«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. NFT Etkinlik Biletleme: SeatlabNFT, $SEAT IDO’larını Açıkladı

NFT Etkinlik Biletleme: SeatlabNFT, $SEAT IDO’larını Açıkladı

seatlab.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Tanıtım

$SEAT token IDO’su şu anda başlıyor. 24-30 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Skyward fırlatma rampası. Web3 topluluğunun etkinlik biletleme endüstrisinde tamamen devrim yaratan SeatlabNFT’ye yatırım yapması gereken ilk fırsat. Katılmak için şunları yapabilirsiniz: web sitelerinde ön kayıt yaptırın.

Canlı etkinlik biletleme endüstrisi, ömrü boyunca birçok değişiklik gördü. Web2 teknolojisinin ve QR kodlarının benimsenmesi, geçmiş yılların kağıt taslaklarını geçersiz hale getirdi. Yine de, dijital biletlemenin rahatlığı, büyük biletleme sağlayıcılarını rahatsız etmeye devam eden sorunları çözmek için çok az şey yaptı.

Biletlerin tahmini %10’u sahte. Bunun da ötesinde, Ticketmaster gibi şirketlerin canlı etkinlik biletleme üzerinde sahip olduğu tekel, sadık hayranlar isteksiz kalırken soyguncuların ve çığırtkanların kâr etmesine olanak tanır.

Biletleme platformları çok uzun süredir sadece kendilerine ve yüzücülere hizmet ediyor ve SeatlabNFT bunu değiştirmeyi hedefliyor.

SeatlabNFT Çözümü

İklim açısından nötr NEAR Protokolü blok zincirinde barındırılan SeatlabNFT, sanatçıların ve etkinlik organizatörlerinin NFT biletlerini listelemesini ve satmasını ücretsiz kılar. Platform, biletleri NFT olarak düzenleyerek dolandırıcılığı ortadan kaldıracak ve ölçeklemenin etkisini büyük ölçüde azaltabilir. Ek olarak, NFT biletlerini yöneten akıllı sözleşmeler, telif paylarını belirleyecektir, yani herhangi bir ikincil satıştan elde edilen gelir, akıllı sözleşmede öngörüldüğü şekilde yönlendirilir ve scalpers’ın kâr etmesi için çok az yer bırakır. Ayrıca satıcılar, yeniden satış fiyatlarını sınırlamak için tavan fiyat belirleyebilecek ve istenirse belirli bilet türlerini yeniden satılamaz olarak belirleyebilecek.

SeatlabNFT, sanatçılar ve hayranlar arasında daha yakın bir ilişki geliştirerek canlı etkinlikleri mümkün kılanlara yeniden odaklanmayı hedefliyor. NFT biletleme pazarları, katmanlı bir Yarar yerel tokeni $SEAT sahipleri için. $SEAT sahibi kullanıcılar özel bir erişimden yararlanır Ödül Merkezia indirimli alıcı ücreti (varsayılan %5) ve toplanan tüm alıcı ücretlerinin kesilmesi karşılığında jetonlarını stake etme fırsatı.

Tüm bunlara ek olarak, blockchain ağları tarafından sağlanan şeffaf defter, hayranların havadan indirilen avantajlar ve NFT’ler ve yerinde deneyimler şeklinde ödüller yoluyla ödüllendirilebileceği anlamına gelir.

Tüm bunlar, SeatlabNFT’nin canlı etkinlik biletlemenin odağını değiştirdiği, sanatçılar ve hayranlar arasında daha yakın bir bağ oluşturduğu ve katılan herkes için daha sürükleyici bir canlı etkinlik deneyimi yarattığı anlamına geliyor.

Web siteleri üzerinden kaydolun Skyward fırlatma panelindeki $SEAT jeton IDO’suna katılmak için 24-30 Mayıs.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *