«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. LUNA, Kullanıcılara Binance Airdrops Token Olarak Toplanıyor

LUNA, Kullanıcılara Binance Airdrops Token Olarak Toplanıyor

adobestock-quickshooting-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / hızlı çekim

yenisinin fiyatı toprak zincirin yerel tokeni LUNA, büyük borsa olarak Salı günü piyasada yükseldi. Binance Kullanıcılara hava yoluyla gönderdi ve sabahın erken saatlerinde alım satım için listeledi.

Yazma sırasında (09:37 UTC), LUNA son 24 saatte %43.1 gibi devasa bir artışla 8.54 USD’den işlem gördü.

LUNA 24 saat fiyat tablosu. Kaynak: coingecko.com

Kazançlar, Pazartesi sabahı Avrupa’da Binance’in yeni LUNA jetonunu orijinal Terra zincirindeki jetonların yeni isimleri olan Terra Classic (LUNC) ve TerraClassicUSD (USTC) sahiplerine havadan bıraktığını açıklamasıyla geldi.

Airdrop, geçtiğimiz Cumartesi günü Binance tarafından yayınlanan ve borsanın yeni LUNA tokenini stabilcoin tether (USDT) ve binance USD (BUSD) karşısında alım satım için sözde İnovasyon Bölgesinde listeleyeceğini söyleyen bir duyuruyu izledi.

İnovasyon Alanı, Binance’de diğer tokenlerden daha fazla oynaklığa ve daha yüksek riske sahip olabilecek token ticareti yapmak için ayrılmış bir alandır.

Salı günkü kazanımlar, kripto topluluğunun birkaç popüler üyesinin yeni tokeni alır almaz “atacaklarını” iddia eden yorumlarına rağmen geldi.

Popüler bir kripto yatırımcısı ve eğitimcisi olan Lark Davis, “Zero, LUNA 2.0’ı satın almayı planlıyor, ancak Binance’de bir şey alırsam herhangi bir airdrop’u terk edeceğim” dedi. yazdı Pazar günü Twitter’da.

Benzer şekilde, başka bir Twitter kullanıcısı tartıştı Binance’in airdrop’unun şimdiye kadar herhangi bir borsada LUNA tokenlerinin en büyük sürümü olduğunu ve “piyasayı hareket ettireceğini” söyledi.

Kullanıcı ayrıca birçok Binance tüccarının LUNA tokenlerini aldıklarında “dökeceğini” savundu. Bu özellikle, UST’nin stake ettiği kullanıcılar için geçerlidir. Çapa Protokolü (ANC) çünkü bu kullanıcılar “eski LUNA’ya asla sahip olmadılar ve yeni LUNA’yı umursamıyorlar” diye yazdı.

Eski Terra zincirinin çöküşünden etkilenen kullanıcılara havadan indirilen yeni LUNA tokeni, Binance’e ek olarak artık bir dizi büyük borsada işlem görmeye hazır. Aralarında OKX, Huobi Küresel, Kraken, Bitfinexve diğerleri.

Cumartesi günü ilk işlem saatinde 30 USD’ye yükseldikten sonra Kucoin – LUNA’yı listeleyen ilk borsa – token Pazar günü 6 USD’nin hemen altında istikrar kazanmak için düştü. O zamandan beri, LUNA sürekli olarak daha yüksek işlem gördü ve Pazartesi günü 21:00 UTC’de 10.74 USD’ye ulaştı.

Bu arada, eski madeni paralara gelince, terra luna classic (LUNC) bir günde yaklaşık %20, bir haftada %28 ve bir ayda %100 değer kaybetti. TerraClassicUSD (USTC) bir günde %10, bir haftada %52 ve bir ayda %97 düştü. İlki şu anda piyasa değeri başına 76. sırada ve ikincisi 147. sırada.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Yeni LUNA Token Yükseliyor, Lansmandan Sonra Hala %65 Düşüyor, Kraken CEO’su Listelemeyi Savunuyor
– Yeni Terra Blockchain Yayına Geçiyor

– Terra’nın Yeni Zincir Lansmanı Cumartesi’ye İtildi, NFT Projeleri Çokgen’e Taşınmaya Davet Ediyor
– Terra Yeni Zincir Lansmanına Yaklaşıyor, Değişim Desteğini Güvence Altına Alıyor

– Exploit Devam Ederken ve Geliştiriciler ‘Tamamen MIA’ iken Terra’nın Mirror Protocol Survival’ı Söz konusu
– Polisin Bir Terraform Çalışanının Fonları “zimmete Geçirdiği” İddialarını Araştırdığı Bildirildi

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *