«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!

MEXC, Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliğini Başlattı!

MEXC Tüm Vadeli İşlemler Çiftlerinde Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti Etkinliği!

MEXC kripto para borsası kullanıcılara yeni bir etkinliği duyurdu. Etkinlik başlangıç süresi ise 1 Aralık olarak belirlendi.

MEXC borsası, vadeli işlemlerin hızlı iş geliştirme çabaları ile birleşmesi sonucunda yıllık olarak %1200’lük büyümeye gitti.
Firma, yakalanan bu büyüme oranı ile günlük işlem hacminde küresel olarak ilk 10’a girmeyi başardı. Firma, tüm bu süre zarfında yardımcı olan kullanıcıları da es geçmedi.
İlk 10’a girmeyi başaran firma, tüm vadeli işlem çiftlerinde geçerli olan “Sıfır Piyasa Yapıcı İşlem Ücreti” etkinliğini an itibari ile duyurdu.

Etkinlik başlangıç süresi olarak ise 1 Aralık 2022 saat 3.00 belirlendi. Şu an için etkinliğin bitiş tarihi ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Yapılan tüm vadeli işlem çiftlerinde bu etkinlikten yararlanmak mümkün.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *