«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ripple SEC’e Karşı Kazanırsa XRP Dört Kat Atlayabilir – Anket

Ripple SEC’e Karşı Kazanırsa XRP Dört Kat Atlayabilir – Anket

2cf35553f0-media-library-original-900-600.jpg
Kaynak: Adobe/Stanislav

Fiyatı dalgalanma-bağlı XRP, Ripple ile devam eden mahkeme savaşını kazanması koşuluyla, yıl sonuna kadar 2,55 ABD doları değerinde olabilir. ABD Güvenlik ve Değişim Komisyonu (SEC), karşılaştırma web sitesi tarafından anket yapılan bir uzmanlar panelinin ortalama tahminine göre Finder.com.

10:36 UTC’de, piyasa değerine göre 7. sırada yer alan XRP, 0,638 USD’den işlem gördü ve bir günde %3 artış ve bir haftada %2 düşüş yaşadı. Ayrıca bir ayda %23 ve bir yılda %54 düştü.

XRP fiyat tablosu:

Kaynak: coingecko.com

Kripto ve fintech endüstrisinden ve akademik çevreden temsilcilerden oluşan panele göre, Ripple ve kurucularının içinde bulunduğu yasal savaşın sonucu, XRP’nin bir varlık olarak geleceği için çok önemli olacak.

Ripple davayı kazanırsa, birkaç katılımcı XRP tokeni adına iyimserliğini dile getirerek, finansal kurumların sınır ötesi para transferinde daha büyük bir rol oynayabileceğini savundu. Bununla birlikte, birkaç panelist, şirket kaybederse, XRP için kullanım vakalarının çok daha az olduğunu savundu.

Panelistler tarafından verilen ortalama fiyat tahminlerine dayanarak, Ripple davayı kazanırsa XRP bu yıl Aralık ayına kadar 2,55 USD’ye ulaşabilir. Ayrıca, panelistler 3,61 USD’nin 2025 yılına kadar olası bir fiyat olduğunu, 2,98 USD’nin ise 2030 yılına kadar ulaşılabilir olabileceğini söyledi.

2022, 2025 ve 2030 için XRP fiyat tahminleri:

Kaynak: Finder.com

Kripto varlık yöneticisi fon başkanı Matthew Harry’ye göre DigitalX Varlık Yönetimi, Ripple’ın devam eden davayı kazanması koşuluyla, XRP’nin bu yıl yükselme şansı iyi. Ancak uzun vadede XRP’nin esasen “değersiz” olduğunu söyledi:

“XRP tokeni, spekülasyon dışında hiçbir şey için değersizdir. Altta yatan teknoloji müthiş ama tokenin kendisi şu anda bir kullanıma sahip değil, ucuz olduğu ve kolayca sindirilebilir bir değer desteği olduğu için spekülatörleri cezbediyor – bunların hiçbiri jetondan doğmadı.”

Benzer şekilde, bitcoin ATM operatörünün kurucusu ve başkanı Yazı turaDaniel Polotsky, XRP’nin gerçek kullanımdan çok yutturmacaya güvendiğini belirtti.

Polotsky, “XRP’nin nispeten büyük piyasa değerini haklı çıkarmak için emsallerine kıyasla tescilli bir şey sunmadığına inanıyorum” dedi.

Ona göre, perakende yatırımcıların toplam piyasa değeri yerine düşük token fiyatına bakmaları nedeniyle tokene çok fazla “aşırı ilgi” var.

CoinFlip’in kurucusu, “Bu sadece harika bir pazarlama hilesi, ancak sonunda, projenin temellerinin eksikliği, endüstri olgunlaştıkça fiyatına yansıyacak” diye ekledi.

Diğerleri, XRP tokeninin arkasındaki temeller konusunda çok daha iyimserdi. şirketinde finans profesörü Sussex ÜniversitesiCarol Alexander, Ripple davayı kazanırsa XRP’nin sınırlar arasında para transferinde baskın yol olarak devralacağını söyleyecek kadar ileri gitti.

“Diğer kriptolara benzemiyor. SEC’e karşı kazanırsa, gerçekten SWIFT’in yerini almaya başlayacak [the Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication]” diye ekledi İskender.

_____
Daha fazla bilgi edin:
– Ripple’ın Yürütme Kampanyası, Bitcoin’i Kanıt Kanıtı’na Zorlama Şansına Sahiptir, Ancak Daha Fazla Saldırıya Hazır Olun
– Ripple, SEC’e Karşı Başka Bir “Büyük Kazanç” İddiasında Bulunurken XRP’den Sıcak Tepki

– Ripple – SEC Davasında Uzlaşma En Büyük Olasılıkla Sonuç – Avukat
– 2022 için Ethereum Fiyat Hedefi Tekrar Kesildi, Ancak Yeni Yüksekler Hala Oyunda – Anket

– 2022 için Bitcoin Fiyat Tahmini, Şimdi 80K USD’nin Üzerinde ‘Yalnızca’ Kırılma Olarak Bir Kez Daha Düştü
– Apecoin 2022 Sonuna Kadar 27 USD’ye Vuracak – Anket

– BNB Bu Yıl ATH’yi Vurmayacak, Ancak 2030’a Kadar 2.500 ABD Dolarına Ulaşabilir – Anket
– Cardano için Bu Yıl Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Yok, Ancak Fiyat 2030’a Kadar Artabilir – Anket

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *