«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. MyBTC.ca ETH’yi Karşılıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

MyBTC.ca ETH’yi Karşılıyor: İşte Bilmeniz Gerekenler

mybtc-eth-trading-rszd.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Birkaç dakikadan daha uzun süredir kripto alanının bir parçasıysanız, Ethereum blok zinciri ağının temelini oluşturan jeton olan eter (ETH) hakkında bir şeyler duymuşsunuzdur. Şimdi, bu madeni para, satın alma ve ticaret için kullanılabilir. MyBTC.ca, Kanada’nın önde gelen kripto borsası. Eskiden sadece bir bitcoin (BTC) borsası olan ETH’nin eklenmesi, şimdi onları en büyük piyasa değerine sahip iki madeni parayı nereden ve nasıl satın alacaklarını merak edenler ve piyasadaki mevcut düşüşten endişelenmeden yararlananlar için kolay bir seçim haline getiriyor. platform çok müşteri dostu bir yaklaşıma sahip olduğundan, teknikler ve karmaşık prosedürler hakkında. BTC ve ETH satın almanın kolay bir yolunu arayan her Kanadalı için MyBTC.ca’nın neden ilk tercih olması gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

ETH Ne Sunuyor?

Kripto alanında BTC kadar büyük neredeyse hiçbir şey yokmuş gibi görünse de – ve bir bakıma, madeni paranın büyüklüğünün dışına çıkarsanız yoktur – ETH hala BTC’nin sunmadığı birkaç işlevsellik sunuyor. daha ilginç özelliklere ve yeniliklere sahip olmak ve buna bağlı olarak erişime sahip olmak. Örneğin, yerel blok zinciri ağı Ethereum, programlanabilir ve merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) pazarlarına erişim noktaları dahil olmak üzere çeşitli farklı uygulamaları (genellikle merkezi olmayan uygulamalar veya dapp’ler olarak adlandırılır) barındırır. Tüm bunlar BTC ile mümkün değildir, çünkü onun altında yatan ağ, bir dizi farklı kullanım durumu için bütün bir ekosistem olarak değil, sadece bir ödeme sistemi olarak kastedilmiştir. Birçokları için bu, Ethereum’un Bitcoin’e göre bir avantajıdır, ancak bu kişisel tercihlere ve kripto alanından beklentilere bağlıdır.

Ether 2014’ten beri piyasada, ancak kurucularından biri olan Vitalik Buterin tarafından 2013’te bir teknik inceleme aracılığıyla duyurulmasına rağmen, Bitcoin’in halihazırda tanıttığı temelleri iyileştirmenin potansiyel yolları olarak algıladığı bazı şeylere değinmek istedi. Bir bakıma, Ethereum başarılı oldu, ancak aynı zamanda birçok benzer blok zinciri projesinin çiçek açtığını ve Ethereum’a bir alternatif sunduğunu gören yeni bir blok zinciri çağını başlattı. Öte yandan, Ethereum, son derece aktif bir topluluk ve sürekli olarak yeni yükseltmeler üzerinde çalışan geliştirici ekibiyle, en büyüğü yakın gelecekte onu daha çevre dostu hale getirmeyi amaçlayan, hala hepsinin en büyüğü. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için ayrıntılı Ethereum kılavuzumuzu okuyun.

Neden MyBTC.ca’yı Seçmelisiniz?

MyBTC.ca, Kanada’da ikamet edenlerin çoğu için ilk tercihtir ve bunun iyi bir nedeni vardır: hizmetin kullanımı çok kolaydır, çok az teknik bilgi gerektirir veya hiç teknik bilgi gerektirmez (takılıp kalsanız bile, yardım almanın farklı yolları vardır) faydalı bir YouTube kanalı da dahil olmak üzere platformda) ve her düzeyde kripto deneyimine sahip kullanıcılara yöneliktir. Hem BTC hem de ETH satın alma süreci son derece hızlıdır ve sistemleri tüm satın alma süreci boyunca kullanıcıya rehberlik ettiğinden kolayca gezinilebilir.

Borsa, işinizin boyutu ne olursa olsun, şirketinizin portföyünü genişletmesine (artık ETH ile birlikte!) ve tercih ettiğiniz yol buysa gelecek vaat eden yeni endüstrilere çeşitlenmesine yardımcı olabilecek Kanada işletme hesapları sunar.

Şirketinizin portföyüne neden kripto varlıkları eklemek isteyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyun.

MyBTC.ca’nın piyasadaki diğer birçok kripto platformuna kıyasla bir diğer önemli avantajı, saklama gerektirmeyen bir borsa olmasıdır. Bu, platformda – veya platformun gözetiminde, dolayısıyla terimin – kripto cüzdan kullanılabilirliği olmadığı anlamına gelir ve bu da bir saldırının hedefi olma olasılığını çok daha düşük hale getirir. Ayrıca, şeffaflıkları ve kullanım kolaylığı ile her zaman en iyi çıkarlarınızın kalbinde olduğundan emin olabilirsiniz. Kendi bankanız olmak her zaman daha iyidir, bu nedenle madeni paralarınızı açmak için özel anahtarlara yalnızca siz sahipsiniz.

Büyük hacimli alımlar yapacaksanız, borsanın 350 CAD’den büyük siparişler için herhangi bir ücret talep etmediğini bilmek sizi heyecanlandıracaktır. Daha küçük siparişler için ücret yapısı çok şeffaftır, ancak yine de daha büyük siparişler için bir teşvik sunar. olanlar.

Borsa, neler sunduğu ve nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitelerini ziyaret edin! Ayrıca bu bağlantıyı kullanarak hemen kaydolabilir ve portföyünüzde BTC ve ETH’ye sahip olmanın hızlı yolunu bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *