«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Shiba Inu (SHIB) ve Binance Coin (BNB) Kronolü Yakalayamadı (CRNO)

Shiba Inu (SHIB) ve Binance Coin (BNB) Kronolü Yakalayamadı (CRNO)

image-2022-07-04-13-08-45.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam makalesidir.

Kripto piyasası son düşüşten sonra sıçradı ve Binance Coin (BNB) ve Shiba Inu (SHIB) ilk haftada çift haneli kazançlar gördü. Shiba Inu’nun piyasa değeri de bir noktada 18’e düştükten sonra paralar listesinde 13 numaraya yükseldi. Her iki tokendeki kazanımlara rağmen, hiçbiri performansına yetişemedi. tarih (CRNO) hangi %500 kazanç sağladı son birkaç hafta içinde.

Binance Coin (BNB) Bir İyileşme Görüyor, ancak SEC’i Bekliyor

Binance Coin (BNB), kripto kurtarma işlemi başlarken sıçradı. Bununla birlikte, SEC’den gelen son soruşturma tehdidi nedeniyle madeni para kazançlarında sınırlı olabilir. Düzenleyici, BNB’nin menkul kıymet olup olmadığına karar vermek için bir soruşturma başlattığını söyledi. Bu, tıpkı Ripple’ın bir buçuk yıldır yaşadığı gibi, uzun bir mahkeme savaşını riske atar. BNB’deki yatırımcılar, son yükselişi görmekten mutlu olacaklar, ancak ayı piyasası sarsıntısından sonra hacimler de düşebileceğinden, kısa vadede ödüllendirilmeleri pek mümkün değil.

Shiba Inu (SHIB) Çifte Kaybolma Tehditinden Sonra Geri Döndü

Shiba Inu (SHIB), daha önce madalyonun kurucusu Ryoshi’nin ortadan kaybolduğu ve projeyle ilgili blog gönderilerini ve tweet’leri sildiği haberiyle düşüş trendinde baskı altındaydı. Bu, piyasa değerinin on dokuzuncu sıraya düşmesiyle madeni parada ilk yirmiden kaybolma tehdidinde bulundu. Kurucu istifa etti ve projeyi başkalarına bıraktı, ancak tokenin zenginlik getirmesi için daha kat etmesi gereken uzun bir yol var. SHIB kabul eden 659 tüccar var. Bu, madeni parayı maddi olarak etkilemedi. Proje ayrıca büyük bir madeni para arzına sahip ve bu da tokenin fiyatına ağırlık veriyor.

Kronoly (CRNO) Bir Trend İçin Güzel Oturuyor

Chronoly, NFT’ler için bir ticaret pazarı başlatıyor ve bu düşüşler, Patek Phillipe gibi en iyi üreticilerin nadir ve lüks saatlerinde basılıyor. Yatırımcılar, kanıtlanmış bir enflasyon riskinden korunma ve servet koruyucuda kısmi hisseleri kapabilecek ve zenginlere katılabilecekler.

Chronoly (CRNO), ayı piyasasında her iki madeni paradan daha iyi performans gösterdi ve aslında uzun vadede daha iyi beklentilere sahip. Chronoly’nin lüks saatler için blok zinciri pazarı, saat yatırımını yeni bir çağa getirecek ve projenin bu cephede ilk hamle avantajı var. Chronoly tarafından basılan NFT’ler kendi pazarlarında veya üçüncü şahıslara ait olanlarda alınıp satılabilmekte ve saatler Deloitte gibi ilk 5’ten biri tarafından aylık olarak yapılan denetimler ve sigorta ile güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Blok zinciri ayrıca piyasada daha fazla fiyat şeffaflığı için doğrulama getirecek ve varlık destekli NFT’ler, yatırımcılar için hızlı ve kolay bir işlemde iyi bir teminat kaynağı sağlayabilir. Bunlar, projenin piyasayı dönüştüreceği birçok yoldan bazıları. Mevcut ön satıştaki yatırımcılar, saatler ve nakit için düzenli ödül çekilişleriyle özel üyeler kulübüne erişebilirler. Some analistleri zaten tahmin edilen %5.000 kazanç Bu proje için uzun vadede.

İnternet sitesi: https://chronoly.io/

Ön satış: https://presale.chronoly.io/register

Telgraf: https://t.me/Chronolyio

Twitter: https://twitter.com/Chronolyio

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *