«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ozys ile Post Voyager Ortakları, Çok Zincirli Genişletme Planlarını Açıkladı

Ozys ile Post Voyager Ortakları, Çok Zincirli Genişletme Planlarını Açıkladı

ozysxmooi-event-1658988747xrwue0rr1a.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Singapur, Singapur, 29 Temmuz 2022, Chainwire

Japon mobil oyun santrali Cocone’un blockchain kolu ve MOOI Network geliştiricisi olan POST VOYAGER Cuma günü yaptığı açıklamada, Orbit Bridge’in arkasındaki bir blockchain geliştirme şirketi olan Ozys ve Meshswap (Polygon) gibi çeşitli DeFi protokolleri ile ortaklığa girdiğini duyurdu. ) ve KLAYswap (Klaytn).

Ortaklığın bir parçası olarak şirketler, MOOI Ağının ekosistemini genişletmek için işbirliğini genişletmeyi kabul etti. Bu nedenle, MOOI tokeni Polygon zincirinde mevcut olacak ve 8 Ağustos’tan itibaren Meshswap’ta sunulacak.

Ayrıca Post Voyager, Klaytn ve Polygon’da MOOI belirtecinin lansmanının ortak tanıtımı için Ozys ile el ele verecek. Post-Voyager, önceden belirlenmiş miktarda jetonu bu 2 protokolün yönetişim jetonlarının sahiplerine dağıtarak hem KLAYswap hem de Meshswap üzerinde bir Drops etkinliği düzenleyecektir. Ayrıca Post Voyager ve Ozys, 4 ve 5 Ağustos’ta KLAYswap ve Meshswap Discord kanallarında bir AMA (Bana Her Şeyi Sor) oturumu düzenlemeyi planlıyor. AMA katılımcıları MOOI ödülleri alacaklar (toplam 10.000 MOOI dağıtılacaktır). Polygon da kampanyaya katıldı ve pazarlama desteğini Polygon’daki MOOI lansmanına sağlayacak.

Açıklanan ortaklık, özellikle çoklu zincir stratejisini güçlendirerek MOOI Network’ün değerini artırmayı vaat ediyor. Post Voyager’dan bir kaynak, “Poligon entegrasyonu, MOOI Ağının büyümesi için bir sonraki heyecan verici adım ve milyonlarca Polygon kullanıcısını ekleyerek MOOI topluluğunu genişletmeyi dört gözle bekliyoruz” dedi. Aynı kaynağa göre Post Voyager, ekosistemi daha da genişletmek için MOOI Ağı’nı yakın gelecekte BSC ve Ethereum gibi daha fazla blok zincirine bağlamayı planlıyor.

Post Voyager hakkında

POST VOYAGER, önde gelen bir mobil oyun yayıncısı olarak merkezi Japonya’da bulunan IP devi Cocone’un (cocone olarak stilize edilmiş) bir yan kuruluşudur. Cocone’un oyun uygulamaları, CCP, Karakter Koordinasyon Oyunu olarak bilinen bir avatar oyunu türünde uzmanlaşmıştır. 129 milyon birikmiş kullanıcıya yayılan 20’den fazla farklı hizmetle cocone, mevcut başarılı oyunları blockchain oyunlarına dönüştürme yolunda ilerliyor. POST VOYAGER, game-fi uyarlanmış blok zinciri altyapısının oluşturulmasını desteklemek için kuruldu ve 2019’dan beri uzmanlığını kullanıyor. Bu hedefi akılda tutarak, POST VOYAGER, kokon ve oyunlardan oyunları barındıracak “MOOI Ağı” adlı bir blok zinciri ağı oluşturdu. yeni ve gelecek projeler için bir meta veri deposu dünyası yaratın. MOOI Network, bu yıl 4 yeni blok zinciri oyunu başlatmayı planlıyor ve yakın gelecekte çok daha fazlasını başlatmayı planlıyor.

Daha fazla bilgi için:

Resmi internet sitesi: https://postvoyager.com/
Orta: https://medium.com/@mooi_network
Anlaşmazlık: https://discord.gg/YGdEzHaDRz
Twitter: https://twitter.com/mooi_network

kokain
Resmi internet sitesi: https://www.cocone.co.jp/

MOOI Ağı
Resmi internet sitesi: https://mooinetwork.io/mooinetwork

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *