«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. KuCoin’de Bitcoin veya ETH için Euro Ticareti Artık Mümkün

KuCoin’de Bitcoin veya ETH için Euro Ticareti Artık Mümkün

1657120326_image.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Uluslararası kripto para ticaret platformu KuCoin Bitcoin için euro ticareti sunuyor (BTC), Eter (ETH), ve USDT bugünden itibaren. Duyuru, Avrupa’da kripto ticaretinin genişlemesinin bir parçası.

Bu yeni ticaret çiftleri KuCoin spot piyasasında sunulmaktadır. Platformun kullanıcıları, avrolarını kolayca kripto para birimlerine dönüştürebilir.

Bu bir genişleme stratejisidir: KuCoin, gerçekten de Avrupa pazarında güçlü bir büyüme yaşıyor, platformun hızlandırmayı amaçladığı bir büyüme.

Ancak bu bölgesel genişlemenin ötesinde KuCoin, euro ticaret çiftleriyle kripto para birimleri satın almanın önündeki engeli azaltmanın önemini anladı. Bu strateji, yalnızca acemi yatırımcılara değil, aynı zamanda ilk portföylerini oluşturmak için fiat para (FIAT) kullanmak için bir portföy oluşturmaya başlamak isteyen herkese de izin verir. Euro ticaret çiftleri eklemenin bir diğer önemli avantajı, çok yüksek düzeyde bir güvenlik sağlarken tutarlı likidite ile daha iyi bir itibari para-kripto ticaret deneyimi sunmasıdır.

23 Mart 2022’de KuCoin başlatılan SEPA transferleri, Avrupalı ​​kullanıcılarının hesaplarını finanse etmelerini artık çok daha kolay hale getiriyor, zenginler bile tek bir işlemde bir milyon avroya kadar para yatırabiliyor! SEPA transferleri sayesinde KuCoin müşterileri, “Hızlı Satın Alma” yoluyla kripto hesaplarına euro yatırabilirler.

Johnny LyuKuCoin CEO’su haberler hakkında yorum yaptı: “KuCoin tarafından başlatılan fiat-kripto hizmetinin bir parçası olarak yeni EUR spot ticaret çiftleri, bir hafta önce BRL’nin (Brezilya Reali, Brezilya para birimi) eklenmesinden sonraki önemli bir adımı temsil ediyor. bunun Avrupalı ​​kullanıcılarımızın ve Euro kullanmayı tercih edenlerin deneyimini daha da keyifli hale getireceğini umuyoruz.Bu kadar kısa sürede spot ticaret çiftleri ile iki fiat para birimi eklemek çok heyecan verici.Ayrıca KuCoin’in stratejisini bu yıl etkili bir şekilde uygulayabilme yeteneği KuCoin, itibari para birimlerini ve kripto para birimlerini güvenli ve istikrarlı bir şekilde birbirine bağlayan bir köprü sağlamanın, kripto varlıkların toplu olarak benimsenmesi için çok önemli olan kripto kullanıcılarına daha iyi bir deneyim getireceğine kesinlikle inanıyor. , KuCoin, etrafındaki tüm kullanıcılar için itibari para ile kripto para birimi dünyasını keşfetmek için en iyi platform olma hedefiyle spot piyasada daha fazla itibari para döviz çiftini (FIAT) desteklemeyi planlıyor. Dünya.”

Kripto para birimlerine erişimi çok daha basit hale getirmeyi içeren bu girişimler sayesinde her gün binlerce kullanıcı kripto paraları keşfediyor. Avrupalılar artık KuCoin sayesinde kriptosfere güvenli olduğu kadar basit bir fırlatma rampası da götürebiliyor.

Kucoin Hakkında

Eylül 2017’de piyasaya sürülen KuCoin, uluslararası bir kripto para borsası Seyşeller’de operasyonel merkezi olan platform. Kapsayıcılık ve topluluk erişimine odaklanan, kullanıcıya özel bir platform olarak 700’den fazla dijital varlık sunar. Şu anda, 207 ülke ve bölgedeki yaklaşık 18 milyon kullanıcısına spot, marjin, P2P fiat, forward, stake ve borç verme borsaları sağlıyor.

2022’de KuCoin, B serisi öncesi bir turda 150 milyon doların üzerinde yatırım topladı ve toplam yatırımları A turu ile birleştirildiğinde toplam 10 milyar dolarlık bir değerleme için 170 milyon dolara çıkardı. CoinMarketCap’e göre KuCoin şu anda dünyanın en iyi 5 kripto para borsası platformundan biri. Forbes ayrıca KuCoin’i 2021’deki en iyi kripto para birimi platformlarından biri olarak seçti. 2022’de The Ascent, KuCoin’i meraklılar için en iyi kripto uygulaması olarak seçti.

Daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edin KuCoin.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *