«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Parody Coin (PARO), Axie Infinity (AXS) ve Avalanche (AVAX) Yatırım İçin En İyi Fırsatlarınız Olabilir

Parody Coin (PARO), Axie Infinity (AXS) ve Avalanche (AVAX) Yatırım İçin En İyi Fırsatlarınız Olabilir

parody.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Kripto para birimleri yaklaşık on yıldır piyasada, ancak Bitcoin’in 2017’deki çarpıcı yükselişine kadar halkın dikkatini çekmedi. Pek çok farklı kripto para birimi mevcut olsa da, hepsi yatırım yapmaya değmez. Bu blog yazısında, yatırımınıza değebilecek üç madeni paradan bahsedeceğiz: Parodi Parası (PARO), Eksen Sonsuzluğu (AXS), ve çığ (AVAX). Bu madeni paraların her biri, onları cazip yatırım fırsatları haline getiren benzersiz özelliklere sahiptir. Bu nedenle, kripto para birimine yatırım yapmak istiyorsanız, Parody Coin, Axie Infinity ve Avalanche’a göz kulak olduğunuzdan emin olun!

Parody Coin (PARO), NFT Dünyasında Daha Önce Denenmemiş Bir Şeyi Deneyecek.

Parodi Parası (PARO)2022 yılının ilk çeyreğinde geliştirilmeye başlanan , son dönemde en dikkat çekici üyelerden biri olarak öne çıktı. NFT pazar. Bu token, ön satış aşamasında olduğu için şu anda düşük bir fiyata satın alınabilir. PARO’nun 2022’nin üçüncü çeyreği itibarıyla çok daha fazla değer kazanması bekleniyor; platformun yatırımcıları için birçok faydası var ve gelişmiş bir ekosistem geliştiriyor.

Parodi Parası (PARO) kullanıcılarının uzun vadede gelir elde etmelerini sağlayan ve değerini her zaman koruyacak bir token yaratmayı hedefliyor. Bunu başarmak için, mevcut jetonlar zamanla azaltılacaktır. Böylece Parody Coin her geçen gün daha değerli hale gelme potansiyeline sahiptir.

PARO’nun kendi NFT pazar. Kullanıcıların NFT’ler ile istedikleri işlemi yapabildikleri bu sistem, aynı zamanda BNB Zincir.

Ekosistem içinde, esnetme BNB zinciri kullanılarak da sunulmaktadır. Stake yapan yatırımcılara pasif gelir sağlayan Parody Coin (PARO), bu stake havuzu aracılığıyla ekosistemin ihtiyaç duyduğu likiditeyi karşılamayı hedefliyor. Çok kapsamlı bir proje olan PARO, sektöre getirdiği yeniliklerle şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. NFT pazar.

Axie Infinity (AXS), Sektördeki Lider Blockchain Oyunlarından Biri

Eksen Sonsuzluğu (AXS) oyuncuların Axies olarak bilinen yaratıkları toplamasına, eğitmesine ve savaşmasına izin veren bir blok zinciri oyunudur. Bu Eksenler oyunun pazarında alınıp satılabilir ve ayrıca 1v1 veya 3v3 maçlarında diğer oyuncularla savaşmak için kullanılabilir.

Oyunun, oyun içi öğeleri satın almak ve savaşlar için giriş ücreti ödemek için kullanılan kendi kripto para birimi AXS vardır.

Axie Infinity (AXS) ayrıca gerçek dünya değerine sahiptir ve diğer kripto para birimleri veya fiat para birimleri için borsalarda işlem görebilir.

Oyun, 2018’deki lansmanından bu yana oldukça başarılı oldu ve piyasa değeri 2022’de 1,2 milyar ABD dolarını aştı. Eksen Sonsuzluğu (AXS) Blockchain oyunlarının dünyada önemli oyuncular olma potansiyelini vurgular. oyun oynamak sanayi.

Avalanche (AVAX) Şu anda Piyasadaki En Hızlı Platformdur.

çığ (AVAX) Merkezi Olmayan Finansmanı sağlayan bir kripto para birimidir (DeFi) uygulamaları ve diğer kripto varlıkları, neredeyse anında uzlaşma ile alınıp satılacak. Avalanche, ana ağının Eylül 2020’de lansmanı ile şu anda piyasadaki en hızlı platform.

piyasa değeri çığ (AVAX) Piyasaya sürülmesinden bu yana istikrarlı bir şekilde büyüdü ve şu anda piyasa değerine göre 14. en büyük kripto para birimi. Çığ amaca yöneliktir DeFi uygulamaları ve yüksek hızı ve düşük işlem maliyetleri, onu kripto para ticareti için ideal bir platform haline getiriyor. Ayrıca Avalanche’ın benzersiz konsensüs mekanizması, diğer platformlara göre saldırılara karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. DeFi uygulamalarının popülaritesi arttıkça Avalanche (AVAX), kripto varlık ticareti için lider platform olmak için iyi bir konuma geldi.

Çözüm:

Dolayısıyla, iyi bir yatırım fırsatı arıyorsanız ve çok fazla risk almak istemiyorsanız Parody Coin (PARO), Axie Infinity (AXS) ve Avalanche (AVAX)’a bir göz atmanızı öneririz. Bu üç kripto para biriminin yakın gelecekte en fazla büyüme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmayı unutmayın!

Parodi Parası

https://presale.parodycoin.io/register

https://parodycoin.io/

https://t.me/PARODYCOIN_OFFICIAL

https://twitter.com/ParodyCoin

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *