«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Önceki Kripto Boğa Koşusunu Kaçırdınız mı? Büyük İadeler için HUH Token, Monero ve Cardano ekleyin

Önceki Kripto Boğa Koşusunu Kaçırdınız mı? Büyük İadeler için HUH Token, Monero ve Cardano ekleyin

unnamed-7.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

öncekini özledin mi kripto para boğa güreşleri? Bitcoin veya Ethereum satın alamadıysanız ve gelecekte büyük kazançlar elde etmek için dengeli bir portföy elde etmek için eski kriptolarla birlikte yeni ve gelişmekte olan jetonlar arıyorsanız, okumaya devam edin çünkü en umut verici üç madeni paranın ne olabileceğini tartışacağız. Bir sonraki büyük kripto rallisinin tam avantajı.

Bu üç jeton HUH Simgesi (HUH), Monero (XMR) ve Cardano (ADA). Bu üçünün gelecekte kripto milyoneri olmanıza neden yardımcı olabileceğini tartışalım.

Monero (XMR) hard fork’a girecek, fiyat artışları

Yaklaşan hakkında dün haberler damlarken para sert çatal, XMR jeton pompalandı ve 266 USD seviyesine ulaştı. XMR jetonu o zamandan beri 256$ seviyesine geriledi, ancak hard fork tamamlandıkça jeton fiyatı artacağı için yine de eklenebilir.

Hard fork, Monero ağı için geliştirilmiş güvenlikle sonuçlanacak ve Temmuz 2022’de gerçekleştirilecek. Kriptodaki hard fork, önceki sürümlerin geliştirilmesine yardımcı olur ve rutin olarak eski sürümleri geçersiz kılmak ve yeni sürüme geçmek için gerçekleştirilir. blok zinciri. Hard fork olayı beklentisiyle bir sonraki CMR boğa rallisinden yararlanmak için Monerun çoğunluğuna binin.

Cardano’da (ADA) 900 proje inşa ediliyor

bu kardano ekosistem büyük bir benimsenme gördü ve ADA jeton da art arda ve düzenli fiyat artışı gördü. ADA belirteci, bir sonraki boğa koşusunda yer alma fırsatını temsil eder ve kaçırılmaması gerekir.

Cardano, Blockchain, Kripto Para Birimi, Ada

ADA belirteci, Ethereum ve Avalanche gibilere güçlü bir rekabet sağlayan üçüncü en popüler blok zinciri ağı olduğu için büyük bir yükseliş görebilir. Ekosistem genişledikçe ve Cardano’da daha fazla proje başlatılırken uzun vadeli kazanımları görmek için ADA jetonunu ekleyin.

HUH sosyal uygulaması önümüzdeki ay piyasaya çıkıyor

bu HUH sosyal uygulaması tarafından desteklenmektedir HA belirteç ve gelecek ay piyasaya sürülecek. Sosyal medya etkileyicilerinden oluşan bin yıllık kalabalığa kesinlikle hitap edecek olan HUH ekosisteminin yeni tasarlanmış sitesine gidin.

Mem belirteçleri, yeterli bir kullanım senaryosu oluşturmadan yalnızca reklama odaklandıkları için, doğal bir fayda eksikliği nedeniyle uzun süredir eleştirildi. HUH, farklı bir yaklaşım benimsemeyi ve güçlü bir topluluğun gücünü kabul ederken ve sosyal medya etkileyicilerinin erişiminden yararlanırken, platformu için fayda sağlamayı da amaçlamaktadır.

HUH Simgesi (HUH) yansımaları sağlayacak ve işlem ücretinin bir kısmı HUH coin sahipleriyle paylaşılacaktır. Bu mekanizma, daha fazla sosyal medya etkileyicisinin ve kullanıcısının HUH ödül programına katılmasını sağlayacaktır. HUH platformunun yaklaşmakta olan pazarında NFT’leri yayınlayarak ve basarak, kullanıcılar HUH ile değiştirilebilecek duygu belirteçlerinde ödüllendirilecekler. Bu ikili ödül mekanizması, kripto alanında duyulmamış bir durumdur ve çoğu token, kendi yerel madeni paralarında ödüller sağlar.

HUH tokeni zincirler arası uyumludur ve HUH tarafından tasarlanan sosyal medya uygulaması, Ethereum, Binance Smart Chain ve Polygon arasında bir köprü aracılığıyla üç blok zinciri ağının gücünden yararlanacaktır.

Bitcoin ve Ethereum gibi önceki jetonları satın alamadıysanız, bu üç jetonu satın alabilir ve gelecekte güzel getiriler elde etmek için bunları düşüşlere ekleyebilirsiniz. bu HUH jetonu ön satış aşamasını tamamladı ancak merkezi olmayan borsalarda tıklayarak satın alabilirsiniz. burada. Kripto fiyatları hızla yükselme eğiliminde olduğundan ve bu tür belirteçleri erken yakalamak, bir sonraki kripto boğa koşusundan tam olarak yararlanmak için genellikle iyi bir fikir olduğu için bu eşsiz fırsatı kaçırmayın.

HUH Token Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin:

Takas: https://swap.huh.social/

İnternet sitesi: https://www.huh.social/

Telgraf: https://t.me/HuHToken

Twitter: https://twitter.com/HuhToken

Instagram: https://www.instagram.com/huhtoken/

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *