«
  1. Anasayfa
  2. Kripto Araçları
  3. Kripto Para Analisti Nicholas Merten’e Göre, Bu Yaşanırsa Ethereum (ETH) ve Altcoin Piyasası İçin Kötü Olabilir

Kripto Para Analisti Nicholas Merten’e Göre, Bu Yaşanırsa Ethereum (ETH) ve Altcoin Piyasası İçin Kötü Olabilir

shutterstock_1432823840-1

Popüler kripto para analisti, Ethereum (ETH) ve altcoin piyasaları için potansiyel bir tehlike konusunda uyarıda bulunuyor.

Yeni bir videoda açıklamalarda bulunan analist Nicholas Merten, son zamanlardaki dezavantajlara rağmen Ethereum’un Bitcoin perinde (ETH/BTC) hala piyasa güveninin olduğunu söylüyor:

“Burada gördük ki ETH fiyatında başka bir düşüş yaşıyoruz. Ancak, şu ana kadar, burada Haziran ayında başladığımız yüksek düşük fiyat eğilimini sürdürmeye devam ettik ve genel olarak hala benzer veya daha yüksek aralıklarda teste devam ettik. Bu, piyasaya olan güvenin bir göstergesidir. Şimdi fark edildiğine göre, [Eylül 2021’den bu yana] oldukça sağlam bir düzeltme yaşadık. Çok kırılgan bir noktaya geliyor, burada grafikte sahip olduğumuz bu aralığın altına düşersek, ki bu en kötü durum senaryoları civarında bir yerde, ETH/BTC’de şu anda 0,066’dayız – eğer biz bu orana karşı yaklaşık %10’luk bir düşüş daha elde edersek, bu, piyasanın daha uzun bir düşüşe hazır olduğunun açık bir işareti olabilir.”

Merten, kripto paranın önümüzdeki on yılda finansal piyasaları alt üst edeceğine büyük bir inanç duysa da, bunun Ethereum’un fiyatının potansiyel yeni zirveleri gerçekleştirmeden düşmeyeceği anlamına gelmediğini açıklamaya devam ediyor.

“0.06 ETH/BTC aralığının altında gerçekten bir düşüş yaşarsak, bu fiyatlar için gerçekten büyük bir uyarı işareti olabilir. Bu güven çizgisini kırmakla kalmıyor, bunun da ötesinde, düzeltmeler ve fiyat için biraz daha fazla serbestliğe sahip olduğunuz bu potansiyel daha düşük destek aralıklarını bulamıyor.”

Ethereum, yazı yazılırken 2585 dolardan işlem görüyordu.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *