«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Kryptomon, TikTok’ta Özel Kullanıcı Edinme Kampanyası Başlattı

Kryptomon, TikTok’ta Özel Kullanıcı Edinme Kampanyası Başlattı

unnamqed-16587522851earbcqbmh.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Leeuwarden, Hollanda, 25 Temmuz 2022, Chainwire

Piyasa koşullarındaki gerilemeye rağmen The Kryptomon Company yavaşlama belirtisi göstermiyor. NFX liderliğindeki son A Serisi fonlama turunda, şirketin değerlemesini 50 milyon USD’ye getirerek 10 milyon USD’yi başarıyla yükselttiler.

Şimdi, finansman duyurusundan sadece iki ay sonra, Kryptomon, “TikTok For Business” programı kapsamında benzersiz, özel bir kullanıcı edinme kampanyası başlatarak genişleme planında bir başka kilometre taşını işaretledi.

Program, son derece popüler TikTok platformunda video formatında yaratıcı reklamlar yayınlayarak yeni kitlelere ulaşmak isteyen Kryptomon gibi şirketleri destekliyor.

Kryptomon, Güneydoğu Asya ülkelerinde TikTok ile çalışma ve reklam verme lisansı verilen ilk blockchain oyun şirketlerinden biridir. TikTok’un aylık 1,2 milyardan fazla aktif kullanıcı görmesiyle bu ortaklık, Kryptomon’un ana akım oyun pazarına girme yolculuğunda kuşkusuz büyük bir adım olacak.

Ayrıca, Kryptomon’un blockchain oyun alanında pazar lideri olma potansiyelini kabul eden TikTok’un Oyun Reklam Ekibi, Kryptomon ekibiyle yakın bir şekilde çalışıyor. Kryptomon artık, içeriğinin mümkün olduğunca geniş bir kitleye ulaşmasını sağlamak için kampanya reklam setlerini düzenleme ve optimize etme konusunda TikTok’un zengin endüstri deneyiminden yararlanabilir.
Sonuçlar kendileri için konuşuyor – Reklamlar şu anda birkaç ülkede yayında ve şimdiden milyonlarca görüntülemeye ulaştı. Bu ilk kampanya çalışmasından edinilen bilgilere dayanarak, Kryptomon’un reklamcılık çabalarının burada bitmeyeceği, agresif bir şekilde diğer bölgelere yayılmaya devam etmesi muhtemeldir.

Bu kullanıcı edinme kampanyası nedeniyle Kryptomon oyuncularının beklenen büyümesi, Kryptomon’un yakında resmi mobil uygulamasını yayınlayacağı için mükemmel bir zamanda geliyor. Şu anda yalnızca Android işletim sistemlerindeki kapalı beta test kullanıcıları için mevcut olup, yakında hem iOS hem de Android’de daha geniş bir kitleye sunulacaktır.

Kriptomon Hakkında

Kryptomon, Pokémon’un Tamagotchi ve CryptoKitties ile buluştuğu bir NFT Oyna ve Kazan blok zinciri oyunudur.

NFT Kryptomon’unuzla Üretin, Eğitin ve Savaşın. Eğitmenlerin Blockchain’de yeni bir macera yaşayabileceği yeni bir dünya.

Kryptomon metaverse’de yer alan topluluk üyeleri, her biri bir NFT’ye bağlı tamamen benzersiz bir dijital varlık olan kendi bireysel canavarları olan Kryptomons’un ‘Eğitmenleri’ olarak oynuyor. Her biri, yaratığın fiziksel ve davranışsal tüm yönlerini belirleyen 38 rastgele parametreden oluşan benzersiz ancak değişken bir genetik koda sahiptir.

Bu sadece her Kryptomon’un benzersiz olmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her Kryptomon’u Kryptomon metaverse’de dijital bir arkadaş olarak hayata geçirir. Kriptomonlar, fiziksel dünyada bir maceraya çıktıklarında öğrenme, hastalanma, acıkma ve eğitmenlerini koruma yeteneğine sahiptir. Buna karşılık, eğitmenler büyümek ve önümüzdeki savaşlara hazırlanmak için Kryptomon ortaklarına bakmak, beslemek ve eğitmek zorunda kalacaklar.

Kryptomon, gelişmiş blok zinciri teknolojileri, dijital genetik ve konum tabanlı teknolojiler kullanarak kripto oyunlarının evriminde bir sonraki adımı oluşturur.

Kryptomon hakkında daha fazla bilgi edinmek ve en son haberlerden haberdar olmak için, aşağıda bağlantısı verilen resmi Kryptomon web sitesine ve ilgili sosyal medya sitelerine göz atın.

https://www.kryptomon.co/

https://www.tiktok.com/@kryptomongame

https://twitter.com/kryptomonteam

https://www.instagram.com/kryptomonteam/

Kişiler

Pazarlama Müdürü

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *