«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Metaverse Uzayını Bozmak Joey House’un NFT’si, House of Petals

Metaverse Uzayını Bozmak Joey House’un NFT’si, House of Petals

35d40070df2d12ba2a7d46e7d34b1e63372d7881.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

NFT’ler şüphesiz eğlence dünyasının da aralarında bulunduğu çeşitli endüstrileri ele geçiriyor. Bu dijital karşılığı olmayan tokenler, sanatçılar için ek gelir elde etmelerine yardımcı olan bir yol haline geldi.

Joey Evi ünlü bir model, girişimci ve kurucusudur. Yaprakları Evi (HOP). House of Petals, gündüzleri önde gelen bir çiçekçi dükkanı ve geceleri Hollywood’un ağzı açık. Hızla büyüyen NFT alanını göz önünde bulunduran Joey, metaverse’de ünlü House of Petals için bir alan yaratan bir proje olan House of Petals için türünün tek örneği bir NFT başlatmak için diğer endüstri gazileriyle birlikte çalıştı. .

Birlikte çalıştığı kişiler arasında Duquan Kahverengibir müzik endüstrisi emektarı ve seri girişimci ve Chase WimberlyAmazon için stratejik bir iş geliştiricisi ve ortak sahipleri Geleceğin Medya Holdingleri ile Kahverengi. carrie lynblockchain gazisi Yaratıcı Ev, aynı zamanda büyük ekibin bir parçasıdır. Carrie, müzik dünyasındaki beş yılı aşkın deneyimiyle iş dünyasındaki engin deneyimini paylaşıyor.

Üçü, yenilikçi ve yaratıcı stratejiler ve metaverse’e benzersiz giriş yolları geliştirmek için bir araya geldi. Dijital pazarlamayı, teknolojiyi, müzik endüstrisini ve blok zinciri geliştirme başarılarını birleştirmek, başarıya giden yollarına öncülük eden zorlu bir güç yaratır.

Joey benzersiz NFT’leri yenilemeye yardımcı olmak için en iyi grafik sanatçılarıyla da bağlantı kurdu. Ekip ayrıca Disney için çalışan önemli sanatçılardan oluşuyor. Kris Wimberly ve Rae McCarson. Kris Wimberly, Disney’in baş yapımcısı ve The Animation Network’ün yaratıcısı ve sunucusudur. Öte yandan Rae, Marvel, Warner Bros., Nickelodeon, Cartoon Network, Universal Studios ile çalışan deneyimli bir sanatçı, eğitimci ve yaratıcıdır ve şu anda Disney ile arka plan ressamı olarak çalışmaktadır.

House of Petals’ı metaverse’de kurmak, Hollywood ünlüleri ve geçmişin canlı konuşma sohbetlerini anımsatan müzik etkinlikleri ile özel deneyimler sunmayı vaat ediyor.

Bu vizyonu gerçeğe dönüştüren ekip, kendi alanlarında önemli deneyim ve uzmanlığa sahip olup, bu proje lansmanının başarılı olmasını sağlar. Meta veri tabanında bir alan geliştirmek, gerçek bir topluluk oluşturmak için gereken tohumlar olan değer ve bağlantı kurmak için koordineli bir çaba gerektirir. Tam erişim rozetlerini serbest bıraktıktan sonra, sahipleri gitar ve çiçek basabilecek ve ardından bir avatar elde etmek için yakabilecekler. Sanal deneyimlere ek olarak, gerçek hayattaki (RL) deneyimler de yalnızca sahiplere sunulacak. Hollywood aktörü William “Billy” Baldwin, HOP sahiplerine özel ve özel deneyimler sağlamak için House of Petals’ın yardımcı programlarına kısa süre önce eklendi. Arkadaki vizyoner Dikkatli Meta, Steven Luis HowellHouse of Petals için işbirlikçi bir yardımcı program sağlayacak, sağlıklı yaşam için dönüşümsel araçlarla meta-deneyimi şekillendirecek.

Eşi benzeri olmayan bir NFT geliştirme misyonuyla Joey, kendi kendini yetiştirmiş sanatçı ve eski NFL oyuncusu da dahil olmak üzere en iyi dijital yaratıcıların hizmetlerini de aradı. Brian Poli-Dixon. Ek olarak, benzersiz floral yorumlarıyla ve NFT in motion sanat eserleriyle tanınan ünlü kadın sanatçı Kiana Lee de ekibin bir parçası. Kylar SternKanadalı bir sanatçı, eski NHL oyuncusu ve Modern Art is Dead’in yaratıcısı, aynı zamanda Joey’nin ekibinin bir parçası.

Bu, metaverse’deki HOP NFT koleksiyonu için yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde ilham alan dijital sanat eserlerini tasarlayacak seçkin bir yaratıcı ekibi oluşturur. HOP Discord’a liderlik etmek Gino NagtegaalHouse of Petals lansmanını desteklemek için otantik topluluk büyümesi konusundaki uzmanlığını getiren.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *