«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. KingSpeed’in Ana Ağ Sürümü: 10.000 USD’ye Varan Toplam Ödülle Büyük Bir Lansman

KingSpeed’in Ana Ağ Sürümü: 10.000 USD’ye Varan Toplam Ödülle Büyük Bir Lansman

1900x1000-1655523223farmnmvnzx.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Hà Nội, Vietnam, 18 Haziran 2022, Chainwire

KingSpeed, yeni özellikler ve arabalarla ana ağ sürümünü resmen başlattı.
Toplam ödül havuzu 10.000 USD olan bir turnuva da, kullanıcıların katılabileceği çeşitli havuzlarla düzenlenecek.

17 Haziran’da KingSpeed, Nisan 2022’de 5.000’den fazla katılımcıyla başarılı bir test ağı turnuvasının ardından blockchain yarış oyunu için ana ağ sürümünü resmen başlattı. Bu ana ağ sürümü ile KingSpeed, oyunu kazan-kazan meraklısı topluluğu içinde daha da popüler hale getirmeyi dört gözle bekliyor.

Bu versiyonda, yarış tutkunları, diğer oyuncularla rekabet etmek için arabalarını kullanarak gerçek kazancın tadını çıkarabilirler. Oyun, yarış tutkunları için ilginç oyun modları içerecek: İlki, kullanıcının diğer 7 kullanıcıyla yarışacağı ve gKSC kazanmak için yarışı kazanacağı Büyük Turnuvadır (gKSC, kullanıcıların daha sonra KSC ile takas edebilecekleri oyun içi para birimidir) . Diğer mod Versus modu veya bir kullanıcının bir miktar gKSC yatıracağı ve bir başkasıyla rekabet edeceği ve kazananın tüm gKSC’yi alacağı 1v1 savaşı olacaktır. Bu iki modun yanı sıra, kullanıcıların başkalarına kaybetme korkusu olmadan yarış becerilerine katılıp pratik yapmaları için rahat bir mod da olacak.

Oyun iki farklı jeton kullanacak: KSC ve gKSC. KSC, oyun içi öğeleri satın almak ve yükseltmek, ayrıca nakit para çekmek ve ticaret yapmak için kullanılabilen oyunun yerel simgesidir. Öte yandan, gKSC jetonu oyun içi bir amaç için kullanılacaktır; bu, kullanıcıları ödüllendirmek ve Versus modunda stake yapmak için kullanılacağı anlamına gelir. gKSC ve KSC, 1 gKSC = 1KSC ile aynı değere sahip olacaktır. Token akışı aşağıdaki fotoğrafta görülebilir.

KingSpeed, tanıtacağı yepyeni bir otomobil olan The Flash ile kullanıcılarının hız sevgisini tatmin etmek istiyor. Formula 1 arabalarının efsanevi ilhamına dayanan The Flash, diğerleriyle rekabet ederken zarif bir canavar olacak. KingSpeed ​​ayrıca, yatırım yapmadan önce oyunu denemek isteyen oyuncular için ücretsiz bir araba sunuyor.

Toplam ödül havuzu 5,500 USD olan devasa bir turnuva düzenlenecek. Mücadeleler 2 ödül havuzu içerecek: Flash ve Tsunami kullanan kullanıcılar için süper lig ve ücretsiz arabamızı kullanan kullanıcılar için Rüzgarı Al mücadelesi. Katılımcılar ayrıca nakit ödüller almak için oyunun tadını çıkarırken yaratıcılıklarını göstermek ve özel anları paylaşmak için ekstra Tiktok Turnuvasına katılabilirler.

KingSpeed, kullanıcılara eğlenceli ve karlı bir oyun sunarak önde gelen blockchain gamefi projelerinden biri olarak konumunu güçlendirmeyi dört gözle bekliyor.

KingSpeed ​​Hakkında

KingSpeed, oyuncuların KingSpeed’in yarattığı devasa ve sürekli genişleyen bir yarış dünyasında diğer oyunculara meydan okumak için NFT arabalarını ve ekipmanını kullandığı, oynaması ücretsiz ve Kazanması Oynat blok zinciri tabanlı bir yarış oyunudur. KingSpeed’de kullanıcılar, Arabalar, Sürücüler, Dişliler ve Yarış Pistleri dahil olmak üzere nadir sanal öğeleri toplayabilir. Ayrıca, kullanıcılar koleksiyonlarını KingSpeed ​​yarış oyunlarında yarışmak için kullanabilirler. Oyunun toplanabilir bileşenlerinin tasarımı, geleneksel kıtlığa dayalı toplama oyunlarını simüle eder. KingSpped yarış oyunu, birden fazla oyun modu ve aktivite içerecek ve kullanıcıların oyunu oynarken ödüller kazanmalarını sağlayacak.

KingSpeed ​​hakkında daha fazla bilgi edinin:
İnternet sitesi | heyecan | Facebook | Telgraf Resmi Grubu | Telgraf Duyurusu | Youtube | anlaşmazlık | Tiktok

Kişiler

Topluluk Direktörü

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *