«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Parody Coin (PARO), Decentraland (MANA) ve PancakeSwap (CAKE): Yeni Yatırımcılar için Üç Para Önerisi

Parody Coin (PARO), Decentraland (MANA) ve PancakeSwap (CAKE): Yeni Yatırımcılar için Üç Para Önerisi

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Kripto para birimleriyle ilgilenen kişiler, paralarını nereye yatırmaları gerektiğini merak ediyor olabilir.

Parodi Parası (PARO) NFT alanında yenilikçi bir bakış açısına sahip yeni bir madeni paradır.

Merkezi olmayan (LAND) kullanıcıların dijital arazi oluşturmasına, keşfetmesine ve ticaret yapmasına olanak tanıyan bir sanal gerçeklik platformudur.

PancakeSwap (KEK) kullanıcıların üçüncü taraf hizmetlerine güvenmeden kripto para ticareti yapmalarını sağlayacak merkezi olmayan bir borsadır.

Bu madeni paraların tümü gelecekte değer kazanma potansiyeline sahip olabilir.

Parody Coin (PARO), NFT Endüstrisinde Devrim Yaratmak İstiyor

Parodi Parası (PARO)çıktığı andan itibaren yenilikçi yaklaşımıyla dikkatleri üzerine çeken ön satışözellikle uzun vadeli düşünenler için mükemmel satın alma fırsatları yaratıyor.

İle ön satış 2022 yılının ilk çeyreğinde başlayan süreçte, bu yeni projenin geniş bir kitleye ulaşacağına ve değer kazanacağına inanılıyor.

Parodi Parası (PARO) bir deflasyonist madeni para.

Uzun vadede ise piyasadaki mevcut coinlerin finansal değerlerini korumak için kademeli olarak yakılacağını belirten proje geliştiricileri, yatırımcılarını bu şekilde korumayı hedefliyor.

Parody Coin (PARO), kullanıcıların çoklu zincir ve köprü teknolojilerini kullanarak diğer blok zinciri altyapıları arasında hızlı ve etkili bir şekilde aktarım yapmalarını sağlar.

Büyük bir likidite havuzu oluşturmak için PARO, Binance Akıllı Zincirinde (BSC) de stake edilebilir.

Stake yapılması hedefleniyor yatırımcılar zaman içerisinde vereceği ödüller ile pasif gelir elde edebileceklerdir.

Parody Coin (PARO), NFT pazarında oldukça farklı bir yaklaşımla öne çıkıyor.

2022 yılının ikinci çeyreğinde açılması beklenen Parodi Pazarı’nda, mevcut olanın parodi versiyonlarının olduğu belirtiliyor. NFT’ler darp edilebilir.

Orijinal sahibine de çeşitli haklar sunacak olan bu pazar, PARO ekosisteminin etkinleştirilmesine yardımcı oluyor.

Parodi Parası (PAROMerkezi olmayan uygulamalar için oldukça gelişmiş bir altyapıya sahip olan ), ekosistem içerisinde geliştirilecek tüm dApp’ler için en iyi desteği sağlamayı hedefliyor.

Deneyimli bir geliştirici kadrosu tarafından yönetilen bu proje, özellikle Ağustos 2022’den itibaren agresif bir pazarlama kampanyasıyla bilinirliğini artırmayı planlıyor.

Decentraland (MANA), Metaverse’in En Büyük Paralarından Biri

Merkezi olmayan (MANA) tarafından desteklenen merkezi olmayan, sanal bir gerçeklik platformudur. Ethereum (ETH) blok zinciri.

Platform, kullanıcıların içerik ve uygulamalar oluşturmasına, deneyimlemesine ve bunlardan para kazanmasına olanak tanır. Decentraland, arazi satın almak ve oyun içi satın alımlar yapmak için yerel kripto para birimi MANA’yı kullanır.

MANA’nın değeri piyasa talebine dayanmaktadır ve şu anda 1,8 milyar ABD dolarının üzerinde bir piyasa değerine sahiptir.

Binance, Huobi ve OKEx teklifi gibi kripto para borsaları Merkezi olmayan (MANA) USD, EUR ve JPY gibi büyük fiat para birimleri ile ticaret çiftleri.

Decentraland, dünyadaki en popüler merkezi olmayan uygulamalardan biridir. Ethereum blockchain ve yeni kullanıcıları ve geliştiricileri çekmeye devam ediyor.

Merkezi olmayan (MANA) Ariel Meilich ve Esteban Ordano tarafından kurulmuş bir projedir..

Her ikisi de vizyoner yatırımcılar olarak bilinen bu iki isim, MANA projesinde danışmanlık vermeye devam ediyor. Yeni kurulan Decentraland Vakfı, projenin yönetimini yürütüyor.

PancakeSwap (CAKE) Piyasadaki En Büyük DEX Olmak İstiyor

PancakeSwap (KEK) merkezi olmayan bir kripto para borsasıdır (DEX) göre Binance Akıllı Zinciri (BSC). Protokol, kullanıcıların Binance Akıllı Zincirinde token ticareti yapmasına olanak tanır.

PancakeSwap’in birincil amacı, düşük ücretler, yüksek likidite ve hızlı işlemler ile adil ve merkezi olmayan bir ticaret platformu sağlamaktır.

Mayıs 2022 itibariyle PancakeSwap (KEK) 767 milyon ABD doları piyasa değerine sahiptir ve PancakeSwap (KEK) CoinMarketCap verilerine göre şu anda piyasa değerine göre 64. sıradaki kripto para borsası.

Parodi Parası

ön satış- https://presale.parodycoin.io/register

İnternet sitesi- https://parodycoin.io/

Telgraf- https://t.me/PARODYCOIN_OFFICIAL

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *