Arama
«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. “Piyasalar Çöküyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bu 3’ünden Alın!

“Piyasalar Çöküyor” Yatırım Efsanesi: Altın ve Bu 3’ünden Alın!

"Piyasalar Çöküyor" Yatırım Efsanesi: Altın ve Bu 3'ünden Alın!

Robert Kiyosaki, dünyanın en ünlü finansal kitaplarından biri olan “Rich Dad Poor Dad” kitabının arkasındaki tanınmış yazardır. Zaman zaman yatırım tavsiyeleriyle gündeme gelen Kiyosaki, yeni açıklamalarında altın, Bitcoin ve gümüşe dikkat çekti. Kriptoburada.net olarak detayları aktarıyoruz…

Kiyosaki’den altın, gümüş, Bitcoin ve borsa tavsiyesi

Yazar olmasının yanı sıra, sosyal medya üzerindeki etkisini sıklıkla yatırım ve finansal ipuçları vermek için kullanıyor. Twitter’da verdiği son bilgilerde, piyasa düzeltmesi sırasında para kazanmak için mükemmel bir fırsat elde ettiğimizi söylemesiyle birçok kişinin dikkatini çekti.  

[wpcc-script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″]

Kiyosaki piyasalardaki düşüşlerin, piyasalar indirimler sunarken “alışveriş yapmak” için en iyi fırsatlar olduğunu söyledi. NASDAQ, altın, Bitcoin, gümüşün düştüğünü ve bu düşüş sırasında varlıklardan satın alarak daha da zenginleşmenin zamanının geldiğini belirtti. Kiyosaki, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Harika haber. NASDAQ yüzde 2 geriledi. Altın yüzde 0.2 düştü. Bitcoin yüzde 1.4 düştü. Gümüş yüzde 0.01 yükseldi. S&P yüzde 1,6 düştü. Piyasalar çöküyor. Fed sahte para basmıyor. Harika haber. Piyasa çöküşleri, zengin olmak için en iyi zamandır. Finans piyasaları indirime girdiğinde alışverişe çıkın.

JP Morgan Uyardı: Büyük Eller Bitcoin Satıp Altın'a Geçiyor!

Geleneksel piyasalara çok az inancı olan ve kripto para yatırımlarının her zaman büyük bir destekçisi olan Kiyosaki, kısa sürede piyasalarda ve hisse senetlerinde bir iyileşme olasılığına inanıyor gibi görünüyor. Bu yüzden hisse senedi ve kripto para piyasasındaki düşüşleri satın almayı öneriyor.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *