«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. P2PB2B’deki XSwap Listeleri

P2PB2B’deki XSwap Listeleri

xswap2.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

XSwap: Bu nedir?

XSwap bir Otomatik Piyasa Yapıcısıdır (AMM) ve onların değişimi onun kalbidir. Bu, XDC zincirindeki en popüler AMM ve istatistiklere göre XRC20 jetonları için şimdiye kadarki en büyük merkezi olmayan değişim (DEX)! Müşteriler güvenli havuzlarda takas edebilir ve kazanabilir. UniSwap Ethereum (ETH) ve PancakeSwap Binance (BNB) için olduğu gibi, XSWAP Xinfin (XDC) içindir.

XDC (XinFin) ağı altında gelişmekte olan projelere, henüz geliştirme aşamasındayken doğrudan pazara girme, proje platformundaki tüm XRC20 jetonlarını bağlama, takasçıların XSP Ekosisteminden alışveriş yapmasına ve kazanmasına izin verme ve yaratma yeteneği ile sağlamayı amaçlamaktadır. Tüm platformlarda XDC dApp’leri.

Onu benzersiz yapan nedir?

XSwap Değişimi birkaç merkezi olmayan ticaret özelliğine sahiptir:

  • Takas/Ticaret. XSwap ile kullanıcıların merkezi bir değişimden geçmesi gerekmez. XSwap, her işlemi doğrudan kendi XDC cüzdanınıza yönlendirir; madeni paralarınız için başka birine güvenmenize gerek yoktur;
  • Likidite Havuzları. XSwap, yalnızca jetonların yeterli likiditeye sahip olması durumunda jetonları değiştirmenize izin verir. Jetonunuza veya jetonlarınıza likidite eklenmemişse jetonları değiştirmek zor, pahalı veya imkansız olacaktır;
  • Verim Tarımı. Likidite sağlayan kullanıcılar, LP jetonlarını akıllı sözleşmelere kilitleyerek XSP ödülleri kazanabilirler. Likiditenizi kilitleyerek, kalıcı kayıp riskini azaltıyorsunuz.

Bu arada, XSwap’ın yerel kripto para birimi XSP, blok zinciri boyunca ödemeler, çiftçilik, oylama ve stake için kullanılıyor. Ve yakında ticaret için uygun hale gelecek. P2PB2B değişimi. Bu projeyle ilgileniyorsanız, topluluklarına katılabilirsiniz:

▪️ Web sitesi: xspswap.finance/

▪️ Telgraf: t.me/real_XSwapProtocol

▪️ Twitter: twitter.com/XSwapProtocol

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *