«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. My Freedom Coin: Taban Fiyat Değerine Sahip En İyi Kripto

My Freedom Coin: Taban Fiyat Değerine Sahip En İyi Kripto

empty-cryptonews.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

İlk madeni para tekliflerine (ICO’lar) veya hatta halihazırda piyasaya sürülen ve düşük bir piyasa değerine sahip listelenmiş jetonlara yatırım yapmak, zaman geçtikçe giderek daha riskli hale geliyor. Halihazırda çeşitli proje türlerine doymuş olan değişken bir piyasa, çok bağışlayıcı bir alan değildir; bu nedenle, yatırımlarını kaybetmeyi göze alamayan birçok kişi, çoğu ICO’dan uzak duruyor. My Freedom Coin, perakende yatırımcıların yeni ve gelecek jetonları ararken sahip oldukları endişelerin çoğunu ortadan kaldıran bir projedir: Yenilikçi bir akıllı sözleşme sistemi aracılığıyla jetonlar için taban fiyat sunarak, yatırımınızın gideceğine dair hiçbir korku yoktur. sıfıra.

Taban Fiyatı Nasıl Çalışır?

Madeni Para Teklifleri tarafından üretilen tüm fonları tutan akıllı sözleşmeye BUSD Hazinesi denir ve kısaltılmış olarak BUSDT’dir. Ayrıca, BUSD’nin dolaşımdaki My Freedom Coin (MFC) sayısına bölünmesiyle hesaplanan Taban Fiyatının varlığını da sağlar. Eşler Arası ücretler tahsil edildiğinde, MFC’deki işlem toplamının her zaman %0,5’i dolaşımdan çıkarılır, bu da zaman geçtikçe Taban Fiyatın artmasını sağlar.

Peer-to-Peer ücretleri, platformdaki tek ücret değildir, ancak diğer tüm ücret türleri de, Taban Fiyatını artırmak için bir yüzdesinin Hazine’den çıkarılmasıyla aynı şekilde çalışır. Örneğin, platformda işlem yapabilmek için, ne kadar hızlı katıldığınıza bağlı olarak 5 USD ile 50 USD arasında değişen bir Ticaret Lisansı için ödeme yapmanız gerekir – çok şanslıysanız ve ilk 10.000 kişiden biri değilseniz My Freedom Coin kullanıcıları, bu durumda Ticaret Lisansınız ücretsizdir. Alım Satım Lisansı değerinin %10’u da dolaşımdan çıkarılırken, kalan %90’ı da topluluk programına eklenerek yönlendirme bonuslarının müşterilere tam olarak geri dönmesini sağlar.

Ücretlerin MFC’yi dolaşımdan kaldırmasının ve Taban Fiyatın yükselmesini sağlamanın üçüncü bir yolu, teminatlı kredilerdir. MFC varlıklarınızı teminat altına almak ve Hazine’ye karşı kredi almak istiyorsanız, aylık %0,98 faiz ödersiniz. Kredi vadesi 12 aydır, ancak bu süre dolmadan önce herhangi bir zamanda kredi yenilemeleri için %0,5 ücretle yenilenebilir.

Ancak Bu, Uygulamayı Kullanmayı Pahalı Hale Getiriyor mu?

Kısacası hayır. Belirli bir ay boyunca borsada işlem yapma niyetiniz yoksa, İşlem Lisansı için ödeme yapma zorunluluğunuz yoktur. Ek olarak, erken benimseyenler arasındaysanız, Ticaret Lisansınız aslında oldukça ucuza hatta bedavaya geliyor! Hem Android hem de iOS sistemlerinde kullanılabilen uygulamanın kendisi de ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Ayrıca, bu projeyi şu anda mevcut olan diğerlerinden daha az riskli yapan benzersiz ekonomidir. Taban Fiyat ile sıfıra gitme riski yoktur. Bu aynı zamanda, bir kredi alırsanız, sıfır tasfiye riskinin olmasını sağlar – son olayların gösterdiği gibi, ne yazık ki birçok kripto borç veren için durum böyle değildir.

Ek olarak, ödediğiniz tüm aidatlar ya madalyonun değerine ya da bir topluluk programına girerken, hala birçok düzeyde kazanıyorsunuz. Bu, MFC’yi değişken kripto pazarlarının fırtınalı denizlerinde kaya haline getirebilir – istikrarlı paraların bile tutarlı bir şekilde kanıtlayamadığı bir şey. Ne de olsa, bu, kripto veya geleneksel diğer varlık türlerinin kendileri için talep edebileceğinden daha fazlasıdır.

Bu yenilikçi yeni platforma katılmak için CXPMGOSKJT QR kodunu kullanın. Orada olan her şeyden haberdar olmak istiyorsanız, Discord, Reddit’lerini takip edin, heyecanve/veya Telgraf!

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *