«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Nexo, ‘Korku Durumunda’ Kripto Pazarı Olarak Potansiyel Birleşme ve Satın Alma Hedeflerini Gözetliyor

Nexo, ‘Korku Durumunda’ Kripto Pazarı Olarak Potansiyel Birleşme ve Satın Alma Hedeflerini Gözetliyor

1655933527_snapshot.jpg
Antoni Trenchev (solda) ve Kalın Metodiev. Kaynak: Bir video ekran görüntüsü, Youtube/Nexo

Kripto piyasası “korku durumuna” girdiğinden ve dibin zaten arkamızda olup olmadığını “kimse söyleyemez”, büyük kripto borç vereni Nexo (NEXO), kurucu ortaklarına göre sorunlu şirketleri satın alma olasılıklarını değerlendiriyor.

Salı günü canlı yayınlanan bir AMA (bana bir şey sor) oturumunda konuşan firmanın kurucu ortağı ve yönetici ortağı Kalin Metodiev, pazarın artık “aşırı iyimser bir devlet” olarak tanımladığı durumdan “bir devlet”e geçtiğini söyledi. korkunun.”

Metodiev, yatırımcıları bir sonraki adıma hazırlıklı olmak için “kesinlikle kemerlerini bağlamaları” konusunda uyararak, “Ufukta hala bir oynaklık olduğuna inanıyoruz ve kimse bunun dip olup olmadığını söyleyemez” dedi.

Nexo, aşağıdakilere benzer bir iş modeliyle faaliyet gösteren bir kripto borç verme ve borç alma şirketidir. santigrat (CEL), son zamanlarda “aşırı piyasa koşulları” nedeniyle tüm müşteri çekme işlemlerini durduran sorunlu büyük kripto kredi kuruluşu.

Celsius ve daha geniş endüstriyi çevreleyen durum hakkında yorum yapan Metodiev, “bazı şirketler çeşitli nedenlerle belaya girdi” derken, Nexo’nun bu sorunlu şirketlerden bazılarıyla belirtilmemiş “görüşmeler” başlattığını da sözlerine ekledi.

Nexo’nun sadece sektörün iyileştirilmesi için çalıştığını ve bu konuda elinden geleni yaptığını vurguladı.

“Ekosistemin büyümesine olan bağlılığımız konusunda her zaman çok açık olduk. […] her zaman şirketleri desteklemek, ortaklık kurmakla ilgileniyoruz [with] Nexo kurucu ortağı, blockchain topluluğu tarafından talep edilecek yenilikçi bir ürünü nasıl yaratabileceklerine dair net bir vizyona sahip projeler ve ekipler” dedi.

Ekosistemdeki şirketlere olan bu bağlılığın tezahür etmesinin bir yolunun, potansiyel bir “işletmenin belirli bölümlerinin veya tüm işin satın alınması” yoluyla olduğunu da sözlerine ekledi.

Daha önce bildirildiği gibi, Nexo bu ayın başlarında Celsius’a “Celsius’a uygun, ödenmemiş teminatlı kredi alacaklarının tamamını veya bir kısmını” almak için bir teklifte bulundu.

Konsolidasyonlar ve sürdürülebilirlik

Aynı AMA oturumunda konuşan Nexos’un diğer kurucu ortağı ve yönetici ortağı Antoni Trenchev, kripto endüstrisinde ileriye dönük bir “konsolidasyon” dalgası gördüğünü söyledi. Gelişmenin, satın almalar ve konsolidasyonların yıllar içinde geleneksel bankacılık sektörünü nasıl şekillendirdiğine benzer şekilde şekillenmesi muhtemeldir, dedi.

Trenchev, bunun “umarım alanın iyileştirilmesi için olacağını” söyledi.

Ayrıca şirketin CEO’su, Nexos’un “yüksek getirilerinin” mevcut piyasa ortamında sürdürülebilir olup olmadığıyla ilgili bir soruyu da, getirilerin nasıl üretildiğine dair fazla ayrıntıya girmeden yanıtladı.

“Size yüzde altı ödeyebilmek için dışarı çıkmalı ve her şeyin yürümesi için en az sekiz kazanmalıyız. […]Trenchev, “bütün bunların modelin sürdürülebilirliğine geri döndüğünü” belirterek, “dedi.

Trenchev, “Günün sonunda, %100 kayıpla sonuçlanacak çift haneli getiri beklentilerinden daha düşük bir verime sahip olmakla birlikte daha güvenli bir ürüne sahip olmak daha iyidir,” diyerek soruyu yanıtladı Trenchev.

Son olarak, Nexo’nun potansiyel olarak iki yıllık bir ayı piyasasından sağ çıkıp çıkamayacağı sorulan Metodiev, “ayı piyasasında eğlenceli değil” diyerek, “Umarım ayı piyasası iki yıl sürmez” dedi.

Metodiev belirtmeden, her iki durumda da Nexo’nun “çok güçlü bir finansal pozisyonu var” dedi.

15:04 UTC’de NEXO 0,698 USD’den işlem gördü ve bir günde %3 düştü. Fiyat da bir haftada %7 ve bir ayda %48 düştü.

____
Daha fazla bilgi edin:
– Voyager Digital, Alameda’dan Kredi Hattını Güvende Tutuyor, Üç Ok Temerrüt Bildirimi Gönderebilir
– SEC’den Peirce, Kripto’nun ‘Kurtarma Mekanizması’ Eksikliğinin Bir Güç Olduğunu Söylüyor; Bir ‘Beyaz Şövalye’ olarak FTX CEO’su

– Celsius Hissedarı Kurtarma Planı Önerdikçe CEL Token Yükseliyor, Celsius Bileşik Ödüyor
– Santigratın Yatırımcılardan Kurtarma Parası Alma ihtimalinin Düşük Olduğu Bildirildi

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *