«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Kripto Stratejisti Açıkladı: Bu Altcoin Ralli İçin Hazır!

Kripto Stratejisti Açıkladı: Bu Altcoin Ralli İçin Hazır!

maxresdefault

Popüler kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, bir Ethereum (ETH) rakibinin fiyat artışı yaşayabileceğini tahmin ediyor.

Van de Poppe, 582.000 Twitter takipçisine Near Protocol’ün (NEAR) bir destek seviyesi bulduktan sonra “büyük bir koşuya hazır” olduğunu söyledi.

“NEAR muhtemelen büyük bir koşuya hazır, tıpkı tüm pazarın göründüğü gibi, ancak hareket etmeye devam edebilmemiz için önce kendimize bir destek seviyesi bulmamız gerekiyor.”

NEAR, ölçeklenebilirlik ve istikrar için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformu olan NEAR Protokolünün yerel token’ıdır.

Van de Poppe, 14 dolarlık aralığın varlık için iyi bir “dipten satın al” fırsatı olabileceğini belirtiyor.

Piyasa değerine göre 18. sıradaki kripto varlığı olan NEAR, yazı yazılırken son 24 saatte %7.49 artışla 16.60 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto analisti ayrıca son fiyat düşüşüne rağmen Ethereum’un iyi göründüğünü düşünüyor.

“Ethereum da daha iyi görünüyor. Haftalık kapanışa yaklaştığı için hala şüpheli bir hareket, ancak biraz daha iyi şekillenmeye başlıyor.”

Van de Poppe, Ethereum’un “önemli direncinin” 3.600 dolar civarında olduğunu söylüyor. Ethereum, yazı yazarken son 24 saatte yaklaşık %0.24 düşüşle 3.027 dolardan işlem görüyor.

Kripto stratejisti ayrıca Ethereum ölçeklendirme çözümü Skale’yi (SKL) yakından takip ediyor. Kripto strateji uzmanına göre, SKL hızla 0.16 ile 0.18 dolar arasında önemli bir destek seviyesine yaklaşıyor.

“Bu oraya yaklaşıyor: SKL.”

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *