEO, Tracy Leparulo. “Toronto, Ethereum’un doğum yeridir ve o ilk günlerden beri bu şehrin blok zinciri inovasyonu için canlı bir merkez haline geldiğine tanık olduk. Bu kültürü teşvik etme fırsatına sahip olduğum için çok mutluyum ve Blockchain Fütürist Konferansı gibi etkinlikler bana ve ekibime bu muhteşem alana ve buradan çıkan tüm inanılmaz şeylere katkıda bulunmaya devam etme imkanı veriyor!”

Blockchain Fütürist Konferansı 2022 için erken rezervasyon biletleri şu anda satışta. Sponsorluk yapmak veya markanızın etkinlikte öne çıkarılmasıyla ilgileniyor musunuz? Untraceable Team’deki ekiple iletişime geçin. Gelecek hakkında bilgi edinin ve Blockchain Fütürist Konferansı ile Web3 hareketine katılın. Gelecek burada.

İnternet sitesi: https://futuristconference.com/

Twitter: https://twitter.com/untraceableinc, https://twitter.com/futurist_conf

Tüm genel sorularınız için:

[email protected]

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *