«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Polker, Yeni Yatırım Fırsatı Açıklanırken Tam Lansmana Yaklaştı

Polker, Yeni Yatırım Fırsatı Açıklanırken Tam Lansmana Yaklaştı

polker.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

polker Oyunun erken erişim sürümünün ilk 500 kullanıcıya başarıyla sunulduğunu ve kullanıcı tabanının haftalık olarak büyüdüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar. 1.000 ek üyeler de ekleniyor.

Warren Buffett’in ünlü tavsiyesi, “Başkaları açgözlü olduğunda kork ve diğerleri korktuğunda açgözlü ol.” Şu anda piyasada çok fazla belirsizlik var, ancak Polker fırsatçı ve akıllı para yatırımcılarına yatırım yapma şansı sunuyor. Piyasa şu anda 2021’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini yaşamasa da, perde arkası gelişme daha hızlı olmasa da aynı oranda devam ediyor.

Polker’ı bu kadar özel yapan ne?

Polker’ın NFT’leri oyun içinde son derece kullanışlıdır, yalnızca grafiksel bir yenileme yaratma, kullanıcının NFT’sinin masada herkesin görebileceği bir krupiye olmasını sağlama açısından değil, aynı zamanda NFT konuşlandırılırken daha fazla deneyim puanının toplanmasına izin verme açısından da son derece faydalıdır. Böylece oyuncular oyunu daha hızlı bir şekilde geçebilirler. NFT’ler ayrıca değiştirilebilir, geri çekilebilir ve Polker’ın NFT pazarında veya OpenSea’de takas edilebilir.

Ayrıca Polker, oyunu 2022’nin ikinci çeyreğinde genel halka dağıtacak. Şu anda oyun yalnızca masaüstünde mevcut. Mobil geliştirme ise başladı ve 2023 yılının ilk çeyreğine kadar tamamlanması bekleniyor.

Ayrıca, bir diğer popüler poker oyunu olan Zynga Poker, ilk yılında 28 milyon dolar kazandı. Arkasındaki şirket, geçen yıl en popüler oyun olan Zynga Poker ile 2,8 milyar doları aştı. Öte yandan Polker, işlevselliğin yanı sıra üstün grafiklere sahip ve Zynga’nın aksine oyuncular aslında oynayarak kazanabiliyorlar.

Yeni bir yatırım fırsatı

polker mobil uygulamanın gelişimini hızlandırmak ve gelecekteki oyun geliştirmenin başlamasına izin vermek için özel ve benzersiz bir bağış toplama turu başlatıyor. Yatırım fırsatı, resmi ve yasal olarak ABD dahil tüm ülkelerden insanlara açıktır. Daha önce hiç sunulmamış, son derece düşük riskli ve risksiz bir fırsattır.

Özel listeye girmek ve daha fazlasını duymak için, buraya başvur. Ayrıca, Polker formu dolduran herkese yanıt vermek için her türlü çabayı gösterecektir, ancak bu nadir ve özel bir şans olduğu için herkes beyaz listeye alınmak üzere seçilmeyecektir.

Polker Hakkında

Polker, geleneksel poker oyununa dayanan bir P2E NFT platformudur. Polker, Unreal Engine 4 üzerinde geliştirilmiştir; bu, görsellerin diğer çoğu blockchain ve P2E oyunlarından daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir. Pokere dayalı olmasına rağmen, kullanıcılar oyunlar sırasında kazandıkları oyun fişlerini satamadıkları için platform tamamen kumar dışıdır.

Bununla birlikte, sandıklara erişim sağlayacak anahtar yapmak için artıkları biriktirerek platformu kullanarak yine de para kazanabilirler. Bu sandıklarda Polker’ın benzersiz NFT’leri, oyun çipleri ve çeşitli aksesuarlar bulunur. yetkiliye bakın İnternet sitesi, heyecan ve Telgraf ek bilgi için kanallar.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *