«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Metalpha, Kripto Varlık Yönetimi Sektöründe İlk Kripto Kartopu Ürününü Piyasaya Sürdü

Metalpha, Kripto Varlık Yönetimi Sektöründe İlk Kripto Kartopu Ürününü Piyasaya Sürdü

metalpha.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Metalpha, bu Perşembe (23 Haziran) ilk BTC & ETH Kartopu Ürününü piyasaya sürüyor.

Metalpha, ABD’de kayıtlı Long Yun International Holdings Limited (LYL.US) ile tanınmış madencilik havuzu şirketi Antpool Holdings arasındaki bir ortak girişimdir. Küresel yatırımcılara kripto para birimi finansal hizmetler sunar.

Temel yatırım olarak kripto para birimi olan yeni Snowball ürününe ek olarak, Metalpha ayrıca müşterilere aşağıdaki ürün ve hizmetleri sunmaktadır:

  • USDT, BTC, ETH sabit getirili ürünler;
  • BTC/ETH Çift Para Ürünü ;
  • BTC & ETH Köpekbalığı Yüzgeci Ürünü;
  • Profesyonel yatırımcı ürün özelleştirmesi.

Kartopu ürünü, geleneksel finans sektöründe en çok aranan yatırım ürünlerinden biridir. Metalpha Crypto Snowball ürünü, temel olarak genellikle hisse senedi endeksi vadeli işlemlerine sahip olan geleneksel finansal kartopu ürününe benzer bir getiri yapısına sahiptir. Geleneksel finansta kartopu yapılı ürünler, yüksek kupon getirileri ve formüle dayalı getiriler sunan kuyruk riski içeren Otomatik Çağrılabilen Bariyer Tersine Dönüştürülebilir (ABRC) olarak da adlandırılır.

Metalpha Crypto Snowball’un Dönüş Yapısı

  • Altta yatan kripto para biriminin fiyatı, nakavt gözlem tarihinde nakavt fiyatında veya üzerindeyse, yatırımcılar derhal tüm anaparayı ve nakavt kuponunu alacaklardır.
  • Yatırım dönemi boyunca herhangi bir zamanda nakavt olmazsa ve temel fiyat hiçbir zaman önceden belirlenmiş bir bariyer fiyatının altına düşmez veya altına düşmezse, yatırımcılar anapara ve temettü kuponunun tamamını vade sonunda alacaklardır.
  • Nakavt değil, nakavt varsa ve nihai fiyat kullanım fiyatından düşükse, yatırımcı hedef para birimini kullanım fiyatından satın alacaktır.

(Yazarın görüşleri sadece referans içindir ve herhangi bir yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Lütfen satın almadan önce ürünleri ve ilgili riskleri tam olarak anladığınızdan ve değerlendirdiğinizden emin olun.)

Metalpha Resmi Web Sitesi: https://www.metalpha.finance

Kayıt Bağlantısı: https://invite.metalpha.finance/?code=C8QSUT

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *