«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Poloniex, Yeni Ticaret Sistemi ve Boru Hattındaki Genişletme Planı ile Kripto Kışında Sağlam Duruyor

Poloniex, Yeni Ticaret Sistemi ve Boru Hattındaki Genişletme Planı ile Kripto Kışında Sağlam Duruyor

poloniex.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin bir basın bültenidir, bir parçası değildir Cryptonews.com Editoryal içerik.

TRON’un kurucusu Sayın Justin Sun, 7 Temmuz’da küresel bir personel toplantısında güvence verdi: poloniex pazardaki düşüşlerde bile güçlü sermayenin yanı sıra istikrarlı ağlarla gelişmeye devam edecek ve ayrıca planlandığı gibi yeni ticaret sisteminin ve diğer ürünlerin lansmanını gerçekleştirecek.

Poloniex’in işi, sağlam operasyonları ve risk yönetimi stratejisi nedeniyle ‘Siyah Kuğu’ olayından etkilenmedi”dedi Justin, aylık tüm eller toplantısında çevrimiçi olarak söyledi.

Kripto piyasası düşüşe geçse bile Justin, Poloniex’in güçlü sermayesi sayesinde yüksek kaldıraçlı ticaret kullanmadığını vurguladı ve Poloniex’in %100 risk rezervi ile her türlü riskin üstesinden gelebileceğine inandı. Bu nedenle, mevcut durumun Poloniex üzerinde hiçbir etkisi yok ve kripto endüstrisinin beklentileri konusunda hala çok iyimser.

Justin, yeni ticaret sistemi de dahil olmak üzere bu yılın ilerleyen zamanlarında hazırlanacak birçok ürünle Poloniex’in operasyonlarının değişmeden kalmasını sağladı ve ürün özelliklerini ve hizmetlerini optimize etmek için küresel olarak daha fazla yeteneği işe almaya devam edecek.

Ocak 2014’te başlatılan, poloniex dünyanın en iyi 25 kripto para borsasından biridir ve sekiz yıl boyunca birçok iniş ve çıkışa tanık olmuştur.

Kripto endüstrisindeki çökmelere, işten çıkarmalara ve işe alımların dondurulmasına rağmen, mevcut durum Poloniex’in 2022’de çalışan sayısını iki katına çıkarmanın yanı sıra yılın ikinci yarısında kohortunu sürekli genişletme hedefiyle gelişimini ve yönünü etkilemiyor.

Mükemmellik için çabalayan Poloniex, müşteriler için inanılmaz ürünler ve hizmetler üretmek için daha yüksek kalibreli insanları işe almaya devam edecek ve devam eden yetenek kazanımı, Poloniex’in sektördeki güçlü oyunculardan biri olduğunu kanıtlıyor.

Sıkıntı caydırmaz poloniex ve bunun yerine daha güçlü hale geliyor, çünkü daha iyi bir ekosistem yaratmak için tüm üçüncü kademe oyuncular piyasada süpürülecek, dolayısıyla Poloniex, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamaları için farklı ürün ve hizmetleri optimize etmek ve yaratmak için mevcut durumdan yararlanacak.

Güçlü küresel ekiplerin desteğiyle, poloniex dünyanın efsanevi kripto borsası olduğunu bir kez daha kanıtlayacaktır.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *