«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. SafeMoon Liderliğine Karşı Yeni İddialar

SafeMoon Liderliğine Karşı Yeni İddialar

safemoon.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

2022-04-22

Merkezi olmayan finans belirteci kurucusu, baş geliştiricisi ve CEO’su, bir YouTuber’dan 20’den fazla ciddi iddia aldı. SafeMoon fiyatı son 24 saatte %1.90 düştü ve şu anda SFM/USDT ticaret çiftinde 0.0007319 USD’den işlem görüyor. kapı.io Basın zamanında küresel kripto para birimi değişim platformu. 500 trilyondan fazla SafeMoon jetonunun dolaşımdaki arzına ve maksimum 1 katrilyon SafeMoon jeton arzına sahiptir. SafeMoon liderliğine karşı birçok iddia ortaya atıldı ve bu yazımızda bu iddialardan bazılarını ortaya çıkaracağız.

2021’de hatırlayın, Lark Davis ve War on kilim gibi kripto etkileyicileri, yatırımcıları SafeMoon token ödül yapısı ve likidite havuzuyla ilgili ayrıntıların eksikliği konusunda uyardı ve Davis, “Sırf bir Ponzi şemasından para kazanmanız durumu değiştirmez. bir Ponzi olduğu gerçeği”. Ayrıca, Mart 2022’de, menkul kıymet dolandırıcılığı davalarında davacıları temsil eden ve 2021 ISS Güvenlik Toplu Dava Hizmetleri İlk 50’sinde 1. sırada yer alan dünyanın önde gelen toplu dava şirketlerinden Robbins Geller Rudman ve Dowd LLP, yaklaşık 2 milyar ABD Doları tutarında kurtarma raporu 2021’deki yatırımcılar için – diğer herhangi bir davacının firması tarafından geri alınan miktarın üç katından fazlası SafeMoon’a karşı bir toplu dava açtı ve davanın açıldığı gün olan 8 Mart 2021 – 7 Mart 2022 arasında SafeMoon jetonları satın alan yatırımcıları temsil etmeye çalışıyor .

Web sitelerine göre, “SafeMoon toplu dava davası, SafeMoon LLC, SafeMoon US, LLC, SafeMoon Connect, LLC, Tano LLC, SafeMoon LTD, SafeMoon Protocol LTD ve SafeMoon Media Group LTD’yi (topluca “SafeMoon”) suçlamaktadır. 1933 Menkul Kıymetler Yasası’nı ve bazı Kaliforniya eyalet yasası iddialarını ihlal eden diğer kişilerin yanı sıra”. Önemli bir kayıp yaşadıysanız ve SafeMoon dava davası davasının baş davacısı olarak hizmet etmek istiyorsanız, Robbins Geller Rudman ve Dowd LLP web sitelerinde daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

SafeMoon bir Pompa ve Döküm Simgesi mi?

Youtuber Coffeezilla aka Stephen Findeisen, liderliği SafeMoon’un likidite havuzu için olması gereken fonlarla kendilerini zenginleştirmekle suçluyor. Nisan ayının başlarında Findeisen, eski SafeMoon organizatörü Ben Phillips’i ifşa etti ve jetonu pompalayıp satarak 12 milyon ABD dolarından fazla kazandığını iddia etti. Hileli etkileyiciler bir faktördür, ancak Findeisen’in son gönderisi daha fazla suçlamada bulunur. Findeisen, bu kez SafeMoon’un kilitli likidite havuzuna karşı bir kötülük iddiasında bulunarak havuzun en ufak bir oranda kilitli olmadığını iddia ediyor.

Video Youtuber tarafından yayınlandıktan sonra SafeMoon topluluğunu ikiye böldü. Bazı öfkeli kullanıcılar topluluk Discord’dan yanıt talep etmekte hızlıydı, ancak diğerleri hikayeyi kötü niyetli bir endişe, belirsizlik ve şüphe kampanyasından (FUD) başka bir şey olarak görmedi. SafeMoon’da çeşitli iddialar tarihsel zorlukları kataloglarken, en yeni Coffeezilla soruşturmasından bazı ifşaatlar yeni analizler ve bilgilerle destekleniyor, özellikle Coffeezilla, kurucu Kyle Nagy ve Chief’e ait cüzdanların adreslerini ortaya çıkardığını iddia ediyor. İcra Kurulu Başkanı John Karony. Bu iddiaların etkisi ne olacak? SafeMoon fiyatı?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *