«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Polygon’da bir Web3 Abonelik Platformu olan FrontFanz’dan Özel NFT Ödülleri Kazanın

Polygon’da bir Web3 Abonelik Platformu olan FrontFanz’dan Özel NFT Ödülleri Kazanın

frontfanz.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Ön Fan hiç ara vermiyor. Bu platform, ortaya çıktıktan sonra stratejik bir yatırımcı turunu ve bir özel satış turunu başarıyla kapattı. Ayrıca FrontFanz, 20 günlük bir IEO satışı üzerinde ExMarkets 20 Temmuz’da başladı. Bu satışın benzersiz yanı, herkesin satışa katılması için daha fazla fırsat sunan bir Hollanda müzayede tarzında yapılmasıdır!

Şimdi FrontFanz etkileşimli bir tahmin oyunuyla geri dönüyor. Bu oyun sırasında, katılımcılar günlük olarak FrontFanz elçilerinden birinin fotoğrafıyla özel bir NFT kazanabilirler. Kulağa heyecan verici geliyor mu? İşte oyun ve kuralları hakkında bilmeniz gereken her şey.

Oyun

Kazanmak için, oyuncuların satılacak $FANZ yüzdesini veya satacağını düşündükleri zamanı (GMT-0 saat dilimi) tahmin etmeleri gerekecek. Oyuncular istedikleri kadar tahminde bulunabilirler; ancak, sadece son tahmin sayacak.

Birden fazla kişi doğru tahmin ederse, kazanan, tahminin yanında yazılan gönderim mesajının yaratıcılığı ve benzersizliği ile seçilecektir. Tüm tahminler FrontFanz’a gönderilmelidir. Telgraf. Oyuncuların tahminlerini nasıl sağlamaları gerektiğine dair bazı örnekler:

Saati tahmin etmek isterseniz:

/game_time SS:MM gönderim mesajı

Nerede HH – saat; MM – dakika

Örnek:

/game_time 19:35 Ay’a!!

/game_time 09:05 Ön fanz’ı seviyorum!!

Yüzdeyi tahmin etmek isterseniz:

/game_percent XX.XX gönderim mesajı

XX.XX – yüzde

Örnek:

/game_percent 95,60 Ay’a!!

/game_percent 05.00 Ön fanz’ı seviyorum!!

En azından tahminlerinizi gönderdiğinizden emin olun. 3 saat tahmini satış süresinden önce! Kazananlar günlük olarak seçilecek ve ödül olarak bir FrontFanz elçisinin NFT’sini alacaklar. Tüm NFT’ler, yeni ve yepyeni bir fotoğraf çekiminden özel bir fotoğraf olacak!

Oyunla ilgilenen herkese FrontFanz’s Telegram’a gidin ve şunu yazın /oyun kuralları, bundan sonra daha fazla talimat alacaksınız. İyi şanlar!

FrontFanz’ı Tanıyın

FrontFanz, içerik oluşturucuları tek taraflı sansür korkusu olmadan kendilerini özgürce ifade etmeye teşvik eden bir Web3 abonelik içerik platformudur. üzerine inşa edilmiş Çokgen Toplam ademi merkeziyetçiliğe inanan blok zinciri FrontFanz, içerik oluşturucular tarafından yaratıcılar için oluşturulmuş bir platformdur.

Artık sansür, gecikmiş ödemeler, haksız ters ibrazlar ve hatta üçüncü tarafların katılımı nedeniyle reddedilen ödemeler yok. FrontFanz’ın kurucuları Rosey Sin ve Stacey Carlaa, onlarca yıllık endüstri deneyimine sahip iki güçlü kadın figür olan platform, yaratıcıların büyümesi için güvenli ve verimli bir alan sağlar.

Yerel FANZ jetonu, platform kullanıcılarının oylama gücü, platform içi satın almalar, stake etme, platform genelinde indirimler ve FrontFanz Marketplace’e erişim dahil olmak üzere çeşitli avantajlara erişmesine olanak tanır. Özetlemek gerekirse, bu platform, içerik oluşturucuların bugün karşı karşıya kaldıkları bazı Web2 sınırlamalarına harika bir çözüm sunuyor.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *