«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. ReiltLion NFTs — Dünyanın İlk Yapılandırılabilir NFT Konsepti Yayında

ReiltLion NFTs — Dünyanın İlk Yapılandırılabilir NFT Konsepti Yayında

reitlion.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

İlk GYO NFT koleksiyonu — 9999 Magnificent REITLION NFT’leri, yapılandırılabilir konseptle birlikte para basmak için şimdi yayında.

Peki, yapılandırılabilir NFT konsepti nedir? Eh, NFT sevenler ziyaret edin https://metapera.io/, NFT YAPILANDIRICI’ya tıklayın ve ReitLion NFT’lerini yapılandırmaya başlayın. Konfigürasyondan hemen sonra, kullanıcı yapılandırılmış NFT’yi Polygon Network üzerinden basabilir ve basılmış NFT’leri Opensea Marketplace’te (https://opensea.io/collection/reitlion.)

Yapılandırılabilir NFT konsepti sadece çok eğlenceli değil, aynı zamanda harika bir yatırım fırsatı. Günümüzün NFT Dünyasında, kullanıcılar yalnızca önceden yapılandırılmış NFT’leri satın alabilir. Diğer bir artısı ise, REITLION NFT konsepti ile bu sonsuza kadar değişecek, çünkü kullanıcılar oluşturacakları NFT’de hangi renklerin, hangi aksesuarların, hangi arka planların, hangi enerji serilerinin, hangi ismin vb. olacağına karar verebilecekler. Bu, NFT uzayını sonsuza kadar değiştirecek bir kavramdır. Lütfen yapılandırılmış her NFT’nin benzersiz bir DNA’sı ve kullanıcı tarafından seçilen benzersiz bir ADI olduğunu unutmayın. Böylece 9999 REITLION NFT’nin her biri basıldıktan sonra tamamen benzersiz olacak! REITLION’lar hakkında daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin https://reitlion.io/.

https://metapera.io/

GYO yapılandırılabilir NFT konseptinde birçok özellik bulunmaktadır. Astronomik enerjiler(İmparatorluk), Taş enerjileri, Renk enerjileri, Frekanslar ve Mandala enerjileri olmak üzere 5 enerji serisi bulunmaktadır. REIT NFT serisi ayrıca gelişmiş bir 3D takım, AI, Sanal Artırılmış Gerçeklik ve Metapera adlı muhteşem bir çoklu evren ile birlikte gelir (https://metapera.io/). Metapera Projesi ayrıca gelişmiş bir DeFi Projesi’nden (https://reitfinance.io/), değerli bir Oyun konsepti, JEROCOIN konsepti (https://jerocoin.io/) ve GYO konsepti (https://reitcity.io/).

Metapera Metaverse Oyun Konsepti devreye girdiğinde, GYO Defi Sürüm 2’ye yükseltildiğinde ve DAO’yu başlattığında, GYO NFT’lerinin fiyatları çok farklı olacak! Sizi dünyanın ilk yapılandırılmış NFT’si — REITLION #1 ASLUS ve Dünyanın ikinci yapılandırılmış NFT’si — ReitLion #2 SATIUS ile tanıştıralım!

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *