«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Niftables, Markalar ve Yaratıcılar için Çığır Açan Hepsi Bir Arada NFT Platformunu Duyurdu

Niftables, Markalar ve Yaratıcılar için Çığır Açan Hepsi Bir Arada NFT Platformunu Duyurdu

niftables-announces-its-groundbreaking-all-in-one-16526205429cy90qgs6i.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Dubai, Dubai, 16 Mayıs 2022, Chainwire

Niftable’lar markalara ve içerik oluşturuculara vizyondan kendi beyaz etiketli NFT platformlarına giden en hızlı yolu sağlayan dünyanın ilk hepsi bir arada NFT teknolojisini tanıtmaktan heyecan duyuyor. Düzinelerce tanınmış, birinci sınıf marka ve içerik oluşturucu, NFT platformlarını Niftables ile oluşturmaya başladı ve yakında büyük resmi duyurular yapılacak.

NFT’lere olan talep son birkaç yılda önemli ölçüde arttı. Ancak, NFT dünyasına ilk kez giren markalar ve içerik oluşturucular için giriş için hala gereksiz derecede yüksek bir engel var. Çoğu içerik oluşturucu, NFT’lerini tasarlama, geliştirme, basma ve dağıtma konusunda mücadele eder. Niftables, giriş engellerini ortadan kaldırarak ve içerik oluşturucular, markalar ve benzer kullanıcılar için nihai, eksiksiz NFT platformunu oluşturarak NFT’lerin toplu olarak benimsenmesini sağlıyor.

Niftables Kurucu Ortağı Jordan Aitali, “Tek noktadan alışveriş, tek beden herkese uyan anlamına gelmez. Bu nedenle Niftables, içerik oluşturucuların ve markaların beyaz etiketli NFT platformlarını en başından itibaren tamamen özelleştirmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır.. Her içerik oluşturucunun NFT platformunun, marka bilinci oluşturma ve genel vizyonlarıyla uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Ayrıca Niftables, Mart 2022’de Dubai’deki AIBC Zirvesi’nde “Kitlesel Evlat Edinme Ödülü”nün sahibi oldu. Bu, özellikle Niftables’ın Meta ve The Sandbox’a karşı olduğu göz önüne alındığında, projeye yönelik vurgulu bir güvenoyu temsil ediyor.

Her şeyi mümkün kılan temel çerçeve, son teknoloji, özel teknoloji, NFT yardımcı programlarının tam otomasyonu ve bir NFT ağına sorunsuz ön ve arka uç entegrasyonu sunan Niftables meta pazarıdır. Yaratıcılar için bu altyapı, NFT’lerin doğrudan faydalarının daha geniş ekosistem tarafından desteklendiği bir pazara sunulması anlamına gelir.

Niftables’ın güçlü meta pazarı, tüm güncel ve yenilikçi NFT özelliklerini, kullanımı kolay tek bir platformda birleştirmenin yanı sıra Sanal Gerçeklik (VR) ve Artırılmış Gerçeklik (AR) uyumlu 3D galerileri, metaverse bağlantısını kullanıcıların dijital kapılarına kadar getirmeyi amaçlamaktadır. . Fiat ödeme ağ geçitleri ve entegre saklama çözümleri, kripto dışı kullanıcılar için giriş engellerini ortadan kaldırmayı ve NFT’nin toplu olarak benimsenmesi için kapıyı açmayı amaçlıyor.

İçerik oluşturuculara, NFT’lerini otomatik abonelik hizmetleri, paketler, düşürmeler, açık artırmalar, anında satın alma veya hatta yukarıdakilerin tümünün bir kombinasyonu yoluyla dağıtmak isteyip istemedikleri konusunda tam kontrol sağlar. Niftables hem itibari para hem de kripto ödeme desteği sunarak içerik oluşturuculara ve topluluklarına bağlı kripto cüzdanları ve bağlı fiat ödeme ağ geçitleri arasında kolayca geçiş yapma özgürlüğü verir.

İleriye bakmak

Niftables, NFT alıcılarının ve sahiplerinin NFT’lerini veya ödüllerini yaratıcıların beyaz etiketli platformlarından veya doğrudan Niftables’tan satın alabilecekleri, takas edebilecekleri, satabilecekleri, takas edebilecekleri ve kullanabilecekleri zincirler arası, itibari paraya hazır, gazsız bir pazar yeri başlatmayı planlıyor. pazar yeri.

Pazar yeri, alıcıların tüm doğrulanmış beyaz etiketli platformlara, mağazalara, profillere ve koleksiyonlara doğrudan göz atabilecekleri ve NFT’leri alıp satabilecekleri ve 3D meta galerilerini gösterebilecekleri bir merkez olacaktır. Ayrıca Niftables, NFT’lerin ek ikincil satışları için dünyanın önde gelen NFT pazaryerlerinden ikisi olan OpenSea ve Rarible ile entegrasyon sunacak.

Platformun kalbinde, daha geniş Niftables ekosistemi boyunca birincil ödeme yöntemi olarak hizmet edecek olan $NFT jetonu yer alıyor. Jeton sahipleri bunu Niftbales pazarında, özelleştirilmiş kullanıcı profillerinde ve tüm harici beyaz etiketli platformlarda kullanabilecek ve yapılan tüm satın alımlarda indirimli fiyattan yararlanabilecekler.

$NFT tokeni, 500.000.000 USD’lik sınırlı bir arz ile piyasaya sürülecek ve ilk dağıtım, Tohum, Özel ve Genel dahil olmak üzere birkaç turda gerçekleşecek. Hak kazanma planına göre, bu çeyreğin sonunda bir noktada beklenen artıştan (artı likidite) toplam 6.900.000 $ NFT’nin kilidi açılacak.

Niftable’lar hakkında

Niftables, ister bireysel ister dünyanın en büyük eğlence şirketi olsunlar, NFT vizyonlarını gerçekleştirmek isteyen markalar ve içerik oluşturucular için gidilecek platformdur. Kullanıcılara, temel NFT yatırım ve etkileşim özelliklerini kullanımı kolay tek bir platformda birleştiren güçlü bir NFT meta pazarı sunar.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | heyecan | Telgraf | anlaşmazlık | Instagram

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *