«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Nane Serbest NFT Hit The Saudis, Geçen Hafta OpenSea’de En Çok İşlem Gören İkinci Koleksiyon Oldu

Nane Serbest NFT Hit The Saudis, Geçen Hafta OpenSea’de En Çok İşlem Gören İkinci Koleksiyon Oldu

screenshot-2022-07-12-at-16-44-55-the-saudis-max-bidding.jpg
Kaynak: Bir ekran görüntüsü, thesaudisnft.com

Adlı yeni bir ücretsiz NFT projesi Suudiler büyük pazarda en çok işlem gören ikinci koleksiyon oldu Açık deniz son yedi gün içinde.

Bu yazı yazılırken, koleksiyon geçtiğimiz hafta işlem hacminde 7.000 ETH’yi (7,4 milyon USD) aştı ve popüler NFT koleksiyonundan sadece ikinci sırada yer aldı. KriptoPunklar OpenSea tarafından yapılan sıralamaya göre 9.574 ETH (10 milyon USD) puan aldı.

Pazar günü koleksiyon, son 24 saat içinde hacim açısından bir numaralı proje haline geldi ve işlem hacminde 4.000 ETH’den fazlasını çekti.

Suudiler, web sitesine göre 80’den fazla olası özellikten programlı olarak oluşturulan 5.555 NFT’nin bir koleksiyonudur. Sanat eseri açısından, koleksiyon CryptoPunks’tan ilham alıyor gibi görünüyor. Koleksiyon 9 Temmuz’da piyasaya çıktı ve saatler içinde tükendi.

Projenin taban fiyatı (bir NFT koleksiyonundaki en ucuz ürün), Cumartesi günü 1,3 ETH (kabaca 1,650 USD) civarında zirve yaptıktan sonra şu anda 0,67 ETH (700 USD’nin üzerinde) olarak belirlendi.

Diğer bedava çıkan hitlere benzer şekilde, projenin ivmesi, çoğu projenin heyecanını yaymak için Suudi Arabistan’dan ilham alan meme videoları yaratan sosyal medya kullanıcılarının sesli ordusu tarafından körükleniyor.

Özellikle, projenin yutturmaca son günlerde nispeten soğudu. Koleksiyon, son 24 saatte yaklaşık %65 düşüşle ETH 474 işlem hacmine sahipti.

Bu arada, Suudilerin yükselişi tartışmasız gelmedi.

Hafta sonu proje, OpenSea kullanıcısı Rightblock’a ait olan 217 NFT’sinin OpenSea ve diğer NFT pazarlarında satılmasını engelleyeceğini duyurdu. Ekip, kullanıcıyı “hacker” olmakla suçladı.

Saudis, Goblin Town’ın performansıyla NFT pazarında dalgalar yaratmasından sadece bir ay sonra gelen en yeni NFT koleksiyonudur. Bir ayda, Goblin Kasabası satışları %60 düştü, taban fiyat neredeyse %4 düştü, sahiplerin sayısı ise %30 arttı. kriptoslam.

____
Daha fazla bilgi edin:
– Axie Infinity, NFT Satışlarının Hala Düşmesine Rağmen Yeni Yaşam İşaretleri Gösteriyor
– Chevrolet’in İlk NFT’si Bir Corvette Eşliğinde Olsa Bile Sıfır Teklif Aldı

– Sorunlu Kripto Fonu Three Arrows Capital’in 7,5 Milyon ABD Doları Değerinde Blue-Chip NFT’leri Var – Rapor
– AB Milletvekilleri NFT’leri Kapsayacak Kara Para Aklamayı Önleme Kuralları İstiyor

– Meta, Facebook’ta NFT Desteğini Başlattı
– NFT Dev OpenSea, Kullanıcıların E-postaları Sızdırırken 5 Güvenlik Önerisini Paylaşıyor

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *