«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Popüler bir Ethereum DeFi yönetim uygulaması olan DeFi Saver, Arbitrum ve Optimism’e genişliyor

Popüler bir Ethereum DeFi yönetim uygulaması olan DeFi Saver, Arbitrum ve Optimism’e genişliyor

defi.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

26 Mayıs 2022 Perşembe

DeFi TasarrufuEthereum’da DeFi pozisyonları oluşturmak, yönetmek ve izlemek için önde gelen uygulamalardan biri olan , bugün iki lider Katman 2 ağında uzun zamandır beklenen lansmanı duyurdu, arbitrum ve iyimserlik.

2019’dan beri Ethereum ana ağında canlı olan DeFi Saver, karmaşık DeFi etkileşimlerini ortalama bir kullanıcı için daha basit ve erişilebilir hale getirmek amacıyla yenilikçi DeFi varlık yönetimi özellikleri ve en iyi DeFi protokolleri için sürekli olarak genişletilmiş destek sağladı.

Katman 2 ağlarına genişleme, önemli ölçüde daha düşük işlem ücretleri getiriyor ve bu, Ethereum DeFi ekosistemi için büyüyen bir sorun haline geldi. Uygulama, başlangıçta Ethereum’daki ağ tıkanıklığının bir sorun olmadığı bir zamanda yayına girerken, son yıllarda artan kullanıcı sayısı, uygulamayı artan sayıda insan için erişilemez hale getirdi, bu da ekibin düzeltmeye çok istekli olduğu bir şey.

Ethereum’daki şu anda en popüler iyimser toplama ağlarından ikisinde canlı yayına geçmekten heyecan duyuyoruz ve çok daha erişilebilir bir ortamda imza kaldıraç yönetimi ve otomatik tasfiye koruma özelliklerimizi sunmayı dört gözle bekliyoruz.“dedi DeFi Saver’ın kurucu ortağı Nenad.

Bugünkü sürümle, DeFi Saver, uygulamasının Aave v3 protokolü için imza özelliklerini Optimism ve Arbitrum ağ kullanıcılarına getiriyor. Gelişmiş kontrol paneli, Ethereum ana ağında v1’den beri Aave protokolünü desteklemektedir. Aave hayranları, artık önemli ölçüde daha düşük ücretlerle 1 işlemli varlık kullanımına izin veren DeFi Saver imzalı Boost ve Repay özelliklerine güvenebilecekler.

bu aave protokolü kullanıcıların varlıklarını ödünç verebildiği veya yatırabildiği, teminatları karşılığında borç alabildiği ve kaldıraçlı piyasa pozisyonları oluşturabildiği vesayetsiz bir para piyasası protokolüdür. Aave V3 versiyonu, Aave’nin bazı DeFi alanını ve protokolün sorunlu noktalarını çözmek için en iddialı girişimini sunuyor. L2 genişletme bağlamında daha iyi sermaye verimliliği, daha iyi risk yönetimi, zincirler arası etkileşimler ve gaz optimizasyonları, yeni sürümün en önemli iyileştirmelerinden bazılarıdır.

DeFi Saver’ın bu ağlarda lansmanı, ekibin 2021’in başlarında ana ağda kullanıma sunduğu modüler mimarinin aynısını temel alıyor. Tarif Oluşturucunun piyasaya sürülmesi. Kullanıcılar, entegre protokollerin sayısı arttıkça, DeFi işlem oluşturma kullanıcı arayüzünün Katman 2 ağlarında da çok yakında görünmesini bekleyebilirler.

Şimdiye kadar Arbitrum veya Optimism’e herhangi bir varlık taşımamış olan kullanıcılar, uygulamada yeni bir Bridge panosu bulmaktan da memnun olacaklar. LI.FI, bir köprü ve DEX birleştirme protokolü, yeni köprüleme özelliklerini güçlendirerek tüm kullanıcıların herhangi bir köprüleme etkinliği sırasında en iyi oranları almasını sağlar. Ekip ayrıca önümüzdeki aylarda tüm pozisyonların birleştirilmesini sağlamak istiyor, ancak şu anda bu özellik için bir ETA yok.

Hem Arbitrum’da hem de Optimism’de DeFi için otomasyon özellikleri, özellikle de Aave v3 kullanıcıları için otomatik tasfiye koruması sağlama çalışmaları da halihazırda devam etmektedir. Bununla birlikte, L2’lerdeki büyük ölçüde azaltılmış işlem ücretleri, yeni seçeneklerle deneme yapılmasına da olanak tanır; bu nedenle, önümüzdeki aylarda limit siparişleri veya otomatik DCA stratejileri gibi yeni otomatik özellikler görmeyi bekleyebilirsiniz.

Ekip, ileriye dönük olarak, L2’lerde de kullanılabilir hale geldikçe, hem L2 yerel olanlar hem de MakerDAO ve Compound gibi geleneksel olarak desteklenen protokoller dahil olmak üzere daha fazla protokolle L2’ler üzerindeki desteği genişletmeye devam etmeyi planlıyor. Kullanıcılar ayrıca önümüzdeki aylarda verim çiftçiliği seçeneklerine toplu ve basitleştirilmiş erişim sağlayan L2 odaklı bir Akıllı Tasarruf panosu görmeyi bekleyebilirler.

Bir hatırlatma olarak, L2 ağları, ek verim ve çok daha düşük işlem maliyetleri sağlarken, Ethereum’un güvenliğini tasarım yoluyla devralmayı amaçlar. Şu anda geliştirilmekte olan iki toplama ağı türünden, iyimser ve sıfır bilgi toplamaları, Arbitrum ve İyimserlik, etkinlik ve TVL açısından şu anda önde gelen iki EVM eşdeğeri iyimser toplama ağıdır.

DeFi Tasarrufu otomatik tasfiye koruması ve kaldıraç yönetimi seçenekleriyle DeFi pozisyonlarınızı oluşturmak, yönetmek ve izlemek için hepsi bir arada bir panodur. Şimdiye kadar, uygulama binlerce kullanıcıyı tasfiyeden kurtardı ve kullanıcıların 100.000’den fazla işlemi ve 6 milyar doların üzerinde ticaret hacmini yönetmesine yardımcı oldu.

Medya Kişileri:

Nikola Milinkoviç [email protected]

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *