«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Kraken, Yeni Çok Zincirli Pazar Yeri için Bekleme Listesiyle NFT Oyununa Giriyor

Kraken, Yeni Çok Zincirli Pazar Yeri için Bekleme Listesiyle NFT Oyununa Giriyor

adobestock-452038109-editorial.jpg
Kaynak: Adobe/sdx15

ABD merkezli kripto borsası Kraken takas edilemez bir token (NFT) pazar yeri başlatmayı planlıyor ve şimdi kullanıcıları yeni platform için bir bekleme listesine kaydolmaya davet ediyor.

Yeni pazaryeri, dublajlı Kraken NFTKraken, Salı günü planlarını açıklayan bir blog yazısında, platform içindeki işlemler için “sıfır gaz ücreti” ile birden fazla blok zincirinde çalışacak.

Borsa, gaz ücretlerinin olmamasının, NFT toplayıcılarının ağ etkinliğindeki ani artışların bir NFT satın alma maliyetini etkileyeceğinden endişelenmeden koleksiyonlarını oluşturabilecekleri anlamına geldiğini ekledi.

Şirket ayrıca, pazarın lansman sırasında hem Ethereum (ETH) hem de Solana (SOL) ağlarını destekleyeceğini söyledi, ancak gelecekte daha fazla zincirin eklenmesinin muhtemel olduğunu da sözlerine ekledi.

Gibi büyük pazarlarda yaygın olanın aksine Açık denizKraken’in yeni platformundaki NFT’ler, borsanın desteklediği herhangi bir kripto varlığın yanı sıra altı fiat para biriminde ödenebilir.

Kraken, yeni pazar yerinin ne zaman piyasaya sürüleceğini henüz doğrulamadı.

Planlanan lansman, Kraken’in şu anda aşağıdakiler gibi rakiplerinin ayak izlerini takip ettiği anlamına geliyor. Binance, OKXve madeni para tabanı, kendi markaları altında NFT pazaryerlerini de başlattı. İkincisi, 1 milyondan fazla kullanıcının pazar yeri için bir bekleme listesine kaydolmasının ardından geçen ay gibi yakın bir zamanda seçili kullanıcılar için bir beta sürümü olarak piyasaya sürüldü.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Elon Musk NFT Ukrayna Onur Listesi’ne İlk Girecek ve Satın Alamazsınız
– Bir Yılın En Düşük Seviyesinde DeFi İşlemleri, NFT’ler ve Güçlü Duran Oyunlar

– 2022’de NFT’ler: Yılın Sözü’nden Yaygın Benimseme ve Yeni Kullanım Örneklerine

– İşte NFT Sahiplerinin Nasıl Ticaret Yaptıkları ve Hangi Araçları Kullandıkları
– Metaverse’de Gerçekten Herhangi Bir Şeye Sahip Olabilir misiniz? Blok Zincirleri ve NFT’ler Sanal Mülkiyeti Korumaz

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *