«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. MEXC 7 Kasım 2022’de 6 ETF İşlem Çiftinin Pozisyon Kapanışları Hakkında Duyuru

MEXC 7 Kasım 2022’de 6 ETF İşlem Çiftinin Pozisyon Kapanışları Hakkında Duyuru

MEXC, şu anda platformda listelenen tüm ETF işlem çiftlerinin düzenli ve kapsamlı değerlendirmesini yapar. MEXC, varlıklarınızın güvenliğini sağlamak ve düşük likiditeden kaynaklı riskleri önlemek maksadıyla 7 Kasım 2022 saat 09:00’da (TSİ) aşağıdaki ETF işlem çiftlerini listeden kaldıracaktır.

BRISE3L/3S
BABYDOGE3L/3S
SHIT3L/3S
CAW3L/3S
PIT3L/3S
AZERO3L/3S

Kullanıcıların pozisyonlarını en kısa sürede kapatmaları teşvik edilir. Pozisyonlarınızı, listeden çıkarılmasından önce manuel olarak kapatabilirsiniz. Pozisyonunuzu zamanında kapatmamanız durumunda, platform 7 Kasım 2022 saat 09.00’da (TSİ) yukarıdaki ETF ürünlerinin listeden çıkarmadan sonraki 48 saat içinde net değerine eş değer USDT airdrop spot cüzdanınıza gönderilecektir. Neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

MEXC denetim ekibi, listelenen tüm ETF ürünlerini takip eder. Niteliksiz ürünlerin tespiti halinde, ekip iyi bir kullanıcı yatırım deneyimi sağlamak için bunları derhal listeden çıkaracaktır. Bu arada ekip, gizli işlem çiftlerini durumlarına ve gelişimlerine göre işlem yaparak veya listeden çıkararak gerekli düzenlemeleri yapar.

Bu konudaki anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.!

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *