«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. PlanetQuest & Immutable X Dünyanın İlk, Topluluk Dostu, NFT Planet İndirimini Başlattı

PlanetQuest & Immutable X Dünyanın İlk, Topluluk Dostu, NFT Planet İndirimini Başlattı

planetquest.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Bir NFT satışını ele almak için kökten farklı bir yaklaşımla PlanetQuest, topluluk dostu Planet Sale’i şu anda şu anda başlattı: planetquest.io. Hollywood ve Gaming yetenekleri, üst düzey yatırımcılar ve 215.000’den fazla Kaşiften oluşan bir topluluk tarafından desteklenen Sinematik Çoklu Evren ve Blok Zinciri Oyunu, gaz savaşlarını, hayal kırıklıklarını ve önden çalışan botları ortadan kaldırmayı vaat ederken, ilk kez onları sağlamayı vaat eden yepyeni bir satış yaklaşımına öncülük ediyor. , gerçek zamanlı 3D Planet NFT’leri, hak eden alıcıların ve topluluk üyelerinin eline geçer.

PlanetQuest, 15 Aralık 2021’de gizlilikten çıktıktan sonra şimdiden büyük bir hayran kitlesi oluşturmuştu. Topluluk üyelerinin sevilen karakterlerin kaderine karar vermek için oy kullandığını ve ilk sezonunun sonuna yaklaştığını gören etkileşimli hikayesiyle, The Cradle olarak bilinen eski bir eser keşfedildi ve etkinleştirildi, keşfedilmemiş galaksilere solucan delikleri açtı ve PlanetQuest yolculuğunun bir sonraki aşaması için zemin hazırlıyor: Topluluk Gezegen Satışı.

Bu satışta, topluluk üyeleri sadece bir toprak parçasının tapularını değil, her biri tamamen benzersiz olan ve doğrudan tarayıcıda yörüngeden tam 3D olarak görüntülenebilen tüm gezegenleri satın alabilecekler. Bunu şimdiye kadar satılan ilk, anında erişilebilir, gerçek zamanlı 3D NFT’lerden biri yapıyor.

NFT satışlarına yeni bir yaklaşım

Talebin arzı büyük bir farkla aşmasıyla, ilk gelene ilk hizmet NFT satışları büyük gaz savaşlarına, başarısız ve askıda işlemlere, hayal kırıklıklarına ve çöken web sitelerine ve ayrıca önde çalışan botların topluluk üyelerine yönelik NFT’leri ele geçirmesine yol açtı.

Bunun yerine PlanetQuest, bir Topluluk Satışı düzenlemek için Immutable X ile birlikte çalışarak ilgili taraflara hangi gezegenleri satın almak istediklerine karar vermeleri ve PlanetQuest web sitesi. Başvuru süresi sona erdikten sonra, tüm girişler sıralanacak ve gezegenler en hak eden girişlere tahsis edilecek ve Immutable X gazsız alımlar sağlayacak.

“Gizlilikten çıktığından beri PlanetQuest, IMX topluluğuyla anında bir hit haline geldi ve kendi ekip üyelerimizin birçoğunu konseptine ve hikayesine bağımlı hale getirdi ve hevesle ilk gezegenlere inmeyi bekliyor. Kısmen teknolojimiz sayesinde PlanetQuest’in botsuz, gazsız, topluluk dostu Planet Sale vizyonunu gerçekleştirebildiğini görmekten heyecan duyuyoruz.”

– Robbie Ferguson, Immutable X’in Kurucu Ortağı

Şansını artırmak

Bir gezegeni ele geçirmek isteyenler için sıralamanızı yükseltmenin üç yolu vardır:

  1. Topluluğa katılmak ve Explorer Pasaportunuzda puan kazanmak.
  2. Halihazırda IMX’te işlem gören PlanetQuest Insignia NFT’lerini elinde tutuyor.
  3. Başvuru sürecinin bir parçası olarak büyük bir motivasyon yazmak.

Bu caddelerin tümü 7 Haziran’a kadar açık olacak ve hem topluluğun mevcut üyelerinin hem de yeni hayranların bir, hatta birkaç gezegeni ele geçirme şanslarını artırmalarına izin verecek.

Önizlemeye hazır mısınız?

Satılan her gezegen tamamen farklı olacak olsa da, Common’dan Legendary’ye kadar farklı gezegen katmanlarının örnek önizlemeleri artık PlanetQuest web sitesinde yayında ve olası alıcılara ne yaptıklarına bir göz atma fırsatı veriyor’ için yeniden. Bu yılın 3. çeyreğinde yayınlanması beklenen ilk gezegenlerin yüzey seviyesindeki görselleriyle, alıcıların dört gözle bekleyecekleri şüphesiz daha da çarpıcı görseller var.

Bir koleksiyondan daha fazlası

Doğal olarak, gezegenler muhteşem bir 3D koleksiyondan çok daha fazlasıdır, ücretsiz oyun oyuncularının oyunu oynamak için bir ana gezegene ihtiyacı vardır, gezegen sahipleri tam anlamıyla PlanetQuest evreninin anahtarlarını tutacaktır. Daha yüksek seviyeli gezegenlere erişim, oyunculara kendilerine ve gezegen sahiplerine ek Kuantum veya

PlanetQuest’in jeton ve oyun içi para birimi $PQX, oyun 2023’ün ilk çeyreğinde Erken Erişim’e girmeden önce bu yıl halka açılması bekleniyor.

Erken Erişim, bir kez açıldığında, oyuncuların arkadaşlarıyla birlikte bu keşfedilmemiş gezegenlere çıkmak, tehlikeli vahşi yaşamla veya daha da kötüsü, karşıt grupların oyuncuları ile güçlü teçhizat, değerli kuantum ve son derece nadir gezegen arayışında karşı karşıya gelmek için takım kurduklarını görecek. artefaktları değiştirmek.

Evrende yeni misiniz?

PlanetQuest’i henüz keşfetmemiş olanlar için, topluluğa dayalı devasa Sinematik Evren, haftalık olarak gerçekleşen yeni hikaye düşüşleri, ekip üyesi röportajları ve gezegen açıklamaları ile oldukça hızlı hareket ettiğinden, yetişmesi gereken çok şey olabilir. . Bununla birlikte topluluk, yeni üyelere yardım etmek için çok şey yaptı, hatta şu adreste inanılmaz derecede ayrıntılı bir wiki başlatacak kadar ileri gitti. https://planetquestwiki.com olarak bilinen PlanetQuest’ten ilham alan bir gazetenin yanı sıra kuantum kronikler.

Değişmez X ödül havuzu

Bu ilk NFT Planet Satışını kutlamak için Immutable X, 20.000 IMX jetonluk bir topluluk ödül havuzu sağladı. Her geçerli başvuru, hatta ödüllendirilecek gezegenler için yeterince yüksek olmayanlar bile, 100-1.000 IMX’lik küçük ödüllerden 10.000 IMX’lik büyük ödüle kadar IMX jetonları şeklinde çeşitli ödüller kazanmak için bir çekilişe katılacak.

İlk gerçek zamanlı 3D Gezegen NFT’lerinden birine sahip olmanın yanı sıra IMX jeton ödüllerini kazanma şansı için, olası gezegen sahipleri Planet Sale başvurularını şu adrese gönderebilirler: https://planetquest.io.

PlanetQuest Hakkında

PlanetQuest, oyunculara ilk kez tüm gezegenlere sahip olma fırsatı sunan, sinematik, çok evrenli ve oynaması ücretsiz bir blok zinciri oyunudur. Oyunlarda, Hollywood’da ve prosedürel teknolojide ortak bir geçmişe sahip küresel bir ekip tarafından inşa edilen oyun, oyuncuların değerli, gezegeni değiştiren eserler arayışında yabancı gezegenlere indiği ve tehlikeli vahşi yaşamı savuşturduğu çok oyunculu bir keşif ve keşif deneyimi vaat ediyor. Geleceğin oyuncuları, gezegen satışına katılabilecekleri, evreni değiştiren bir hikayeye oy verebilecekleri ve benzersiz NFT ödülleri kazanabilecekleri planetquest.io adresinde topluluğa şimdiden katılabilir.

PlanetQuest hakkında daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edin: https://planetquest.io

PlanetQuest sosyal medyası: heyecan, Orta

İletişim: [email protected]

Değişmez X Hakkında

Immutable X, NFT’ler için küresel olarak en çok kullanılan blok zinciri olan Ethereum’un güvenliğinden ödün vermeden, gazsız para basma ve ticarete olanak tanıyan NFT’ler için ilk ve lider Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. StarkWare’in yenilikçi teknolojisiyle desteklenen çözüm, anında ticaret onayı, büyük ölçeklenebilirlik (saniyede 9.000’e kadar işlem) ve harika geliştirici ve kullanıcı deneyimi sunar.

Immutable X, OpenSea ve Mintable gibi yerleşik pazar yerleriyle entegrasyonları duyurdu ve tüketici uygulamaları (TikTok), sosyal metaverse (IMVU), oyun (ESL Gaming, Ember Sword, Gods Unchained, Guild of Guardians) genelinde en büyük NFT oyunlarından bazılarına güç veriyor. , GreenPark Sports, Illuvium, MyCryptoHeroes+) ve fırlatma rampası ortakları (SuperFarm, Epics.gg).

Immutable ziyareti hakkında daha fazla bilgi edinmek için: https://www.immutable.com/ Değişmez sosyal medya: LinkedIn, heyecan, Orta

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *