«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. NOW Token – Büyük Kripto Olanaklarının Fayda Simgesi

NOW Token – Büyük Kripto Olanaklarının Fayda Simgesi

photo-2022-05-06-12-39-09.jpeg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Son birkaç yılda kripto dünyası muazzam bir şekilde büyüdü ve artık sayısız hizmet ve token mevcut. Bu hizmetler kendi avantajlarını sunar ve en iyi ticaret deneyimine sahip olmanıza yardımcı olabilir.

Nispeten yeni bir token, göreceli yeniliğine rağmen piyasada çekiş kazanıyor. Birçoğu, birçok yönden diğer dijital varlıklardan üstün olduğuna inanıyor. Bu ŞİMDİ SimgesiChangeNOW kripto değişim platformu tarafından 2018’de yayınlanan yerel bir dijital varlık.

NOW Ekosisteminin Kritik Bir Bileşeni

Başlangıç ​​noktası olarak, NOW Token’a daha genel bir göz atalım. NOW belirteci, iyi bilinenlerin çatısı altındaki NOW ürünleri ailesinin bir parçasıdır. Şimdi değiştir kripto para borsası platformu.

ChangeNOW’da hemen hemen 400 kripto para birimi takas edilebilir. Ortalama bir işlemin işlenmesi 5 dakika sürer ve hizmetin güvenilirliği ve güvenliği konusunda hiçbir şüphe yoktur. NOW Token ile ilgili diğer ürünler şunları içerir:

 • ŞİMDİ Cüzdan
 • Şimşek ŞİMDİ
 • NOWDüğümler
 • ŞİMDİÖdemeler
 • ŞİMDİİzleyici

NOW Token’ın resmi arzı 199.763.509.9’dur. NOW Token’ın teknik incelemesine uygun olarak, NOW Token’ın ERC-20 ve BEP-2 toplam arzı 100 milyona ulaşana kadar üç ayda bir NOW Token için yakmalar gerçekleşir. Toplamda 99.839.014,17 ERC-20 NOW Token ve 99.839.014,17 BEP-2 NOW Token vardır.

NOW Token’ın arkasındaki ekip, kripto para biriminde geniş deneyime sahiptir, bu nedenle ekibin kilit üyeleri için hak kazanma planı toplam arzın %14’ünü oluşturur. Jetonlar zamanla parçalar halinde serbest bırakılır.

NOW Token piyasaya sürüldükten sonra madeni paraların toplam %20’si serbest bırakıldı. İlk yıldan sonra ve yine ikinci, üçüncü ve dördüncü yıllardan sonra %20 daha serbest bırakılır.

Stake ve NOW Token Yardımcı Programı

NOW Jetonlarını stake etmenin getirdiği oldukça fazla avantaj var. En büyük avantajı, ilerici ödülüdür. Bu, hisseyi ne kadar uzun süre tutarsanız, ödüllerin o kadar büyük olduğu anlamına gelir. NOW Token sahipleri bir kerede 100.000 NOW Token’a kadar stake yapabilirler ve maksimum limit adil ve adil servet dağılımı sağlar. NOW Token staking ile yıllık %25’e kadar kazanabilirsiniz.

ChangeNOW’un sistemi, her Çarşamba öğlen UTC’de stake edilen NOW Tokenlerinin hacim miktarını kaydeder. Bundan sonra ödüller otomatik olarak hesaplanır ve 48 saat içinde aktarılır. Platformun kendisine ait ödül hesaplayıcıalacağınız yaklaşık ödülleri hesaplayabilirsiniz.

ChangeNOW, NOW Jetonlarının kullanım alanını sürekli olarak günceller.

ŞİMDİ Token Tahsisi

NOW Tokenlar, hem Ethereum hem de Binance zincirlerinde aynı yönteme göre tahsis edilir. Yüzde otuzu (60.000.000) bağlı ortaklara gidiyor ve kademeli airdroplar aracılığıyla kullanıcıları değiştiriyor. Bu arada, %14’ü (28.000.000) kurucu takım bonuslarına gidiyor.

Yirmi dört milyon veya %12, aşağıdaki amaçların her birine dağıtılır:

 • Pazarlama yedek fona ihtiyaç duyar
 • Kalkınma yedek fona ihtiyaç duyar
 • Evangelistler ve danışmanlar

Bu üç sektörün her biri %12 alır. Bir bütün olarak, bu %36 veya 72.000.000 NOW Jetonudur. Kalan %10 veya 10.000.000, risk önleme yedek fonuna dağıtılır ve %10’luk kısım satın alınabilir.

26 Ağustos 2019’da NOW jetonları, kademeli bir airdropun parçası olarak NOW kullanıcılarına dağıtıldı. NOW bağlı ortaklarına jetonları, 9 Aralık 2018’de kademeli bir airdrop yoluyla ödendi.

NOW Jetonlarını Almak ve Satmak

ChangeNOW, belirtecin yerel değişimi olan NOW Token’ın sınırsız işlemine izin vererek, değişimini kolay ve verimli hale getirir. Merkezi olmayan, gözetimsiz bir platform olduğu için ChangeNOW’u kullanmak bir hesap oluşturmanızı gerektirmez.

NOW Token satın alma ve satma süreci oldukça basit ve anlaşılır. Bu yazının yazıldığı tarihte 8.675.089 USD piyasa değeri ile 0.1029 USD fiyattan işlem görüyordu.

ChangeNOW platformunda NOW Token satın almak için desteklenen 400’e yakın kripto para biriminden birini kullanabilirsiniz. Ek olarak, yaklaşık 60 fiat para birimini kullanma seçeneğiniz vardır. ChangeNOW, ödeme için MasterCard ve Visa kabul eder.

Sürecin ilk adımı, “Alırsınız” para birimi olarak ŞİMDİ Simgesini seçmektir. Ardından, satın alma işlemini kripto veya fiat ile yapmak isteyip istemediğinize karar verin ve tercih ettiğiniz seçeneği seçin. Cüzdan adresini girin ve depozitonuzu tek seferlik bir adrese gönderin.

Normalde ChangeNOW’un işlem süresi beş dakikadır ve işlem tamamlandıktan sonra NOW Jetonlarınızı alırsınız.

ŞİMDİ Jetonlarını satmak için basit bir süreç. İlk adım, ŞİMDİ Simgesini “Sen Gönder” para birimi olarak seçmek olacaktır. Ardından, sattığınız tokenlar için almak istediğiniz varlığı seçin. Madeni paranın cüzdan adresini girin ve depozitonuzu tek seferlik bir adrese gönderin. Aynı şekilde, takas edilen paralar da yaklaşık beş dakikalık bir işlem süresinden sonra size gönderilir.

ChangeNOW’un gelişmiş güvenlik önlemleri sayesinde, NOW Jetonlarını satma veya satın alma sürecinin üçüncü şahıslar tarafından sorunsuz ve kesintisiz olacağından her zaman emin olabilirsiniz.

Neden ŞİMDİ Simgesini Kullanmalısınız?

ChangeNOW’daki bir ekip, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyor ve NOW Token bir istisna değil.

Ekosisteminde NOW Token kullanarak ChangeNOW’un birçok ürün ve hizmeti için özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

ŞİMDİ jetonlarıyla her zaman hızlandırılmış destek alacaksınız. Ek olarak, çekilişlere katılabilir ve ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca, NOW Token kullanıcıları NOW’da nakit geri alır ve yıllık %25’e varan gelir için stake edebilirler.

NOW Token’ları kullanarak ChangeNOW’un ekosistemindeki sınırsız fırsatlara erişebilirsiniz. Bu faydalar şunları içerir:

 • 7/24 destek
 • Çok sayıda saygın ortak
 • En iyi oranlar
 • Sabit oranlı ve standart akışlar mevcuttur
Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *