«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Oynayarak Kazanılan Oyun, Oyunculara Nasıl Ödüller Getirir?

Oynayarak Kazanılan Oyun, Oyunculara Nasıl Ödüller Getirir?

28-p2e.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Oyuncular, geleneksel oyunlarda ganimet veya yükseltme gibi ödüller kazandıklarında, gerçek dünyadan hiçbir fayda görmezler. Ancak, gerçek varlıkların mülkiyeti yoluyla oyuncuları güçlendiren oynayarak kazanılan oyunlar için durum böyle değildir. Oynayarak kazanılan oyunlar, oyuncuların tutunabilecekleri, diğer kripto para birimleri veya NFT’ler ile ticaret yapabilecekleri veya para karşılığında takas edebilecekleri kripto para birimleri veya NFT’ler ile oyunu ödüllendirir. Etkili bir şekilde, kazan-kazan oyunları, oyuncuların oyun içi ödüllerini gerçek hayatta ödüllere dönüştürmelerini sağlar.

Oyuncular, oyun yoluyla kazanarak, sevdikleri oyunların ürettiği kârlardan pay alırlar. Bazıları oyuncuların bir kesintiyi hak etmediğini iddia etse de, gerçekte bu sadece adil. Oyuncular, deneyimlerini arkadaşlarıyla paylaşmak, inceleme bırakmak veya çevrimiçi içerik oluşturmak gibi diğer oyuncuları da oynamaya teşvik eden davranışlar yoluyla geliştiricilere doğrudan fayda sağlar. Ayrıca, oyuncular video oyunlarının popülaritesini yalnızca onları oynayarak ve oyuncu sayısı istatistiklerine katkıda bulunarak artırırlar.

Kazanmak için oyna oyunları, geliştiricilere geleneksel oyunların yapmadığı şekillerde fayda sağlar ve kazan-kazan modeline sahip olur. İlk olarak, oyuncular geliştiricilerin hazinelerinde tuttukları oyun jetonlarının değerini artırdıklarında geliştiriciler doğrudan yararlanır Bu jetonlar genellikle sürekli gelişim için çalışanlara ödeme yapmak için kullanılır – jeton fiyatları ne kadar yüksek olursa, geliştiriciler şaşırtıcı içerik oluşturmaya daha fazla zaman ve çaba katabilir.

Son olarak, geliştiriciler, jetonlarını kullanarak gerçekleşen her işlem için isteğe bağlı olarak küçük bir telif ücreti belirleyerek dolaylı olarak yararlanabilir. Bu şekilde geliştiriciler, kârın çoğunu oyunculara bırakırken ek ve sürdürülebilir bir gelir elde edebilir. Bu gelir nihayetinde oyunlarının popülerliğini korumasına bağlıdır ve bu da geliştiricilerin oyuncu tabanlarını mutlu tutmasını gerektirir.

Oyna-kazan oyun formülü, özellikle oyunculara birleşik bir eğlence paketi ve gelir elde etme fırsatı sunarken geliştirme stüdyolarını desteklediği için çalışır. Oyunculara en çok sevdikleri şeyi sağlayan oyna-kazan oyunlarıyla, oyna-kazan endüstrisinin buna hazır olması şaşırtıcı değil. on kat büyüklükte önümüzdeki birkaç yıl içinde.

Bu büyümeye öncülük eden en iyi geliştiricilerden biri Eli Mobil ($ELITE), mobil endüstri, etkileyici, NFT, meta veri tabanı ve kazan-kazan alanları için her şey dahil bir platform. Eli Mobile’ın öne çıkan oyna-kazan oyunu Runiversekripto para piyasasının performansına dayalı çapraz metaverse çalışan bir oyun.

Runiverse’de oyuncular bahse girer ve yüksek bahisli yarışlarda birbirlerine meydan okurlar. Koşucularının performansı, kripto para cüzdanlarından seçtikleri bir jetonun canlı fiyat hareketine bağlıdır. Yarış sırasında en büyük yüzde kazancına sahip olan jetona sahip oyuncu, koşucunun rekabetin önünde sprint yaptığını görür ve hem yarışı hem de rakiplerinin bahsi geçen kriptosunu kazanır.

Her kripto para birimi, o kripto para biriminin markasına göre şekillendirilmiş bir NFT Dış Görünümü ile temsil edilir. Kripto para birimi başına yalnızca beş NFT Görünümü olduğundan, bunlar son derece nadirdir. Bununla birlikte, oyuncular kazançlarının küçük bir payını feda ederek sahip olmadan da yarışabilirler – NFT Skin sahipleri, skinleri bir yarışta her kullanıldığında %1 komisyon alır. Bu, tüm oyunculara kar etme şansı verir ve Skin NFT sahiplerine gerçek bir pasif gelir fırsatı sunar.

Runiverse ayrıca koşuculara benzer şekilde çalışan Track NFT’lere sahiptir. Oyuncular birbirleriyle yarışırken bu parkurları kullanır ve Parkur sahipleri tüm ödüllerden %3 komisyon kazanır. Son olarak Runiverse, Kazanan Emote NFT’leri, eğlenceli danslar ve NFT Skins’in bir yarış kazanırken sergilediği ifadelerle başlayacak.

Runiverse Demosu artık yayında ve tüm metaverse’lerden oyuncuları cezbediyor. Başlamak için oyuncular sadece şu adresi ziyaret edebilir:

Runiverse web sitesi

bağla

metamaske cüzdanı

ve ya arkadaşlarınızı davet edin ya da rastgele oyunculara meydan okuyun.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *