«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Metaverse’de Neden Değerli Taş Alırsınız?

Metaverse’de Neden Değerli Taş Alırsınız?

oblozhkasred-1.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Değerli taş bir anahtar, bilet veya geçiş değildir. Size cesur yeni bir dünyanın kapılarını açmaz, sizi kral veya özel bir kulübün üyesi yapmaz. Ama buna gerçekten ihtiyacın var mı?

Bir değerli taş sadece bir değerli taştır. Gerçek dünyada taşlar olduğu gibi, meta veri deposunda da taşlar vardır. Evet, onları takı yapmak veya başka bir şey yapmak için kullanabilirsiniz. Ama nadir bir şeye sahip olma hissi – bu özel bir zevk değil mi? Tıpkı doğanın gerçek dünyada yaptığı gibi, ilk 10.000 değerli taş koleksiyonunu metaverse’de yarattık. Ana aracımız nedir? Rastgelelik.

Neden metaverse’de bir mücevher satın alasın? Cevap gerçek dünyadakiyle aynı olacaktır. Tılsımınızı bulun, yatırımı karlı hale getirin veya koleksiyonun bir parçası haline getirin.

İnsanların gerçek dünyada değerli taşlar yaratmayı uzun zamandır öğrendiğini biliyorsun, değil mi? Ancak bazı nedenlerden dolayı bu değerli taşlar doğal olanlardan çok daha ucuzdur. Hepsi bu taşlar doğru, birbirine benzer ve bu nedenle sıkıcı olduğu için. Rastgele sıralamaya çalıştığınızda sonuç çok değer kaybeder, değil mi?

Gerçek dünyada kesinlikle 10.000’den fazla taş var. Ve orada durmayacağız. Diğer özelliklere sahip iki koleksiyon daha yayınlamayı planlıyoruz.

Metaverse’de neden değerli taşlar yaratıyoruz?

Çünkü oyunun kurallarını değiştirmek istiyoruz. Gerçek dünyada, taşlar “iyi” ve “kötü” anlamına gelen pahalı ve ucuz olarak ayrılır. Bilin bakalım hangi taşlar “iyi” kabul ediliyor? Rastgeleliğin kontrol altında olduğu yerler. Parlak renkli (veya eksikliği) ve herhangi bir katkı içermeyen değerli taşlar “iyi” ve buna göre en pahalı olanlardır. Ama bu medeni ülke toplumlarının mücadele ettiği mükemmeliyetçi yaklaşım değil mi? Bu, çok şişman insanları kilo verdiren ve çok zayıf insanları şişmanlatan yaklaşım değil mi? Burnun tek “doğru” şeklini, cilt dokusunu ve meme boyutunu bize dikte etmiyor mu?

Sonuç olarak – kaygı, zihinsel bozukluklar ve sürekli memnuniyetsizlik. Her insan, görünüşü ve hayatı – bir dizi rastgele faktör. Ve hiç kimse bu rastgeleliği etkileyemez. Ama üzerinde kontrolümüz olmayan bir şey için kendimizi suçlamaya değer mi? Ve onunla savaşmak mantıklı mı?

Bilinçli olarak bunun hem anlamsız hem de bazen zararlı ve tehlikeli olduğunu anlıyoruz. Ama “idealler” bilinçaltımızda yaşar. Ve onlarla uğraşmak daha zor. Ama imkansız değil. Değerli taşlarımıza vücut pozitif diyoruz, çünkü güzellik biçimlerinin ideale indirgenmediğini, çok, çok farklı olabileceğini göstermek istiyoruz.

Body-pozitif mücevher koleksiyonundaki NFT değerli taşlarının çoğu aynı 0,05 ETH değerine sahiptir. Ve özellikle kalplerimiz için değerli olan sadece 10 taş fiyatta seçildi.

Ve gerçekten ilginç: Hangi değerli taşlar en popüler, talep gören ve pahalı olacak? Gerçek dünyada, örneğin taş gruplarından bahsediyorsak, zümrütler gül kuvarslarından daha pahalıdır. Burada her değerli taş benzersiz ve bölünemez. Ancak her taşın kendine has özellikleri vardır.

Kim bilir, belki de tüm NFT dünyasının koleksiyoncularının daha sonra arayacakları kadar ilginç bir değerli taş koleksiyonu yaratabileceksiniz?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *