«
  1. Anasayfa
  2. Kripto Araçları
  3. Popüler Analist Ethereum Rakibi Avalanche’ta (AVAX) Yükseliş Bekliyor

Popüler Analist Ethereum Rakibi Avalanche’ta (AVAX) Yükseliş Bekliyor

avax-analiz

Coin Bureau’ya göre piyasa analizi ve kripto para yorumları, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’ın (AVAX) piyasa değeri ile ilk beşe girmeye hazır olduğunu söylüyor

Coin Bureau’ya göre piyasa analizi ve kripto para yorumları, Ethereum (ETH) rakibi Avalanche’ın (AVAX) piyasa değeri ile ilk beşe girmeye hazır olduğunu söylüyor.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda konuşan Coin Bureau’nun sunucusu “Guy”, akıllı sözleşmeler platformu Avalanche’ın yerel tokeni AVAX’ın ETH ile rekabet etme ve piyasa değerine göre ilk 5 kripto varlık olma şansına sahip olduğunu söyledi. Guy, Avalanche ve AVAX hakkında şu yorumlarda bulundu:

“AVAX’ın ilk beşe girmesi pek olası görünmese de, özellikle önündeki bazı kripto para birimleri daha düşük kalibreli olduğundan, bu mümkün olabilir. AVAX, son birkaç ayda gördüğümüz büyük kripto piyasası düşüşüne rağmen net bir yükseliş trendinde. Bunun basit bir nedeni var ve bu da talep. DappRadar’a göre, Avalanche’ın C-zincirinin aylık yaklaşık yarım milyon aktif kullanıcısı var ve bu hiç de fena sayılmaz. C-zincirindeki günlük işlem sayısı da amansız bir yükselişte. C zincirinin EVM desteğinin yanı sıra, Avalanche’ın şaşırtıcı bir şekilde benimsenmesi, muhtemelen Binance ve Coinbase’in doğrudan C zincirinden para çekme ve yatırmayı desteklemesinden kaynaklanıyor. Bu, Avalanche’ı ortalama kripto sahibi için çok erişilebilir kılıyor…”

“Şu anda AVAX, DeFi’ye (merkeziyetsiz finans) odaklanmış görünüyor. Bu iyi ve güzel, ancak burası çok kalabalık bir mahalle… Bununla birlikte, trendler Avalanche’ın lehine ve bu şekilde devam ederse, Ethereum’a meydan okuyacak kadar büyük hale gelebilir.“

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *