«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Mushe Token (XMU), Helyum (HNT) ve Theta Network (THETA): 2022’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Coin

Mushe Token (XMU), Helyum (HNT) ve Theta Network (THETA): 2022’de Dikkat Edilmesi Gereken 3 Coin

mushe-token.jpeg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Blockchain ekosisteminin gelişiyle birlikte bu kadar çok yatırım seçeneğine sahip olmak heyecan verici. Şu anda, kullanıcılara çok çeşitli blok zinciri seçenekleri sunan piyasada 18.000 kripto para birimi olduğu bildirildi. Dünya genelinde kripto para birimlerine yatırım yapan 106 milyondan fazla kişi ile kripto yatırımcılarının sayısı hızla artıyor.

kripto acemi Mushe Simgesi (XMU) daha geniş kitleleri dijital para birimlerinin ve finansal yönetimin kazanımlarına maruz bırakmayı umut eden ve kripto meraklılarının ihtiyaç ve beklentileri için en iyi çözümleri vaat eden son derece yenilikçi bir proje olarak sektöre katılıyor.

Helyum (HNT) ve Teta Ağı (THETA), Öte yandan, sessizce ama istikrarlı bir şekilde blockchain dünyasını fethediyor ve yatırımcılara milyonlarca dolar kazandırıyor. İşte bu yüzden bu jetonları yatırım portföyünüze dahil etmelisiniz:

Helyum (HNT)

Helyum (HNT) Hotspot’ların cihazlara kablosuz kapsama alanı sağladığını doğrulamak için radyo dalgalarını kullanmak için madencilere HNT – Helyum’un belirteci, ETH’nin Ethereum’a benzer şekilde ödeme yapan, kapsama kanıtı (PoC) olarak bilinen benzersiz bir çalışma mekanizması kullanır.

Helyum (HNT) jetonları, tüketiciler bunun için özel olarak tasarlanmış bir sıcak nokta satın aldığında üretilir. Helyum (HNT) Pazara yakın zamanda tanıtılan yeni bir fikir birliği olan Kapsam Kanıtı’na dayanmaktadır.

Helyum madencileri, Ethereum’un işlemleri onaylamak için gerekli çalışma kanıtını sağlayan kriptografik karma kodlarını hesaplamak için grafik kartlarını kullanmasına benzer şekilde, radyo dalgalarını kullanarak etkin noktaları ‘sorgulayarak’ Wifi etkin noktalarının hizmetleri hakkında yalan söylemediğini garanti eder.

Helyum (HNT) kablosuz cihazları ağa bağlamak için etkin nokta düğümlerini kullanan blok zinciri tabanlı bir IoT ağıdır. HNT yerel belirteci ağa güç sağlar ve Hotspot’lar ağ üzerinden bağlantı verilerini her taşıdığında ödenir.

Teta Ağı (THETA)

bu THETA Ağı (THETA) blockchain tabanlı bir video akış platformudur. Platform, popüler olarak, her ikisi de merkezi video akışı siteleri olan Twitch ve YouTube’a merkezi olmayan bir rakip olarak görülüyor. 2019 yılında bant genişliğini ve diğer kaynakları paylaşan bir kullanıcı topluluğu olarak kuruldu. P2P (Eşler Arası) ağlar. Bu aslında THETA topluluğu büyüdükçe ağın daha dayanıklı hale geleceği anlamına geliyor.

Yerel belirteç THETA, bir yönetişim mekanizması olarak hareket ederek topluluk üyelerinin bir dizi görevi yerine getirmesine olanak tanır. bu THETA Ağı ağın benzersiz özelliklerini karşılamak için özel olarak oluşturulmuş ve inşa edilmiş kendi blok zincirine dayanmaktadır. Fikir, kullanıcıların sansür ağırlıklı platformlar tarafından ele geçirilme riski olmadan ücretsiz olarak materyal üretmelerini sağlar.

Alpha Sigma Capital, Axone Capital, GFR Fund, Greycroft, gumi Cryptos Capital bunlardan bazılarıdır. Teta Ağı en iyi yatırımcılar.

Mushe Simgesi (XMU)

Mushe Simgesi (XMU) merkezi olmayan kripto para eşler arası izin veren belirteç (P2P) etkileşimler, yönetim ve teşvikler. Kullanıcı dostu uygulamaları ölçeklendirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir blok zinciri işlevi görür. Proje, gelecekte daha ucuz ve daha hızlı bir blok zincirine geçme niyetiyle başlangıçta Ethereum (ETH) üzerinde geliştirilecek.

Bugün piyasadaki diğer birçok kripto para biriminden farklı olarak Mushe Token (XMU), bir yardımcı kripto para birimidir. sahibi Mushe Simgesi (XMU) oy haklarına sahiptir ve ağın ilerlemesini etkileyen önemli konularda oy kullanabilir. Paydaşlar, nakit ve diğer ödüller kazanma şansı için jeton çekilişine katılabilir.

Mushe Token (XMU), hem fiat hem de sanal para biriminin büyümesini kolaylaştıracak Mushe World vakfı olarak hizmet vererek fiat ve kripto para birimlerini birleştirmeyi amaçlıyor. Mushe Token’in (XMU) ana odak noktası, dijital varlıkları sıradan insanlar için daha erişilebilir hale getirerek blok zinciri teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmaktır.

İlginç bir şekilde, daha geniş halka, olumlu bir toplumsal etkiye sahip olacağını düşündükleri dijital para birimleri ve finansal yönetim hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor. Tüm projenin özelliklerinin ve hizmetlerinin bir koleksiyonu olan MusheVerse’in NFT’ler, kazan-öde (P2E) oyunları ve daha fazlası için en hızlı genişleyen ekosistemin bir parçası olacağını söylüyorlar.

Sonuç olarak:

Mushe Token (XMU) ön satışı, erken benimseyen olmak ve daha ucuz token fiyatlandırması ve ikincil piyasada satın alındıklarında mevcut olmayacak teşvikler dahil olmak üzere projenin tüm avantajlarından yararlanmak için harika bir fırsattır.

Mushe Token’ın (XMU) ön satış değeri zaman içinde istikrarlı bir şekilde arttı ve piyasaya sürülmesinden önce çok daha fazla yükselmesi bekleniyor. Bu jetona yatırım yapmak, 2022’de vereceğiniz en verimli finansal kararlardan biri olabilir.

Mushe Token (XMU) Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin:

Ön satış: https://portal.mushe.world/sign-up

İnternet sitesi: https://mushe.world/

Telgraf: https://t.me/musheworldXMU

Twitter: https://twitter.com/Mushe_World

Instagram: https://www.instagram.com/mushe_world/

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *