«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Mükemmel Çift: Uniglo (GLO), Fantom (FTM), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile birlikte NFT Kazancı ile Tokenizasyonu Birleştirir

Mükemmel Çift: Uniglo (GLO), Fantom (FTM), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) ile birlikte NFT Kazancı ile Tokenizasyonu Birleştirir

nft.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Bitcoin dünyadaki en popüler kripto para birimi olabilir, ancak şu anda yatırım yapmak için mutlaka en iyisi değil. Yıllar geçtikçe, kripto endüstrisi çok şey geliştirdi ve çeşitli DeFi çözümlerini, dijital varlıkları ve merkezi olmayan uygulamaları içerecek şekilde genişledi. Bu gelişmelerin her birinin elbette artıları ve eksileri var.

Ama kripto alanına yeni gelen biri tek dil (GLO), diğerlerinin yanı sıra belirteçleştirmeyi NFT kazancıyla birleştirerek tüm iyi yanlarını kullanmayı amaçlamaktadır. Fantom (FTM), Solana (SOL) ve Avalanche (AVAX) gibi kripto para birimlerini de benimseyen bu strateji, yatırım başarısı için bir reçete olabilir.

Uniglo (GLO)

Uniglo, tokenleştirmeyi benzersiz bir yönde alan iki tür yanık uygulayan, topluluk temelli yeni bir sosyal para birimidir. Protokolün en önemli hedefi, simgesi GLO için sağlıklı bir fiyat tabanı sağlamaktır. Bu nedenle, sınırlı bir arzı serbest bırakacak ve ön satış aşamalarından sonra satılmayan tüm jetonları yakacaktır.

Uniglo, tokenleştirmeyi NFT kazancı ve diğer yatırım fırsatlarıyla mükemmel bir şekilde eşleştirir. Farklı varlıkların satın alınmasını finanse etmek için topluluk için ve topluluk tarafından bir hazine inşa etmeyi amaçlar. Uniglo’nun ana zinciri, kıt ve karlı NFT’ler elde etmek zorunda değildir. Bu nedenle, nadir NFT’leri satın almayı ve zaman içinde değerlerindeki artışı en üst düzeye çıkarmayı planlıyor. BAYC, Axie Infinity ve Sandbox, Uniglo’nun hazinesi aracılığıyla elde edebileceği NFT’lerden sadece üçü.

Fantom (FTM)

Fantom, dünyanın en verimli, gelişmiş ve düşük maliyetli akıllı sözleşme ağlarından biridir ve onu bir NFT ekosistemi için ideal kılar. Kriptosu FTM, platform içi ödemeler için kullanılır.

Fantom ayrıca NFT’lerde dalgalar yaratıyor. Protokol, 2021’de neredeyse yüzde sıfır işlem ücretine sahip olduğu bilinen NFT Artion Marketplace’i başlattı.

Solana (SOL)

Solana, daha fazla Ethereum kullanıcısı daha ucuz ve daha hızlı alternatifler aradıkça giderek daha popüler hale gelen yüksek performanslı bir blok zinciridir. Yerel tokeni SOL, ağda stake yapmak ve ücret ödemek için kullanılabilir.

Solana, NFT’ler dahil akıllı sözleşmeleri destekler. Magic Eden NFT pazarı da dahil olmak üzere NFT’ler için artan sayıda platform ve pazaryeri vardır. İkincisi, bir haftada yaklaşık 361.000 NFT işlemi kaydettiğinde, hacim açısından Ethereum’u geride bıraktığında kısa süre önce manşetlere girdi. Magic Eden’deki toplam işlem hacmi de şimdiden 1,6 milyar USD’ye ulaştı.

Çığ (AVAX)

Avalanche aynı zamanda blockchain endüstrisindeki en hızlı akıllı sözleşme platformlarından biridir. Tokeni AVAX, stake etme ve ücretlerin ödenmesi için kullanılır. Tıpkı Uniglo gibi Avalanche’ın da kıtlığı ve jetonunun korunmasını sağlamak için sabit bir jeton kaynağı vardır.

Tokeninin fiyatı ve aktif kullanıcılarının sayısı ayı piyasası sırasında hala toparlanmaya çalışırken, Avalanche NFT alanında başarılı bir yer edindi. Haziran ortasında Avalanche’daki NFT işlemlerinin toplam hacmi 2,27 milyon ABD doları ile zirve yaptı.

Alt çizgi

Kripto para piyasası, yatırım yapmak için giderek daha heyecan verici bir yer haline geliyor. Yatırımcılar, çeşitli dijital ve maddi varlıkların kazanma potansiyelini optimize etmek için tokenizasyondan yararlanan Uniglo gibi kripto paralara bahis yaparak, yüksek değerli ödüller ve fiyat kazançları elde edebilirler.

Burada Daha Fazla Bilgi Edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.uniglo.io/register

İnternet sitesi: https://uniglo.io

Telgraf: https://t.me/GloFoundation

Anlaşmazlık: https://discord.gg/a38KRnjQvW

Twitter: https://twitter.com/GloFoundation1

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *